Благотворителен коледен базар

  • 17 681
  • 364
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 289

И пишете на кирилица, бе хора. Когато е на латиница, на другите не им се чете. То да си призная и аз не чета латиница по другите теми Blush

coolcool newsm74

# 46
  • sofia
  • Мнения: 7 477

И пишете на кирилица, бе хора. Когато е на латиница, на другите не им се чете. То да си призная и аз не чета латиница по другите теми Blush

coolcool newsm74

ох,добре Embarassed

# 47
  • Мнения: 4 195
е добре де ама тези дето сме окъснели със записването можем ли да донесем и ние:9просто от три дни имам пс:(беше на ремонт и не съм видяла? Embarassed newsm78

# 48
  • sofia
  • Мнения: 7 477
е добре де ама тези дето сме окъснели със записването можем ли да донесем и ние:9просто от три дни имам пс:(беше на ремонт и не съм видяла? Embarassed newsm78

не си окъсняла,заповядай  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 195
oki
tam sme
s pulno protmone i s pulni torbi:)

# 50
  • sofia
  • Мнения: 7 477
oki
tam sme
s pulno protmone i s pulni torbi:)

az si padam mnogo po SLOCHETA ;-)Kolektzioniram si gi,figurki nai-razlichni.KOito ima slonove da gi dava,da ne gi krie Laughing

# 51
  • Мнения: 5 228
И аз ще се включа. Имам някои нови детски дрешки, играчки, бижута разни. Ще преровя по-щателно. Най-вероятно няма да мога да остана през целия ден, но за няколко часа... Абе живот и здраве до тогава.  Simple Smile

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз ще се включа. Имам някои нови детски дрешки, играчки, бижута разни. Ще преровя по-щателно. Най-вероятно няма да мога да остана през целия ден, но за няколко часа... Абе живот и здраве до тогава.  Simple Smile

Haide narodeeeeeee Hug
iskam sloncheta da si kupia Flutter

# 53
  • Мнения: 5 877
Я, колко вървели слончетата. А пък аз съм се емнала да отслабвам   261uu

# 54
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Я, колко вървели слончетата. А пък аз съм се емнала да отслабвам   261uu

 newsm68 newsm44 newsm08

# 55
Ако не съм много закъсняла,ще се включа и аз.Имам с какво и като дрешки и като свободно време.Радвам се,че първия ми ден между вас /ако ме искате ,де и внимавайте какво ще ми отговорите/ открих тази тема.

# 56
  • Мнения: 2 249
Ако не съм много закъсняла,ще се включа и аз.Имам с какво и като дрешки и като свободно време.Радвам се,че първия ми ден между вас /ако ме искате ,де и внимавайте какво ще ми отговорите/ открих тази тема.
добре дошла Hug-радвам се,че все повече желаещи има за инициативата,нали все пак за децата го правим   bouquet
това правилният отговор ли бешеnewsm78 Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 2 623
Съжалявам, че чак сега се включвам по темата ама като съм патка заспала така е. Аз съм си мислила, че записванията са до края на месеца ама не би. Нищо де като дода няма да ме върнете я  Crossing Arms Мисля и аз да се натреса с отрочето, да донеса това онова, да помогна пък докато издържиме с малкия.
Пак се извинявам за закъснението  Praynig

# 58
  • в гората
  • Мнения: 1 486
ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ! Simple Smile

Става дума за Коледния базар! След направеното предварително проучване решихме, че е най-добре предварително да съберем нещата и да ги групираме по групи стоки (дрехи, бижута, сувенири, бебешки стоки, аксесоари). Така в деня на базара няма да настъпи суматоха от хора лутащи се и чудещи се на коя маса да застанат и да изложат стоките си, а и ще имаме представа колко маси са ни необходими, ще можем да направим етикетчета с цените на стоките предварително и т.н.

Затова правим среща на която всеки да донесе това, което е решил да продава, придружен от лист на който са описани стоките + цената на която считате, че трябва да се продават + име и телефон на собственика на стоките.

Срещата ще бъде на 3 декември, събота от 10:30 ч. до 12:00ч. в София Ленд

Благодарности за вниманието!  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 2 623
Това е много добра идея. Ще направя всичко възможно да дойда  Hug

Общи условия

Активация на акаунт