Благотворителен коледен базар

  • 17 705
  • 364
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 249
ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ! Simple Smile

Става дума за Коледния базар! След направеното предварително проучване решихме, че е най-добре предварително да съберем нещата и да ги групираме по групи стоки (дрехи, бижута, сувенири, бебешки стоки, аксесоари). Така в деня на базара няма да настъпи суматоха от хора лутащи се и чудещи се на коя маса да застанат и да изложат стоките си, а и ще имаме представа колко маси са ни необходими, ще можем да направим етикетчета с цените на стоките предварително и т.н.

Затова правим среща на която всеки да донесе това, което е решил да продава, придружен от лист на който са описани стоките + цената на която считате, че трябва да се продават + име и телефон на собственика на стоките.

Срещата ще бъде на 3 декември, събота от 10:30 ч. до 12:00ч. в София Ленд

Благодарности за вниманието!  bouquet
ако някой има голямо желание да дойде,но единствено го спира транспорта -да ми свирне fiuuuuuuили да ми пише на лична да не разводняваме темата smile3523 lovekiss

# 61
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ако има мами от Лагера и Красно село 6е ги взема newsm68

# 62
  • София
  • Мнения: 2 437
Имам питане/предложение и дано не е късно

Може ли да засадя саксийки с палмички? Те са от фурми и имам няколко.Мънички са и тепърва ще растат. Ще ги украся с панделки. Все някой може да се излъже да си купи за спомен  Rolling Eyes

Просто не виждам какво друго бих могла да продам

# 63
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам питане/предложение и дано не е късно

Може ли да засадя саксийки с палмички? Те са от фурми и имам няколко.Мънички са и тепърва ще растат. Ще ги украся с панделки. Все някой може да се излъже да си купи за спомен  Rolling Eyes

Просто не виждам какво друго бих могла да продам


Mislia,che e strahotno  bouquet

az lichno iskam edna saksiika s furmichki :flutter:Da si kupia de Crazy

# 64
  • Мнения: 3 248
Имам питане/предложение и дано не е късно

Може ли да засадя саксийки с палмички? Те са от фурми и имам няколко.Мънички са и тепърва ще растат. Ще ги украся с панделки. Все някой може да се излъже да си купи за спомен  Rolling Eyes

Просто не виждам какво друго бих могла да продам





Mislia,che e strahotno  bouquet

az lichno iskam edna saksiika s furmichki :flutter:Da si kupia de Crazy


И аз ще си купя една саксийка! Peace
То, май ние ще си ги изкупим, докато се появят желаещи!  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 2 623
И на мен ми дойде идеята за цветя /нали съм видна столична цветарка/, но тези които ще засаждам още не са пуснали коренчета Sad
 П.С. Ако не стигнат фурмите и аз имам една за продан Simple Smile /ох ужасно звучи/ Да си призная по-съм склонна да я подаря Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 248
И на мен ми дойде идеята за цветя /нали съм видна столична цветарка/, но тези които ще засаждам още не са пуснали коренчета Sad
 П.С. Ако не стигнат фурмите и аз имам една за продан Simple Smile /ох ужасно звучи/ Да си призная по-съм склонна да я подаря Simple Smile


Джули, то все едно я подаряваш! Peace Продаваме на посетители на базара, с чиито пари ще купим и подарим подаръци за децата (примерно)!
Така, че без огризения, то и на мен ми е неудобно да си занеса вещите, защото малко или много не са първа употреба (някои, де), ама нали е за каузата! Wink

Поздрави!  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 2 437
Много се радвам, че идеята с цветята ви допадна  Hug

Сега се въодушевих и ще видя какво още мога да разсадя  Hug
Ще направя едно мини цветарско щандче с цветя-бебенца  Heart Eyes

jullianna, как ще подаряваш, бре жена! Нали идеята е с парите от всяко продадено нещо да се купят подаръци за дечицата  Hug Донеси и твоята палмичка.

С кого да се разбера на лични кога и в колко часа да се видим? На 3-ти няма да идвам, защото цветята ще си ги държа при мен. Направо на 17-ти ще дойда.

# 68
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Идеята ти наистина е много добра Laughing
Можеш да се разбереш с всяка една от нас,то по-скоро,в зависимост от това къде живееш,ще се разберем на кой ще му е най-удобно и близо да мине да вземе саксийките Party
Гео Милев,Стрелбище,Център,Драгалевци,Младост, - ориентирай се и свиркаш Laughing


Много се радвам, че идеята с цветята ви допадна  Hug

Сега се въодушевих и ще видя какво още мога да разсадя  Hug
Ще направя едно мини цветарско щандче с цветя-бебенца  Heart Eyes

jullianna, как ще подаряваш, бре жена! Нали идеята е с парите от всяко продадено нещо да се купят подаръци за дечицата  Hug Донеси и твоята палмичка.

С кого да се разбера на лични кога и в колко часа да се видим? На 3-ти няма да идвам, защото цветята ще си ги държа при мен. Направо на 17-ти ще дойда.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 437
Не ми е проблем да дойда направо в НДК и да ги докарам.
Иначе съм от района на Гео Милев.

# 70
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Супер е това с цветята! Ех, ако се бяхме сетили по-рано можеше и коледни звезди да завъдим - щяха да се похарчат като топъл хляб, ама сега май е късно за тях... Иначе няма проблем направо там да ги донесеш, просто ще се разберем за удобен час в който да се чакаме някъде отпред, но има време до тогава.

Момичета, давайте да се стягаме със събирането на стока, за да има избор и съответно повече продажби. Иначе хора ще има, ще има и анонс за базара в медиите, така че купувачи няма да липсват.  Ако някой се сеща за някой близък, който има фирма, която би могла да предостави някакви стоки, да ми пише на ЛС и ще му пратя по мейла информацията, която разпращаме до медии и фирми.   bouquet

# 71
  • Мнения: 2 249
днес бях по работа по Илиенци и купих 6 комплекта детски -ръкавички+шал+шапка и детски чорапки-12 броя-шарени-взех ги на цени на едро за базара-та такмо ако останат ще са за мъниците в Перник Hug

# 72
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Замислих се днес,дали да не задействаме и самите деца да направят коледни игра4ки и окраса?Както направихме за Великден..Можем да вземем от коледните топки,онези из4истените - сребърни и златни,и отгоре те да нарисуват интересни неща - така хем ще бъдат автенти4ни,хем отново ще накараме децата,както се казва сами да се потрудят за тяхното светло бъдеще,така де,да не останат изолирани от процеса,и да се по4увстват отново 4аст от нашата искрена и 4овешка инициатива Grinning

# 73
  • Мнения: 4 371
Мери, много добра идея! Харесва ми!
А има ли останали някакви материали за рисуване?

# 74
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мери, много добра идея! Харесва ми!
А има ли останали някакви материали за рисуване?

ima ostanali samo vodni boichki i 2 blokcheta Sad

Общи условия

Активация на акаунт