Отговори
# 45
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Терминаторче, това с гладенето като терапия ли го предлагаш Simple Smile
Ох аз излизах на разходка ама много се уморих а малко ходих. Малкия си е пъхнал крачетата под ребрата ми и е ад, дишането трудно, гастрита ме мъчи - получавам киселини даже от вода  Shocked

Да, Малвинка за датата на Смърфи говорим.

# 46
  • Мнения: 368
Аз днес като излязох и 5 часа забравих да се върна, ама тук е супер временцето.

Берушка, мерси за темичката, нека я напълним само с добри новини и честитки за здрави бебета.

Честито Киара и Смърфи, да са ви живи и здрави красавиците, много да слушкат, да папкат и да спинкат спокойно. А на вас бързо възстановяване.
Ще чакаме разказите и снимките ви.

# 47
  • Мнения: 18
Аз пак да се включа, днес доста ми е скучно нещо. Не че нямам работа в изобилие в къщи, ама пусти мързел. Ама като знам, че след още мъничко време с двама палавника няма да имам и секунда спокойствие го давам по-кротко  Mr. Green При мен тези дни киселините са ужасни, и то най-вече през деня  #Crazy Бебата е помислила стомаха ми за топка, а ребрата ги ползва за отскок и направоооо  Crazy
galinanik, важното е, че бебо е добре и ще поизчака още малко  Hug Сега си почивай и бъди спокойна, всичко ще е наред! ЧРД на патерички, а подаръкът - след някоя друга седмичка!  Mr. Green    bouquet
Ама какви са тези болести, баш накрая  Sick И мен често ме боли гърлото, но аз съм му свикнала и с чайчета, шал навън, Тантум верде ми минава. Пожелавам на всички болни бременелки светкавично оздравяване, че няма за кога  Naughty  Hug

# 48
  • Мнения: 221
Честито на всички родили мами! Да са им живи и здрави дечицата!

# 49
  • Мнения: 943
Смърфиииии, честита радост! Много да ви радва Ивка и да расте здраво и умно момиче!

# 50
  • Мнения: 221
записче

# 51
  • Мнения: 154
Изабел, моят като реши да ме тормози така, гледам да се приведа напред или просто лазя по пода на четири крака -знам, че е малко смешно, но той се понамества и дишам спокойно Simple Smile
Гладенето го предлагам-вместо боледуването Wink

# 52
  • Мнения: 40
И аз да се включа Simple Smile Незнам защо но днес ми е особенно мързеливо, цял ден си шия гоблена, а и май леки контракции като менструални болки ми се появяват от време на време и хич не ми се мърда. А имам да чистя банята и теракота/фугите в коридора/ от ремонта Sick обаче днес няма да стане Simple Smile
Честито на Смърфи, да е живичка и здравичка принцеската  bouquet

# 53
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
Ехееееееее, бебевалежа започна Simple Smile
Радвам се много.
Честито на новите мами - Смърфи, Киара, Миньон. Да са ви живи и здрави рожбичките и бързо да си ви изписват Simple Smile

# 54
  • Мнения: 68
Ох Терминаторче, дрехите няма да ги гладя решила съм, ама и болна да съм не искам.
А иначе секрет не ми е вземан, но след като бил гноен секрета вече имало и бактерия. Сега тоя локалният антибиотик дето си го слагам в носа май помага, ама да видим. Не смея да кажа.

Мързела е повсеместен. Аз още се помотвам и не тръгвам за детето, а май трябва че след малко ще се стъмни.
Хайде оставям ви, кой с гоблен, кой с гладене, кой с бебе, кой просто с мързела си... Hug

# 55
  • Мнения: 19
Честито, Смърфи!!!!  newsm07 Много радост да ви донесе малката принцеса, да е здрава и много щастлива, а на теб - бързо възстановяване  newsm51

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Здравейте момичета
аз родих в събота сутринта,момиченце 3520гр 49 см,Никол,вчера ни изписаха,всичко е наред,имам си и като предния път доста шевчета,които доста ме дърпат,но ще мине.Кърмим се още веднага след раждането.След случката която ви разказах с АГ ми по касата,в петък нали ходих при другия ми лекар,и той каза че нямам разкритие,но раждане винаги може да почне в тези седмици,и на другата сутрин ми изтекоха водите в 7.30,и в 10ч и 5 мин.се роди бебка,въпреки мераците ми за ВМИ ,родих в Селена и съм много доволна,и от лекаря си ,на който стисках ръката докато напъвах,и от отношението там.
Бебка е много спокойна засега,само суче и спи,е снощи малко ни поразигра,но през цялата нощ ака 3 пъти и то с болки в коремчето ,днес цял ден спи ,и незнам дали пак няма да акаме нощеска Simple Smile
Батко и вчера беше първо като стреснат,но после беше щастлив,но е много палав и не може да осъзнае още колко е крехка,затова си го изпратих за още няколко дни при баба му,да се постабилизирам.
Исках да ви питам за първото къпане,снощи пропуснах защото не бях още в кондиция.
-С шампоанче ли миете цялото тяло,или със сапунче,защото в болницата ги миеха с шампоанче?
-и нямам опит с момиченце и по-точно с поддържане хигиената на половите органи,има ли нещо специфично,
акушерката ми обясни за бърсането с кърпичките как става,за почистване на секретите от срамните устни малко са различни мненията-казват някой с клечка за уши ,напоена с преварена водичка.
При всяка смяна на памперса когато няма ако мажете ли с кремче против подсичане,и самите устни мажат ли се?малко са ми странни въпросите,но имам опит с мъжко и определено беше по-лесно там.
-пъпчето при всяка смяна се почистваше със спирт май
Педиатъра иначе ще дойде тази вечер,ще го питам за тези работи,но нали ви казвам дори в болницата акушерките по различните въпроси имат различни мнения

Пожелавам на всички бъдещи мамчета леко раждане!!! Hug

# 57
  • Мнения: 11 565
СМЪРФИЕТКА, ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!!!  ylinfant

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 272
niko11 ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА Никол живи и здрави да сте да ви радва малката принцеса Hug Hug Hug
   newsm07  ylinfant
Радвам се че всичко е минало добре и вече се гушкате вкъщи!!!    bouquet

# 59
  • Мнения: 18
НИКО11, ЧЕСТИТА ТИ РАДОСТ!!! Да ви е жива и здрава малката Никол и много да слушка!!! Браво за раждането, много бързо е станало, дай Боже всекиму такова! Като посвикнете чакаме и снимки!    bouquet
А за поддържането на интимната хигиена на девойките и аз ще помоля за инфо от мамите с опит, че и аз само на мъжко съм свикнала  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт