Благотворителен коледен базар

  • 17 711
  • 364
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 244
Сисонка, аз искам да попитам дали има още от онези оливарници или както там се казват

Оливиерници се казват май.

Абе ние във фирмата им казваме оливарник - оливарници, обаче DP май е прав - оливиера - оливиерници. Много се радвам, че сте ги харесали и всички се продадоха, но не мога да взимам повече Sad
Дуци (и всички други желаещи) - до 30.12. в Билла има промоция на 750 мл Extra Virgin зехтин с подарък оливарник/оливиера, по-различен е, обаче също е много красив. За този вид - първо се сипва оцет, а след него зехтин ( той е по-лек и не се смесват). После си сипваш от единия край оцет, а от другия зехтин.
Втори вариант - при покупки над 150 лв в Елемаг - подарък  оливарник/оливиера от тези на базара.

# 331
  • Мнения: 1 770
Ама къде без Методи беееееееее  Whistling  Crazy  Mr. Green

ей,ама сте Crazy

Ми така де! Купон да става!  Flutter

# 332
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ама къде без Методи беееееееее  Whistling  Crazy  Mr. Green

ей,ама сте Crazy

Ми така де! Купон да става!  Flutter

вижте това!!!!!!!!!!

http://www.blagodeyatel.net/vote.html

# 333
  • Мнения: 1 770

Знаех си аз!  Crazy

Обаче Роси, защо за Движението пише Асоциация, а не Фондация?

# 334
  • Мнения: 3 248
Ивет, аз седя тук и се чудя защо някои момичета ни наричат Асоциация... Може би, когато сме били предложени, този който ни е предложил, ни е записал като Асоциация!? Thinking Thinking Thinking

# 335
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ивет, аз седя тук и се чудя защо някои момичета ни наричат Асоциация... Може би, когато сме били предложени, този който ни е предложил, ни е записал като Асоциация!? Thinking Thinking Thinking

незнам  newsm78
може просто да е написано само името без опр.за вид организация и ..........знам ли newsm78

# 336
  • Мнения: 4 371
Според последния разговор по тел с Роси, вечерята остава в заведението на Рени - до 11 ч. било тихо и спокойно, "чалгицата" се разпростирала в пълни сили след това. Значи мили мои приятели -

Понеделник - 26.12, 19ч. в "Планета" на площад Гарибалди

След това ще му мислим и дали ще се вихрим в други посоки и в кои точно.

Айде на купонаааааааа.

 dance dazzler1  bigdance2 dazzler1 dance
И аз ще дойда Party На чалга не танцувам обаче, решихте ли после къде ще се отидем dance Drunk sohappy

# 337
  • sofia
  • Мнения: 7 477
няма чалга до 23.00 ч.

и Панчо е на линия Wink

# 338
  • Мнения: 3 248
Според последния разговор по тел с Роси, вечерята остава в заведението на Рени - до 11 ч. било тихо и спокойно, "чалгицата" се разпростирала в пълни сили след това. Значи мили мои приятели -

Понеделник - 26.12, 19ч. в "Планета" на площад Гарибалди

След това ще му мислим и дали ще се вихрим в други посоки и в кои точно.

Айде на купонаааааааа.

 dance dazzler1  bigdance2 dazzler1 dance
И аз ще дойда Party На чалга не танцувам обаче, решихте ли после къде ще се отидем dance Drunk sohappy


Май все още не е решено...въпреки че аз може би ще се въздържа от ходене някъде след това, че нещо ще ми дойдат в повече купоните, а имам да учаа! Cry Cry Cry
Дуци, ти нямаш ли сесия скоро? newsm78 Нещо само аз ли съм се шашнала...? Thinking

  bouquet  bouquet  bouquet

# 339
  • Мнения: 1 770
И аз не танцувам чалга, споко, нема да се вихрим на чалгица  Peace . Ще решим на място къде ша отпътешестваме евентуалнически.

# 340
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз не танцувам чалга, споко, нема да се вихрим на чалгица  Peace . Ще решим на място къде ша отпътешестваме евентуалнически.

ей банда,за утре остава  Wink

19.00 ч. направо там.Казала съм 15ина места,ама я ми кажете пак кой ще дойде Praynig

# 341
  • Мнения: 3 248
Аз пак си казвам! Брой ме! Peace

# 342
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз пак си казвам! Брой ме! Peace

ок+мен,Панчо,Дуци,Ивето и компания,Методи,Мариета..............до тук сме 10.

другите да си казват бързо #2gunfire

# 343
  • Мнения: 3 248
Днес се видях със Зари и тя каза, че ще дойде ако гостите, които чака днес, са си отишли до утре и ако е по-здрава! Милата отново има проблеми с гърлото...имаше много болнав и блед вид! Cry Така, че тя е към не сигурните до последния момент! Confused

# 344
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес се видях със Зари и тя каза, че ще дойде ако гостите, които чака днес, са си отишли до утре и ако е по-здрава! Милата отново има проблеми с гърлото...имаше много болнав и блед вид! Cry Така, че тя е към не сигурните до последния момент! Confused

ок,ще държа връзка с нея.
бе Линдето ми се губи тия дни newsm78

Общи условия

Активация на акаунт