Да прави номера МАЙчето знае от сега - 5 тема

  • 20 493
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Два въпроса имам аз, първо:
 - от къде в БГ купувате бодита за бременни? Аз съм жесток фен на бодитата, но в САЩ нямат такива за бременни. Ако в Бг има такива моля, да ми дадете адрес на магазин за да изпратя роднините да купят и после да ми пратят по пощата. Предварително благодаря Hug
 - втория ми въпрос е следния - от около седмица се будя около 3 часа през нощта и близо час и нещо няма мигване - не съм променила нищо в начина си на живот, което да води до тези проблеми - дали е възможно да е от бременността и какво се прави ? Като цяло не е фатално усещането, но после ставането сутрин ми е доста тежичко, ако имате опит и споделите ще е полезно.
 Hug

Здравейте отново Simple Smile Аз също се будя нощем към същото време  и ходя до тоалетната и после ми е мн.трудно да заспя отново даже сам си засичала колко време съм била будна и заспивам насила че после едвам ставам за работа.А за бодитата просто си намерих българска фирма и са само памучни и доста разтегливи и като си вземеш по-голям размер е идеално.

# 76
  • Мнения: 23
Хоуп, относно съня .. аз пък много рано си лягам, даже сега незнам как още съм будна  newsm78, а на сутринта в 8 даже в 7 понякога съм кукуряк ... което изобщо не е характерно за мене .. а като се нахраня, няма значение по кое време, трябва да легна да си почина малко  Joy Странно, но факт Simple SmileSimple Smile така ще сме ние бременните.. няма как  newsm78
за посреднощ като се събудя, гледам да хапна нещо и после ... нани пак Simple SmileSimple SmileSimple Smile hahaha
Относно бодитата аз си нося миналогодишните, доста са разтегливи, български са и са памучни с малко еластан Simple Smile вършат работа за сега, по нататък ще си взема специални за бременни Simple Smile

# 77
  • Мнения: 10
Гери, честито ти момченце! Голяма радост е да знаеш вече какво човече ще се появи  Hug
Относно спането и неспането, аз също след ядене задължително си полягвам, не че спя. Затварям си очите и слушам аудио книги,  просто защото не мога да ги държа отворени, но не мога да заспя нормално, макс да дремна за 10-15 мин и толкова.
А имам тенденция напоследък да лягам късно - 12-1 и спирам течностите от рано и така ми се налага да ставам макс 2 пъти, дори напоследък веднъж и то към 5 часа. Е, после си поспивам до 9-10, нали съм си домакиня (кодово име на безработна).
Ако не можете да спите, пийте по една чаша топло мляко с мед преди сън, аз по едно време само така се приспивах Simple Smile

# 78
  • Мнения: 299
Гери Честити сини гащета!  bouquet
А със спането и аз съм така.Ставам за тоалетна и после няма заспиване.днес по чудо спах до 9 и 30 иначе все рано ставам

# 79
  • Мнения: 331
Аз със заспиването нямам проблем - в 9.30 започвам да се прозявам и в 10 вече спя - но аз и предида забременея така заспивах и ставам в 8. Въпроса е в това странно събуждане в 3, когато е пълно с интересни неща за правене,  Tired но явно така ще бъде - дано да е за кратко.

# 80
  • Мнения: 4
Добре дошли на новите мами  Hug
Аз мамчета да ви кажа си лягам към 00:30 и ставам към 11 мъжа ми не знам къде е чул че бебето расте докато майката спи и ме оставя да си спя докато ми се спи.Иначе и аз се будя понякога по никое време,ама като отида до WC и после пак си заспивам.А иначе ако не се събудя през нощта ставам чак към 6-7 до WC.Честит  stork-boy на мамата която е разбрала пола!!!Аз утре съм на лекар и се надявам и ние вече да разберем какви гащи ще си имаме   Joy Стискаите палци утре ще си пускам БХС и отново урина че нещо не й било както трябва първия път,иначе другите изследвания са ми ок!!!

# 81
  • Мнения: 32
браво на вас Гери  Hug
честито Simple Smile ще ходим по магазините за сини гащи скоро  Mr. Green
напълно ми разби теорията че мъжките мами имат по-малко неразположения Simple Smile

за спането и аз не спя добре - а какви глупости сънувам постоянно ...

иначе имам и постоянни изтръпвания в дясната ръка - не е ли много рано?

# 82
  • Мнения: 4
Аз пък в лявата имам изтръпване , но не мислех че има нещо общо!А защо е това изтръпване някой може ли да каже Simple Smile?

# 83
  • Мнения: 331
Момичета, не е ли рано да ви изтръпва каквото и да било?  newsm78
kamaria , може да съм хипохондричка, ама за лява ръка аз бих се консултирала с док, не искам да те шашкам, ама по-добре да се провери.  Hug

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 58
Добро утро, мамчета!  Grinning
Относно спането, заспивам раничко, но пък и рано ставам за работа. От 2-3 вечери вече не ставам до WC-то, но пък стана ли после не ми мърда 1 час въртене докато заспя пак.
Честито на Гери за сините гащички, нещо пак ни започва синята вълна.  Grinning
За г.с. и месеците вижте какво намерих, дано да е полезно : http://www.ivf.no-meat.org/link_pregnancy/gest_weeks/.
Спорен и усмихнат ден на всички.  Grinning

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Добро утро  Mr. Green
Отдавна не съм успявала да се включа толкова рано Blush

Гери, честити сини гащи!!! И аз искам вече да знам пола. Много ми е любопитно. Сякаш така вече всичко ще е истинско и осъзнато...  Blush
Мамарина, супер се е случило. Пълно доказателство, че нещата си вървят по техния си план, а не по нашия  Peace

# 86
  • Мнения: 1 681
Добро утро и от мен!
Честит мъж на Гери:)
И аз не се събуждам вече толкова на често вечер, спя по - сокойно от преди две седмици да речем. С бебето се нагаждаме полека лека един към друг:)
Момичета, искам да се оплача - вместо да се оправям, състоянието ми се влошава. Един ден ме боля гърлото, вчера вместо да го излекувам си докарах и хрема и сега съм кто парцал! Направо не знам как ще се оправят нещата!
Хубав ден от мен!

# 87
  • Мнения: 1 328
И аз в отбора на будуващите.. на мен ми е много, ама много неприятно това нещо. Предния път това започна чак към 6-7 месец, а сега.. Но не повръщам Simple Smile
Гери, честито за момченцето Simple Smile

# 88
  • Мнения: 32
и аз си мисля че е много рано за изтръпването,  но от няколко дни забелязвам и на работа и вкъщи чат пат веднъж на ден без явна причина ми изтръпва някоя ръка предимно дясната в китката ...  newsm78
пък аз съм си с хрема от самото начало - отшумява и после пак се връща Simple Smile особено сутрин но и това го отдавам на бебо щото четох че е  нормално запушването на носа през бременността както и кръв от носа та гледам да не се шашкам Simple Smile

# 89
  • Мнения: 15
До кога ще пиете Дуфастон?/който пие разбира се/

До 20 г.с. ще го пия аз, 3х1.

princess SHE, аз в момента съм с отвратителна настинка, температури, ужасно възпалено гърло, което само се влошава от бременното повръщане, хрема... Няма кой знае какво да се направи. Правя си една смес от 2 лимона, няколко лъжици мед и малко клеева тинктура и го ям цял ден. За хремата може да си пръскаш морска и сребърна вода или да обмазваш с мед отвътре. Инхалации с лайка. Аз пия и един чай с ехинациея. Температурата я боря с компреси с оцет, ако се вдигне над 38 - един парацетамол.

Общи условия

Активация на акаунт