Благотворителен коледен базар

  • 17 711
  • 364
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 569
Сисонка, аз искам да попитам дали има още от онези оливарници или както там се казват

Оливиерници се казват май.

# 316
  • Мнения: 1 770
Кажете в какъв час горе-долу ще се събираме и кои ще идват?  Айде народе, аааайде на купона Simple Smile Аз ще взема с мен и Веси - момичето, което беше заедно с мен и Митко на базара в събота. Тя заминава за щатите на 30-ти и искам да съм възможно повече време с нея. Иначе нея я познавам от хиляда години още от Слатино, в момента е в курса по английски и ми е много добра приятелка.

Последна редакция: чт, 22 дек 2005, 20:12 от Yvette

# 317
  • Мнения: 1 770
Сисонка, аз искам да попитам дали има още от онези оливарници или както там се казват

Оливиерници се казват май.

А за какво въобще иде реч - за онуй нещо за олио ли?
И я раздуйте, тъй като аз не можах да ги съзра, защо са толкова популярни въпросните оливиерници - опишете ми тяхната специалност  Simple Smile

# 318
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ясен е денят-понеделник-26 ти.
Часът-19.00..........
мястото ще уточним до утре Wink

за сега на линия сме-аз,Мариета,Весето,Гери,Ева newsm78,Дани(krastnitza v Pernik i moia priatelka),Линда,Кики newsm78,Ивет +приятелка,Марина,4арлин newsm78,мамма..........

за сега 13,но не всички са сигурни.
дано не забравям накой Sad

# 319
  • Мнения: 3 248
ясен е денят-понеделник-26 ти.
Часът-19.00..........
мястото ще уточним до утре Wink

за сега на линия сме-аз,Мариета,Весето,Гери,Ева newsm78,Дани(krastnitza v Pernik i moia priatelka),Линда,Кики newsm78,Ивет +приятелка,Марина,4арлин newsm78,мамма..........

за сега 13,но не всички са сигурни.
дано не забравям накой Sad


Роси, аз съм сигурна...естествено живот и здраве! Hug

Между другото нали знаеш, че още в сряда вечер пуснах инфото за Трън на онзи човек?! Simple Smile Щях да го направя в същата вечер, в която пусках инфото за сайта...ама след като бях написала всичко за сайта както трябва-взе, че се изтри...а всички поправки бяха на него! Cry И почнах на ново...и затова не ми стигна времето! Confused

От днес съм във ваканция! Peace Естествено не успях да заверя...ама не се кахъря - нова година, нов късмет! Praynig Peace Скоро май трябва да започна да уча, че сисията ми почва на 9 с изпит и ще бъде тежичка! ooooh!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 320
  • Sofia
  • Мнения: 397
Вчера ходихме на тържеството в Перник исках да  споделя, но  имах проблем със сайта. Роси ви е написала, а аз само мога да допълня личните си впечатления. Това са едни невероятни деца!!! Едва ли някой може да остане равнодушен пред погледите им пълни с надежда, протягащите  ръчички за мъничко топлина... Те се нуждаят от толкова малко, за да огрее усмивка лицата им. Много съм развълнувана от преживяното.
Бяха подготвили песнички и стихчета а накрая се хванаха на хорце - най-милото нещо което съм виждала напоследък.. Накрая всеки получи подарък от дядо коледа, а той не пропусна да каже добра и топла дума на всяко детенце поотделно.
 

Малко офф : И аз ще дойда на събирането ако ме вземете Wink

# 321
  • Мнения: 3 248
Вчера ходихме на тържеството в Перник исках да  споделя, но  имах проблем със сайта. Роси ви е написала, а аз само мога да допълня личните си впечатления. Това са едни невероятни деца!!! Едва ли някой може да остане равнодушен пред погледите им пълни с надежда, протягащите  ръчички за мъничко топлина... Те се нуждаят от толкова малко, за да огрее усмивка лицата им. Много съм развълнувана от преживяното.
Бяха подготвили песнички и стихчета а накрая се хванаха на хорце - най-милото нещо което съм виждала напоследък.. Накрая всеки получи подарък от дядо коледа, а той не пропусна да каже добра и топла дума на всяко детенце поотделно.
 

Малко офф : И аз ще дойда на събирането ако ме вземете Wink



Взимаме те! Hug Hug Hug

# 322
  • sofia
  • Мнения: 7 477
abe ti urotzi niamash li?

# 323
  • Мнения: 1 770
А мъже няма ли да има повечко? Роси, какво става с Оги, с Методи, с некой друг кръстник..., поканени ли са?  Flutter

Аз пък освен Веси ще доведа и Митко.
Имам една тяхна страхотна снимка, вижте ги тук:

http://community.webshots.com/photo/372490723/372501008alfPIo

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 10:15 от Yvette

# 324
  • sofia
  • Мнения: 7 477
не се сетих за тях,голема съм овца Laughing

# 325
  • Мнения: 1 770
Според последния разговор по тел с Роси, вечерята остава в заведението на Рени - до 11 ч. било тихо и спокойно, "чалгицата" се разпростирала в пълни сили след това. Значи мили мои приятели -

Понеделник - 26.12, 19ч. в "Планета" на площад Гарибалди

След това ще му мислим и дали ще се вихрим в други посоки и в кои точно.

Айде на купонаааааааа.

 dance dazzler1  bigdance2 dazzler1 dance

# 326
  • Мнения: 1 770

Ама Роси, как така не се сещаш за мъжете брееееееее  Crazy

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 12:58 от Yvette

# 327
  • Мнения: 2 249

Ама Роси, как така не се сещаш за мъжете брееееееее  Crazy

аааа Методи задължително да го поканите бе ей Embarassed #Crazy Crazy

# 328
  • Мнения: 1 770
Ама къде без Методи беееееееее  Whistling  Crazy  Mr. Green

# 329
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ама къде без Методи беееееееее  Whistling  Crazy  Mr. Green

ей,ама сте Crazy
поканих го бре моми,каза че ще дойде,на Панчо ще кажа също.Той по принцип винаги е ЗА такива сбирки...........Оги не го намирам нещо Sad

Та,както каза Ивето-заведението ще  е спокойно да 23.00ч. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт