Отговори
# 510
  • Мнения: 439
е добре де кажете какво да направя heeeeeeeeeeeeelp мога само да харесвам и не мога да се изкажа във фейса #Cussing out

# 511
  • Мнения: 2 282
Опитай да чукнеш горе, на "Публикувай"!
Знаех си аз, че ще имаме хубава новина... Simple Smile
Наде, никой от нас няма да ти каже какво да направиш.  Обмислете го на спокойствие с любимия, виж За и Против... вкл. паричната част. Парите не са всичко, а усещането да поизлезеш от домакинството, да общуваш, да си пълноценен, е незаменимо. Но пък като се върнеш, ще те чака домашната работа, не само детето, и времето с него пак няма да е100%... Абе каквото и решение да вземеш, ще е най-правилното за момента! Между другото, каквото и да решиш, може да го промениш - или да напуснеш след 1-2-3 месеца изпитателен срок, или пък ще се появи друго предложение за работа след няколко месеца... не гледай на това като на "сега или никога".

# 512
  • Мнения: 1 046
Ами - парите не мога да гледам, те са малко, в случая не са определящи, а по-скоро желанието и самата работа......Чакано нещо е, но не очаквах да е сега, настройката ми беше за септември, но така или иначе все ще се случи, дали няколко месеца по-рано или по-късно.....
Имам още време де, ще го мисля....
 Hug

# 513
  • Мнения: 439
Стана мойта работа благодарение на спокойното Танче! Hug

Боги,влизам да ти пожелая вълшебна вечер! Heart Eyes Two Hearts

# 514
  • Мнения: 5 288
Боги, и от мен пожелания за една романтична вечер  Hug!

# 515
  • София
  • Мнения: 4 575
абе как спокойна, Боги, от мен една целувчено - бурна нощ  Mr. Green

# 516
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Мерси, мацки!
Писах нещо трагикомично във Фейса  ooooh!
Със сигурност ще е бурно.  Flutter  Романтиката ще я оставим за после  Crazy
Вече съм лакирана  Wink След час изчезвам за летището.
Мусаката е готова, спалнята и тя.  Wink
Я, чакайте да ви пусна снимки от нея  
http://blagomiratabakova.snimka.bg/other/razni-bezobrazni.542584.21765745

Харесах едни лампиони на стойка, но реших да изчакам Страхил и той да се включи в аранжирането.
оХ, ПОЧНА ДА МЕ ХВАЩА ПРЕДСТАРТОВАТА ТРЕСКА  Mr. Green
Което ми напомня да ви споделя и това, че се сдобих с няколко стресници на устните.   ooooh! - не от притеснение, а от студа...  Twisted Evil
Пълен цирк съм!
Обикновено съм на червено като го посрещам, този път не, но има много други "екстри".

# 517
  • Мнения: 5 288
Боги, за такава спалня ти трябват и черни жартиери  Grinning, за да е пълен ефекта.

# 518
  • Мнения: 439
ааа тя сигурно е приготвила червени Twisted Evil
Боги спалнята е...   Peace

# 519
  • Мнения: 1 187
Добро утро чаровници  Heart Eyes

bella_ казах ли ти аз...  Heart Eyes Той е и ще бъде здрав.  Hug Само пазете ушетата повече - с шапка задължително навън, и много много обич.  Heart Eyes
А на пролет ще дойдем да скубем чесъна  Mr. Green

Трепетите на Богито ми напълниха сърцето. Знам какво е да очакваш някой много любим човек след дълъг път. А за онези дребни подробности за които е споменала, след време ще е весел повод да се посмеят от сърце.  Hug
Представям си и трепетните очи на Сами, пълни с вълнение, когато е прегърнал тати.  Heart Eyes Боги - пожелавам ви пълна хармония, уют, страст и топлина. И много, много щастие.

Наде, послушай собствената си интуиция. Това за мен е въпрос на вътрешна потребност /особено когато заплащането е символично, както сама казваш/.И както е казала Облачето претегли си плюсовете и минусите. А каквото и да решиш, знай че, не е необратимо. Винаги можеш да започнеш работа на по-късен етап, както и да напуснеш ако не се чувстваш комфортно. Според мен опитай, ако се чувстваш готова за това. Топла прегръдка от мен  Hug

# 520
  • Мнения: 439
eeee никой не е писал след мен и пак съм аз Mr. Green
Добро утро ненагледни! Heart Eyes
сервирам по кафенце и запрятам ръкави Crazy



снощи пак имахме емоции в къщи Tired
Инди, си сцепи веждата на един ръб...шаш,рев ooooh!...опитах се да го успокоя с "Ето сега си,като Индиана...спокойно всичко ще се оправи,а той "Не,не ми говори така говори ми нежно,че сега ми е много притеснено" ooooh!
в момента,в който сложих лепенка се успокои,като не я виждаше раната всичко отмина...днес мъничко е подуто,но ще се оправи!


Роси,аз пак не мога да публикувам във фейса Tired
за по-лесно Английски коледен кейк
Кухнята на Джема

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 09:29 от bella_

# 521
  • Мнения: 1 187
bella_ аааа не позна  Heart Eyes
Васко...  Hug е един малък Инди с голямо нежно сърце.
И като гледам как е запален по приключенията, нищо чудно един ден да стане изледовател, архитект, нещо такова.
Бързо да му минава раната пожелавам.
И моите виждат ли кръв голяма драма, сложим ли лепенка - проблем няма.  Mr. Green

# 522
  • Мнения: 439
Пламсън,как сте вкъщи? Hug
...и какво реши за подаръците?

не познах да Mr. Green
ти си първа за днес Hug
Варна,как спахте снощи...тресе ли ви много? Laughing


eййй n-пъти се редактирах...
ако продължава така да вали ще правим снежни човеци...Чудаков тоя път май позна Twisted Evil

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 10:10 от bella_

# 523
  • Мнения: 1 046
До 1 по нощите не ни тресе, ама после не знам.... Joy

# 524
  • Мнения: 1 187
Охо усетих аз любовния трус Heart Eyes
Затова и спах сладко сладко  Grinning

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

За подаръците НИЩО не избрах. Обиколих всички магазини за които се сетих и работеха след 19 часа   ooooh! Ходих и до ТСМ - но нищо интересно нямаше. Нямаше ги и онези интересните свещници които ми препоръча LaValetta Heart Eyes. Коледните венци много постни, въобще не ми харесаха. Имаше едни великолепни, но над 50 лв бройката  Confused Гледах коледни звезди са пуснали в Кауфланд, като краен вариант са ми. Аз още и подарък за Криси не съм избрала, а крайния срок за предаването им в градината е утре сутринта  Tired Чувствам се ужасно притисната от времето и ми е притеснено в тази насока, но ще се мобилизирам и ще се справя.  Peace

За съжаление в събота Вики няма да я пуснат да играе за последно съчетанието си. Съдба. Не мога да направя нищо по въпроса, но ми стана адски чоглаво, защото се бяхме настроили да я гледаме цялата рода  Joy
Но това не означава, че не продължавам да търся нещо за спомен за треньорката й.  Peace
А тя самата започна сякаш да приема положението си. Решила е, че щом няма да стане спортист, ще стане велик математик и се е записала на коледното математическо състезание миналата събота. И ме изненада много приятно с резултатите си. 60 точки от възможни 72  Wink При положение, че никога не е решавала допълнително задачи, освен даваните в клас, а до колкото чета децата се подготвят сериозно преди да се явят на тази олимпиада. Та ... открихме нов талант в нея  Grinning
* * * * * * *
Иначе сме си добре.  Praynig Вики свикна с ортопедичните стелки в обувките си и вече не я болят крачетата от тях.  Hug А на Кикито някой му казало че е дебело и само се е сложило на диета.  ooooh! Нямало да яде вече сладко, което не е зле, но не по този начин. Сестра й успя да я убеди че си е перфекта така пухкава и ако стане много слаба щяла да се разболее, затова да яде от всичко  Rolling Eyes И после ги слушам отзад в колата - Кики хайде и аз като теб два месеца няма да ям сладко.  Crazy Потрих аз доволно ръце за този сключен пакт, но ефекта му не трая дълго - вечерта баба им изпратила бисквитена торта и познайте дали се въздържаха  Crazy

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 10:20 от klamerche

Общи условия

Активация на акаунт