Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 9

  • 21 371
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 301
Благодаря за инфото сега съм по-спокойна  Simple Smile    bouquet  за теб Нощни очи

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 565
направо се изумявам понякога като чета такива подробни описания,ами това със струя и прочие можеше да ни го спестиш например.Та на въпроса ,има вероятност ,защо да няма,макар и малка ,има много странни ако така мога да ги нарека забременявания.Друг е въпроса какво да правиш ако тестът ти е положителен.Не мисля ,че някоя от нас във форума може да ти каже какво да правиш.Това е твой личен избор.Лично аз съм против абортите ,но това си е мое мнение.Интересно ми е обаче ,след като можеш да направиш тест ,защо поставяш въпроса си тук.Има и хапчета ,които се пият след полов акт ,и при положение ,че си толкова притеснена,защо не си взе хапче например?Така със сигурност нито ти щеше да се терзаеш ,нито щеше да има смисъл от подобно питане.
Късмет ти желая!
Подкрепям напълно.

# 62
  • Мнения: 51
Здравейте
както вече писах получих ужасни сърбящи пъпчици по краката.Ходих на дерматолог изписа ми Бетноват крем, не само не получих облекчение от него а се увеличиха ,,,някой имал ли е подобен проблем и с какво евентуално се е мазал newsm78

# 63
  • Мнения: 9 472
Здравейте! Бременна съм в 23 г.с.  до сега са ми правили само един път изследвания в третия месец като влязох, а приятелки са ми споделяли че през две седмици им пускали на кръв и урина  Thinking нямам още за спин и васерман, питах гинеколожката и отговора беше аз за тия двете пускам по нататък  newsm78! чудя се не е ли крайно малко за 5 месеца едно изследване да имам  newsm78?

За мен е редно да се пускат изследвания всеки месец!Винаги,когато отида на преглед ми се назначават и кръв и урина.Но,явно всяка болница процедира по различен начин Peace

Здравейте
както вече писах получих ужасни сърбящи пъпчици по краката.Ходих на дерматолог изписа ми Бетноват крем, не само не получих облекчение от него а се увеличиха ,,,някой имал ли е подобен проблем и с какво евентуално се е мазал newsm78

Леле,съчувствам ти!
С първата бременност от 6-7 месец получих ужасен сърбеж по ходилата.Облекчаваше ме само студената вода,но при теб проблема е различен.
Потърси второ лекарско мнение според мен Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 39 903
asq79, едва ли ще можеш да получиш конкретен отговор. Казаха ли от какво се е получил обрива?
Направете нова консултация с лекаря, или отидете при друг специалист.

# 65
  • Мнения: 51
преди малко бях на алерголог...каза че му приличат на алергия която се появява при бременността и ме изпрати в александровска болница.Някой чувал ли е за такава алергия ...направо ще се побъркам.Ще отида утре сутринта ,че сега е късно и дали ще има доктор. Някой ако знае нещо ще съм благодарна да сподели

# 66
  • София
  • Мнения: 39 903
Не съм чувала за алергия по време на бременност. Но пък е напълно възможно да се е отключила някаква алергия или да се е обострил стар проблем.
Щом лечението не дава нужните резултати направете нова консултация.

# 67
  • Мнения: 9 472
преди малко бях на алерголог...каза че му приличат на алергия която се появява при бременността и ме изпрати в александровска болница.Някой чувал ли е за такава алергия ...направо ще се побъркам.Ще отида утре сутринта ,че сега е късно и дали ще има доктор. Някой ако знае нещо ще съм благодарна да сподели

Аз също за  пръв път чувам за такава алергия Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 51
ами незнам на мен ми е първа бременност.....нещо с хормоните ми каза една приятелка...оффф до утре ще се побъркам.Моля се само да не е нещо сериозно

# 69
  • София
  • Мнения: 39 903
Ами пропускайте нещата, които ви казват приятелките и разчитайте на специалистите.
Стискам палци да не е нещо сериозно и бързо да имате подобрение на състоянието.

# 70
  • Мнения: 51
Благодаря  Hug

# 71
  • Мнения: 2 758
Още не съм ходила на доктор,притеснява ме един въпрос, затова ще попитам тук.
Противозачатъчни Хлое в продължение на 6м.,решихме че ще правим бебе спрях ги и веднага забременях, сега се притеснявам дали ще има някакви последици за плода от хапчетата, защото не направих палза, как мислите?
Информацията която намерих е много противоречива,на места пише че може да се увреди плода, но тези дании били за старите противозачатъчни

# 72
  • Мнения: 1 402
Здравейте отново. Искам да попитам колко силно трябва да рита бебчо във 20-21 седмица, че аз моят го усещам още от 17-18 сед. редовно, но ритничетата му са слабички, като побутване, почукване, потреперване, а чета и слушам за мами които получавали силни ритници в тия седмици, та чак подскачали. Взех да се притеснявам не трябва ли и моето бебче да ме рита силно?

# 73
  • Мнения: 51
Момичета ,прибрах се от алерголога на който ходих в Александровска болница.Каза ,че е УРТИКАРИЯ.Не знам какво е изглежда някаква алергия.Изписа ми за мазане Елеком -лосион и крем ,а за пиене Медрол и  Кларитин няколко пъти я питах има ли противопоказания за бременни тя каза ,че са напълно безвредни.Като отидох в аптеката да ги купя останах шокирана от забраните за бременни и не ги купих.Незнаям какво да правя взех мазилата ,но с тях едва ли ще мине.Някой преживял ли е нещо подобно?Незнам просто какво да правя .... алерголожката бнеше доцент би трябвало да е запозната ,но аз като прочетох.Направои незнам какво да правя ooooh!

# 74
  • област Варна
  • Мнения: 270
Ами то на почти всички лекарства пише да не се използват по време на бременност.

Общи условия

Активация на акаунт