Благотворителен коледен базар

  • 17 696
  • 364
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 249
Ми аз ви предложих да наддавате за моя мъж ... ама да видим дал некой ша са навие да го земе Simple Smile
ееее пак искаш да се облагодетелстваш за наша сметка Joy-айде от мен да мине-ша го взимам smile3534-или ако искаш -замяна с долащане smile3521

# 16
  • София
  • Мнения: 39 758
Казваш "евтино иксаш да се измъкнеш" Simple Smile

# 17
  • Мнения: 126
И аз бих донесла неща стига да не се налага да седя цял ден да ги продавам.

И аз смятам така да направя....

# 18
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
I az mislia,4e ne e nygno da kazvam,4e shte sum tam Laughing Dori shte gledam da stoia cial den,ama givot i zdrave da doide deniat,i da moge genata da e s Alex celiat den:-)
Za men moge da prigotvite edna masa Laughing :lol:To ne sa drehi,to ne sa bigyta,4anti Laughing Laughing I ne e nygno da kazvam,4e vsi4ki sa mnogo zapazeni,da ne kaga,4e imam i 4isto novi neshta,koito puk vuobshte ne sum gi nosila.V momenta se seshtam za dve 4anti,koito sa si s etiketite,biah si gi vzela minalata godina ot London,no ne e ostanalo  vreme da gi nosia... newsm78 No s radost shte gi spodelia s vas:-))))))))))))
I na Alex imam strashno mnogo neshta - drehi,igra4ki,to az kato sme v Anglia,se samozabraviam ama,4oveshtinka,no,shte proiavia razbirane,ako ne stigat masite,shte gi ostavia polovinata za sledvashtiat bazar Laughing Laughing

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
I az mislia,4e ne e nygno da kazvam,4e shte sum tam Laughing Dori shte gledam da stoia cial den,ama givot i zdrave da doide deniat,i da moge genata da e s Alex celiat den:-)
Za men moge da prigotvite edna masa Laughing :lol:To ne sa drehi,to ne sa bigyta,4anti Laughing Laughing I ne e nygno da kazvam,4e vsi4ki sa mnogo zapazeni,da ne kaga,4e imam i 4isto novi neshta,koito puk vuobshte ne sum gi nosila.V momenta se seshtam za dve 4anti,koito sa si s etiketite,biah si gi vzela minalata godina ot London,no ne e ostanalo  vreme da gi nosia... newsm78 No s radost shte gi spodelia s vas:-))))))))))))
I na Alex imam strashno mnogo neshta - drehi,igra4ki,to az kato sme v Anglia,se samozabraviam ama,4oveshtinka,no,shte proiavia razbirane,ako ne stigat masite,shte gi ostavia polovinata za sledvashtiat bazar Laughing Laughing


i az taka Laughing


ama neshto otziva po bazara e 00000000000000000000000 Cry

# 20
  • Мнения: 2 249
споко бе момичета-важно е че ще има много публика така да се каже Hug-тогава е бума на обиколките за подаръци-дори само ние да занесем неща-да сложим нещата от дечицата и календарите-пак е добре-търсете и други положителни неща-колко други хора ще минат,ще погледнат,ще получат брошурка и така че разберат за движението-сигурна съм ,че ще се получи Hug
нали е по Коледа,нали правим добро-няма начин да не се получи! Praynig Hug

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
oh,izviniavayte,niama povehe da cguete pesimistichni izkazvania ot men Hug

# 22
  • Мнения: 2 249
Роси,аз съм си такава-все да съм оптимистка Hug-и исках да ти повдигна малко настроението,щото знам колко искаш а се получи добре и да има полза-така ,че не се сърди Praynig  bouquet
а  за тура по илиенци ще ти драсна на лична

# 23
  • София
  • Мнения: 1 098
Ами ние сме по-голями. Дали ще има и за такива? Дрешки дал господ. Пък и други нещица също.  newsm78 Сега се замислям за нещо по-особено.
В Образователния център при мъжа ми има книги например. Бихме могли да донесем от тях и 10% от разликата едро/дребно да остане в полза на децата. Има и плакати. За тях направо цялата сума.  Или нещо подобно.  newsm78
Какво ще кажете?

# 24
  • Мнения: 4 371
Мери, ако донесеш чантата-куче ще има бой за нея  Laughing
И пишете на кирилица, бе хора. Когато е на латиница, на другите не им се чете. То да си призная и аз не чета латиница по другите теми Blush
Аз нямам какво да донеса за продаване, но мога да остана да продавам с някой от вас. Ще оставя малкия на някоя от бабите.

# 25
  • Мнения: 3 091
Имам бебешки дрешки, напълно неупотребявани, които бях приготвила за Сарето. Ще ги донеса! Моля ви, само подсетете!!! Че съм си завеяна!!!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 6 873
А вечерта ще се ходи ли на кръчма? Sunglasses

# 27
  • Мнения: 750
Определено имам желание и намерение да участвам като продавач, но имам 2 проблема:

1. АБСУРД да мога да стоя на въпросния базар.  Sad Ако има възможност да дам нещата и да ги продавате, ще е супер!

2. Не съм решила какво ще продавам, но това е моя грижа - ще намеря!

# 28
  • Мнения: 2 249
Определено имам желание и намерение да участвам като продавач, но имам 2 проблема:

1. АБСУРД да мога да стоя на въпросния базар.  Sad Ако има възможност да дам нещата и да ги продавате, ще е супер!

2. Не съм решила какво ще продавам, но това е моя грижа - ще намеря!
ЗА теб и останалите мами,които нямат възможност да стоят-аз поемем ангажимента да бъда там през целия ден-освен това мисля,че и някои от големите деца от Доганово ще дойдат-тайка ,че мами-споко Hug

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А вечерта ще се ходи ли на кръчма? Sunglasses
nai-veroiatno-ne Sad

Общи условия

Активация на акаунт