Коледна Mонреалска анкета (вреmенна теmа)

  • 10 228
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 753
Не мисля,че организация Зорница има нещо общо с църквата. Има човек, когото да питам и ще звънна още тази вечер и после ще ви пиша. Тази идея на мен ми допада. Честно казано след описанието на Ласалската зала аз лично предпочитам да не е там. Също предпочитам да е само форумно събиране. Времето наистина ми е абсолютно безразлично.
Така...май си казах мнението по всички варианти Simple Smile наистина приканвам тези, на които им е все едно все пак да изкажат мнение за да вземем решение..

П.П. Обадих се. Не получих категоричен отговор, но ми казаха,че по-скоро нямат общо...

# 61
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Може ли да обобщим, че аз късно прочетох за събирането и не съм сигурна, че информацията ми е абсолютно точна.

В Ласал залата е свободна на 18-ти след 18ч и на 19-ти след 16ч. Мисля, че по-удобно ще е да се организира от 16 ч, за да може да останем по-дълго, но пък всички предпочитат в събота 18-ти.

В Ile-des-soeurs залата е свободна само на 19-ти, но трябва да си тръгнем до 17ч, което значи, че събирането ще се направи по обед или късно сутринта?

Във ФМ какви са часовете. Май и там затварят рано през уикенда?

Ако сме в зала ще си разделим наема на броя на семействата, ако сме във ФМ ще се плаща или на дете, или на семейство.

Правилно ли съм разбрала?

# 62
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Рони ако се съобразим с досегашното гласуване трябва да се плаща на семейство и да се иде в зала.

От залите имаме избор на зала в Ласал, зала на Ил де Сьор, залата на църквата и залата на Зорница.

# 63
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Според мен залата на църквата не е добра идея щом примерно Ескориал няма да дойде ако е там. Нали идеята е всички да дойдат.

# 64
  • Мнения: 557
Няма как да се угоди на всички.
Не се съобразявайте с мен, наистина. Няма да се обидя по никакъв начин - много добре знам защо го правя и знам, че понякога обстоятелствата не се стичат така, както ни се иска - никой от вас не е виновен обаче за това.
Виждам, че всички към църквата се насочват - запазете я, докато не са я заели вече и нея.
Аз не исках да изразявам мнението си, защото е много категорично, но пък от друга страна нямаше да е честно да изберете църквата и аз накрая да кажа - да, ама аз няма да дойда.
Затова реших да го кажа предварително, но това не означава, че мероприятието трябва да се провали заради мен.
Пак ви казвам - ще ви дам каквото съм обещала и ще съдействам до колко мога.  Peace

Мисля, че е добре да се направи анкета отново, за да стане ясен вече по-конкретен избор.

# 65
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз чух кофти отзиви за хигиената в църквата та понеже сме с деца това също има значение фактора паркинг също ме засяга. Така че също не мога да се нарека фен на църквата.
За Зорница не съм много наясно къде се намира залата? Извинявам се ако е казано и съм го пропуснала.

Когато гласувахме избора беше между две зали - тази в Ласал и тази на Ил де Сьор ако вкараме друга зала в ново гласуване това няма да е много коректно.

Предлагам да гласуваме само тези две зали за да не се дообърква положението.

# 66
  • Мнения: 1 199
Здравейте, момичета!
Само да кажа че ще приема всякакви варианти. Мисля че си имаме сериозни основания да не го правим в църквата. За тържеството на Зорница - сигурно е много трогателно да слушаш малки деца да пеят и рецитират стихчета, особено ако твоето е сред тях, ама мисля че не това е идеята на нашето събиране. Просто няма да бъде наше събиране.
Рони, за разпределението на плащането, мисля че така е справедливо.
Между другото във ФМ има ли нещо подходящо за деца на 12 месеца?

# 67
  • Варна - Монреал-Едмънтън
  • Мнения: 178
Ок  - църквата отпадна.
На зорница залата, ако може да сме по различно време от техния Дядо Коледа е ок, иначе не съвсем. Нещо за паркинга не съм сигурна на това място.

# 68
  • Мнения: 753
Ескориал, ако двете нямат общо пак ли не те устройва църквата? В такъв слчуай и аз не искам там Simple Smile
Залата на Зорница е на булевард Кот-де-неж, точно срещу плацата, но Ескориал там пък съвсем няма да дойде...

А защо изведнъж решихме,че повечете се насочват към зала? Ако не се лъжа гласуването е 50/50? Да поставим така въпроса - има ли някой, който категорично няма да дойде, ако сме във ФМ и плащаме на семейство?Ремонти,трафик, време - няма как да предвидим всичко...

Щастливке, би трябвало да има занимания и за малки деца. поне в тези, в които съм ходила е имало.

Последно от мен - наистина ли всички са категорично за събота - освен Рони, Мила също каза,че няма да може да дойде, ако е в събота.?


Допълвам се - току-що видях, че всъщост залата води с един глас , но все пак да питам...

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 08:23 от kambanka 2304

# 69
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
kambanka 2304 ти коя анкета гледаш  newsm78 гласовете са 8 на 7 в полза на зала
Принципно погледнато аз няма да дойда във ФМ ако се плаща на семейство. В случая не става въпрос за 10 долара, а за принципно несъгласие да плащам на семейство.

# 70
  • Мнения: 753
да, Шемет, моя е грешката, поправих се Simple Smile Явно в 2 през нощта не виждам много фокусирано Laughing
А твойто принципно несъгласие и за зала ли важи?

# 71
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
За зала не важи - там ще плащам както избере мнозинството.
Според мен като не можеш да си позволиш да плащаш по-скъп вход не е редно да избираш едновременно по-скъпото място за посещение и плащане на семейство, което направиха някои дами.

# 72
  • Мнения: 753
Шемет, аз съм от тези дами Simple Smile, но не защото не мога да си го позволя, а защото за мен лично това е по-скоро форумско събиране т.е. поводът и идеята са много хубави, но все пак основната идея по моето усещане е да се съберем по форумски и да се запознаем и да си прекараме добре. А пък и аз може и да съм с едно дете, но за сметка на това ще сме (евентуално) 3-ма възрастни Laughing , та затова също...

# 73
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
kambanka 2304 ти не си от тези дами - твоите мотиви са ми ясни - за теб това е по-неизгодния вариант, но ти гласуваш за него точно защото сте повече възрастните - аз ти гарантирам че никой от вас няма да се възползва пълноценно от атракциите на ФМ  Mr. Green с изключение на дребосъка  Wink
Естествено никой не е длъжен да се съобразява с моите принципи, но понеже попита - отговарям и обяснявам ... и отивам да спя  Tired

# 74
  • Мнения: 753
Пак съм аз Twisted Evil - при така оформилата се ситуация т.е. коя да е залата и кога, аз гласувам отново:
Избирам Залата на Nun's Island за неделя сутринта.

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 09:19 от kambanka 2304

Общи условия

Активация на акаунт