Автоимунен тиреоидит на Хашимото (16)

  • 63 559
  • 787
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Мимоооо, слагай точки и запетаи, че свят ми се завива, докато те прочета
ХашиСмотка, такава hahaha
 Hug
Joy Joy Joy

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
спам!

mimi83api ,  Hug
Появата на едно малко човече е малко плашеща наистина - за майката дали ще се справи, за таткото дали ще успее да направи така, че нищо да не липсва на най-скъпите му същества.
Просто трябва малко време и всичко ще си дойде на мястото. При нас също се случи това отчуждаване. Улисани в грижите покрай Ева, забравихме един за друг. Но след 1-вия месец успяхме да подредим дните си така, че да имаме време само за нас!
Вие преживяхте доста и това със сигурност ви е сближило много повече отколкото можеш да си представиш.
Не забравяй и огромния хормонален дисбаланс  Crazy Crazy Crazy
И да, ползвай свеки по предназначение  Wink

# 17
  • Мнения: 16
Птица ще се постарая, просто много бързааааааахххххх, че зверчето мрънкаше .
Прасунчо направо ме успокоих , аз реших че нещо между нас започва да куца , но явно не е така, просто времето ще оправи нещата. Утре съм решила ако наистина е толкова топло ,колкото казват да ходим на разходка, малко в цивилизацията .  Hug Hug Hug

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
Мими, на разходка всеки ден и по много!!!

# 19
  • Мнения: 13 762
А и не само с бебето Peace Щом има баба вкъщи, спокойно можеш да го оставиш за половин час и да излезеш сама да се поразведриш.

Затварянето вкъщи и еднообразието е най-големият стрес за майката. Колкото и да си го обичаш и да ти е мило детенцето, само с него, около него и за него, от реване, акане и пишкане ще издивееш.
Излез да се видиш с приятелка за малко, с колежките. Защо не и да посрещнеш таткото от работа, ако не е много далеч.

Той (бебе Гого) вече не е толкова малък, все ще се погодят някак с баба му един час и без теб.

# 20
  • Мнения: 484
 хубаво е, че има толкова жени в темата, които вече са майки Simple Smile Пожелавам на себе си и на другите тук по-бързо да видим двете черти Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 046
птица, много ме развесели с поста си за Мими  Laughing Мими, дано ти мине бързо тези период и само добри новини от всички  Peace

# 22
  • Мнения: 1 174
Привет и от мен, чета ви редовно, но няма какво да пиша, пия си тироксинчето и се старая да не обръщам много внимание на неразположенията свързани с Хашимотото.
Хубава вечер на всички!   bouquet

# 23
# 24
  • Мнения: 27
Записче  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 6 010
Записвам се да ви следя!   bouquet
Птица, мерсаж за новата тема отново!  Hug
Аз нямам много време за форума напоследък и не съм ви чела подробни.
Честито на новите родили - живи и здрави да сте вие и малките сладури  Hug
Аз си пия тироксина и днес станаха 45 дни от началото на приема му. Утре ще ходя да си пусна едно ТСХ да видим дали върви добре.
Успех и до скоро!  Peace

# 26
  • Мнения: 781
И аз да се впиша в новата тема  Simple Smile
При нас нищо ново....растем и хубавеем , а мама плешивее  Sad До сега не съм обръщала много внимание на капещата ми коса , но сега..... ми отпред почти нямам  ooooh! като обръснато ми стои . Аз по скоро го приписвам на бременността, ама знам ли  Tired

# 27
  • Мнения: 16
Вън пак има гадна мъглааа. Стискайте палци да пекне слънчицето, че искам навънкааа  Simple Smile
 Бабата, за която споменах не е в къщи . Тя беше извън бг и сега се върна и честно казано изобщо не ми трябва. Няма да изпадам в подробности но просто тя е една злоба мани...... Майка ми идва да ни помага , но от 3 дена е затрупана от работа и няма време за нас и аз може би затова започнах лекичко да изпушвам, а и мъжа ми тръгна на работа и така от много хора около мен останах самичка с малкото човече.Нищо ще се оправя , все някога  Laughing
 Само да напече днес така се моля. Хубав ден на всички и  СЛЪНЧЕВ  Hug Hug Hug

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
спам!

mimi83api , ще се организираш  Simple Smile Така е по-добре  Simple Smile
Ние нямахме помагачи в началото. Живеем с моята баба  Heart Eyes, но не прибягвахме до помощта й. Съпруга ми го изритах на втората седмица да се върне на работа. За мен колкото по-рано свикна да се справям сама, толкова по-добре. Смея да твърдя, че се справих/ме! Сега бабет я "ползвам" постоянно, защото Ева е доста активна и е немислимо да я оставя сама дори и за минута.

# 29
  • Мнения: 775
Ааа понякога си е по-хубаво сама с бебунчо. Като си спомня как ме бяха налазили всички майки, баби и сестри, съвсем се бях изнервила. Като им намекнах, че е време да се ориентират по градове, определено живнах. Но отдавна беше.
Живи и здрави и със всичко ще се справите!  Hug

Lynette, Praynig

Общи условия

Активация на акаунт