Благотворителен коледен базар

  • 17 715
  • 364
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 248
Момичета, Планета - заведението на Рени отпада, тъй като отваряло чак след 20 часа, а това си идва малко късничко! Затова, Роси пое инициативата да измисли подходящо заведение и утре да се обади на всички, които ще идват!

# 346
  • Мнения: 3 248
Утре, срещата ни ще бъде в ресторант "СЛАВЯНИ", намиращ се на улица Асен Златаров 1! Часът си остава 19 часа!

Моля, който прочете това нека да потвърди тук, за да не се обаждаме напразно утре!


Предварително мерси и извинения за объркването!

# 347
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Утре, срещата ни ще бъде в ресторант "СЛАВЯНИ", намиращ се на улица Асен Златаров 1! Часът си остава 19 часа!

Моля, който прочете това нека да потвърди тук, за да не се обаждаме напразно утре!


Предварително мерси и извинения за объркването!

пуснах смс на всички.Само на Мира нямам мобилен Sad

# 348
  • Мнения: 1 770
Аз потвърждавам, че съм разбрала за промяната и че ще сме трима. До скив.

# 349
  • Мнения: 4 371
Eхо, ето ме и мен. Славани е това заведение, в което бяхме на коледния бг мамски купон. Сложиха си от заведените в/у сметката, та трябва да се внимава Rolling Eyes. Аз няма да съм сама най-вероятно, мъжа ми каза, че може да ме придружи.
Веси, сесията ми почва от 12-ти, до тогава съм ваканция(или време за учене, на който както му харесва Laughing)

# 350
  • София
  • Мнения: 3 114
Исках да ви се похваля, че комплекта, който купих от базара за дъщеря ми (плетени блузка и панталон в червено, с декоративни връзки), жъне страхотен успех Simple Smile. Малката изглежда страхотно с него и толкова се харесва, че въпреки увлечението си напоследък да облича само сукмани и поли, нямаме разногласия, когато й го обличам. Ако някой си разпознае, че е дал тази дрешка за базара, да се обади- ще ми е приятно! Simple Smile

# 351
  • Мнения: 1 770
Момичета (и момчета), изкарахме си супер в ресторанта. После с Веси и Митко забихме в Текила бар на пам. Левски и довършихме вечерта на ниво. Беше супер! Прибрах се след 3 ч. и днес ми се спи, ама съм доволна!  Crazy
Искаме снимкиииии!

# 352
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Исках да ви се похваля, че комплекта, който купих от базара за дъщеря ми (плетени блузка и панталон в червено, с декоративни връзки), жъне страхотен успех Simple Smile. Малката изглежда страхотно с него и толкова се харесва, че въпреки увлечението си напоследък да облича само сукмани и поли, нямаме разногласия, когато й го обличам. Ако някой си разпознае, че е дал тази дрешка за базара, да се обади- ще ми е приятно! Simple Smile

 Grinning Grinning bravo.........neznam chia e Sad

# 353
  • Мнения: 3 248
Исках да ви се похваля, че комплекта, който купих от базара за дъщеря ми (плетени блузка и панталон в червено, с декоративни връзки), жъне страхотен успех Simple Smile. Малката изглежда страхотно с него и толкова се харесва, че въпреки увлечението си напоследък да облича само сукмани и поли, нямаме разногласия, когато й го обличам. Ако някой си разпознае, че е дал тази дрешка за базара, да се обади- ще ми е приятно! Simple Smile

 Grinning Grinning bravo.........neznam chia e Sad


Яяя, на кой са му върнали компютъра от ремонт! Hug

Следобяд ще звъня на онзи човек с английската фондация, а може и привечер...щото много ме мързи, бреее... ooooh! ooooh! ooooh! Пък и сме седнали със Зари на ICQ-раздумка! Peace

  bouquet  bouquet  bouquet

# 354
  • sofia
  • Мнения: 7 477
mdaaaaaaaaaaaa,nov novenichak,bez virusi Wink

# 355
  • Мнения: 1 770
Хелоууууу, снимчици ще има ли?  Flutter

# 356
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Хелоууууу, снимчици ще има ли?  Flutter

от мен най-рано утре.........Кой още снимаше newsm78

# 357
  • Мнения: 3 248
Хелоууууу, снимчици ще има ли?  Flutter

от мен най-рано утре.........Кой още снимаше newsm78

Дуци се моткаше с един апарат, но не знам нейн ли беше! newsm78
И ако обичате нека снимките бъдат отбрани, че ми е неудобно целият форум да ме гледа на един бейлис, малък при това! Embarassed Embarassed Embarassed

# 358
  • sofia
  • Мнения: 7 477
споко Laughing

# 359
  • Мнения: 2 249
Хелоууууу, снимчици ще има ли?  Flutter

от мен най-рано утре.........Кой още снимаше newsm78

Дуци се моткаше с един апарат, но не знам нейн ли беше! newsm78
И ако обичате нека снимките бъдат отбрани, че ми е неудобно целият форум да ме гледа на един бейлис, малък при това! Embarassed Embarassed Embarassed
ееее ти пък за една малка ...бутилка ли си бе Веси? ooooh! Hug
как я пийна само смело самичка-хи хи хи

Общи условия

Активация на акаунт