Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 9

  • 21 342
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
кръвното ми е ниско цял живот, а сега е нормално изведнъж. възможно ли е за мен нормалното кръвно да е просто високо, защото организмът е свикнал да го поддържа ниско?

Да. И на мен ми се е случи, макар и не през бременността. Не се прави нищо специално.

Болките в корема не мисля, че са свързани. Обади се на доктора, който ти следи бременността.

# 31
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Здравейте!

Можете ли да ми дадете информация за цените на фетална морфология и фетална ехокардиография при доц. Томова?

Благодаря!

# 32
  • Мнения: 10
Zdraveite na vsichki!Bremenna sym v 19 g.s.V4era dokato stavah ot legloto,me shvana krysta(nad opashkata).Neznam dali e prishtipan nerv,no dnes ne moga da stana i do toaletna.Cql den leja.Obadih se snoshti na lichniq i mi kaza da se maja s neshto i da piq Paracetamol.Zvannah i na ginekologa,koito mi sledi bremennostta i mi kaza da se maja s Diklak i da piq Aulin.Strah me e da piq Aulin,maja se s Diklak,no nikakyv efekt!Mislq che nqma da mi pomogne.Nared s ova mi se usili techenieto,koeto imah(vodnisto).Normalno li e tova techenie?Ako nqkoi moje da mi dade syvet,blagodarq predvaritelno!

Da spomena che za techenieto slagam Gino-Pevaril 50 prez vecher i  se chudq veche da ne bi da sa okoloplodni vodi tova?

-----------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 16:14 от AnMary

# 33
  • Мнения: 9 450
Здравейте!

Можете ли да ми дадете информация за цените на фетална морфология и фетална ехокардиография при доц. Томова?

Благодаря!

ФЕ беше 90 лева преди 2 месеца!Обади се по телефона и питай.

# 34
  • Мнения: 29 535
Как мислите дали кръвно 90/60 е прекалено ниско и дали това е опасно. Преди ми е било около 110/70, но защото пиех кафе и кола и го вдигах малко. Сега съм спряла кафето и газираното и ми е 90/60.  Confused

# 35
  • Мнения: 9 450
Как мислите дали кръвно 90/60 е прекалено ниско и дали това е опасно. Преди ми е било около 110/70, но защото пиех кафе и кола и го вдигах малко. Сега съм спряла кафето и газираното и ми е 90/60.  Confused

Защо си спряла кафето?
Ако се чувстваш по-добре след приема му,просто пий по едно.
А,иначе моето кръвно също е в тези интервали,но се чувством добре!Зависи от организма.

# 36
  • Мнения: 29 535
Защото нали е по-добре за бебето да не се пие....а и само като си помисля за кафе и ми става лошо...... Confused

# 37
  • Мнения: 9 450
Защото нали е по-добре за бебето да не се пие....а и само като си помисля за кафе и ми става лошо...... Confused

Така бях и аз!Много ми се гадеше от кафето.
Ако се чувстваш по-добре обаче,може да пиеш по една-две чаши кола.Няма какво да му стане на бебето.

# 38
  • Мнения: 142
Zdraveite na vsichki!Bremenna sym v 19 g.s.V4era dokato stavah ot legloto,me shvana krysta(nad opashkata).Neznam dali e prishtipan nerv,no dnes ne moga da stana i do toaletna.Cql den leja.Obadih se snoshti na lichniq i mi kaza da se maja s neshto i da piq Paracetamol.Zvannah i na ginekologa,koito mi sledi bremennostta i mi kaza da se maja s Diklak i da piq Aulin.Strah me e da piq Aulin,maja se s Diklak,no nikakyv efekt!Mislq che nqma da mi pomogne.Nared s ova mi se usili techenieto,koeto imah(vodnisto).Normalno li e tova techenie?Ako nqkoi moje da mi dade syvet,blagodarq predvaritelno!
За диклака незнам - провери листовката, но аулин със сигурност е противопоказен за бременнии кърмачки. За околоплодни води трябва да се консултираш с добър специалист, но силно се надявам, да не е това - от колко време е това течение?

# 39
  • Мнения: 3
Здравейте!

Можете ли да ми дадете информация за цените на фетална морфология и фетална ехокардиография при доц. Томова?

Благодаря!

ФЕ беше 90 лева преди 2 месеца!Обади се по телефона и питай.



Преди два месеца,за ФМ ми взе 100лв.,като не ме гледа на 4Д и не ми записа бебето на диск.Каза,че при следващо посещение,прегледа ще ми струва 50лв.

# 40
  • Мнения: 10
Ot vtoriq mesec.I ne e postoqnno.Na momenti.
Izvinqvam se,no nqmam kirilica.Neshto ne moga da gi nastroq ezicite.

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 17:23 от AnMary

# 41
  • Мнения: 142
Ot vtoriq mesec.I ne e postoqnno.Na momenti.
В такъв случай смятам, че не са околоплодни води, не че съм лекар де, но до сега ако са те трябваше отдавна да са се редуцирали

# 42
  • Мнения: 10
Neznam az kakvato sym panika veche si mislq kakvo li ne.Blagodarq za uspokoenieto.Sega me mychi mnogo krysta,izpih 1 aulin prah dori.nadqvqm se 1 za den da ne mi navredi.Dosega sadyrjah,no Diklak-a ne pomaga.

# 43
  • София
  • Мнения: 39 791
rumila, за кирилицата четете тази тема Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Това "мажете се с нещо" не е лечение. В листовката на Диклака е упоменато да не се приема през 3тото тримесечие, т.е. след 28ма г.с.
Гел не съм използвала, но съм пила след раждането. Имах странични ефекти, задържане на вода и подуване на глезените. Ефект от лекарството имаше де.

# 44
  • Мнения: 10
Sorry,no ne moga da go opravq.Do tuk sym togava.

Общи условия

Активация на акаунт