ДЕВЕТОКЛАСНИЦИ

  • 27 894
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 339
Лейди,, на нас също ни споменаха нещо такова на родителската - нашето училище вече е сертификатен център. Повече подробности не получихме - ще трябва да се пита.
За купоните съм ЗА. Не съм много по танците, но с компания като вашата ще се реша, няма как. Много интересно би било да си запознаем деветокласниците, но ми се струва почти невъзможно (знам как ще ме отреже девойката - сигурно ще мине номерът, ако й кажа какви готини синове имате Joy)

# 61
  • Мнения: 7 162
Мен не ме бройте за вечерни купони. Не ми се мърда от вкъщи по това време.Пък и не умея да танцувам. Laughing
Ще оплакна окото с някоя снимчица от купона. bowuu

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 820
Мен не ме бройте за вечерни купони. Не ми се мърда от вкъщи по това време.Пък и не умея да танцувам. Laughing
Ще оплакна окото с някоя снимчица от купона. bowuu


И аз така мислех да се включа към купона ,като разгледам снимките и видеоматериала.
Този път трябва да има клипчета, не само снимки Laughing

# 63
  • Мнения: 34
Здравейте!Надявам се,че ще ме приемете във вашата тема.Дъщеря ми,която е девети клас,има проблем и аз реших да пиша тук за да дадете някакви съвети.Тя учи в езикова гимназия с френски език и в девети клас децата си избират предмет и екип,в който да работят на френски.Дъщеря ми е с история,но никой не желае да работи с нея,не знам поради каква причина.От класа й са три деца с този предмет,но едното момиче се е присъединило към друга група,а на момчето не му пука какво ще стане.Дъщеря ми се е отчаяла,защото учителката й е казала,че не може да работи сама.Питала е всички,които са с този предмет,но всички са й отказали и тя не знае как да постъпи.Справя се доста добре с езика и няма проблем в това отношение.Моля дайте някакви съвети,защото това е много важен изпит.Може  да ви се стори детинско,но все пак се опитайте да ми отговорите.

# 64
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 610
vali741974,  не съм запозната в детайли със ситуацията, но си мисля, че детето ти би следвало да се присъедини към друг екип, с друг предмет на интереси. Пожелавам ви успех  Peace

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Само да споделя как ме изрита снощи дъщеря ми от компютъра:
- Хайде, Нощна птица, пред компютър не се стои толкова дълго, вредно е! Отдай се на нощния си живот, та да мога и аз да си початя!  Joy
А иначе през деня тя писа есе на тема "Коледа идва", а аз правих пролетно почистване...

# 66
  • София
  • Мнения: 1 634

- Хайде, Нощна птица, пред компютър не се стои толкова дълго, вредно е! Отдай се на нощния си живот,.........

+1   Peace  Последвай съвета на щерката!

vali741974
,  welcome
И аз мисля, че трябва да се присъедини към друг екип, след като не може да е сама. Няма ли друг предмет, който също да й е интересен, макар и по-малко

Това с екипите, във френските ли е само? Thinking Или аз съвсем не съм в час  ooooh!

Момичета, давайте дати за срещата!
Форумската среща е била в ресторант "Славяни" - от снимките видях, че и музика на живо е имало Wink Знаток да сподели Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 1 357
Аз предлагам да осъществим срещата до края на ноември, по-точно на 26.11 (петък) или 27.11. (събота). Така ще има една-две седмици за размисъл и организация. Според мен декември не е по-подходящ, защото има много празници - Никулден, служебни банкети, Коледа и т.н.

# 68
  • Мнения: 10
Здравейте!Надявам се,че ще ме приемете във вашата тема.Дъщеря ми,която е девети клас,има проблем и аз реших да пиша тук за да дадете някакви съвети.Тя учи в езикова гимназия с френски език и в девети клас децата си избират предмет и екип,в който да работят на френски.Дъщеря ми е с история,но никой не желае да работи с нея,не знам поради каква причина.От класа й са три деца с този предмет,но едното момиче се е присъединило към друга група,а на момчето не му пука какво ще стане.Дъщеря ми се е отчаяла,защото учителката й е казала,че не може да работи сама.Питала е всички,които са с този предмет,но всички са й отказали и тя не знае как да постъпи.Справя се доста добре с езика и няма проблем в това отношение.Моля дайте някакви съвети,защото това е много важен изпит.Може  да ви се стори детинско,но все пак се опитайте да ми отговорите.
Не се притеснявай, може просто детето ти да е по-подготвено или по-старателно по история от останалите и те да се страхуват от конкуренцията. Може тя да е по-добра и те не искат да са с нея. Нека работи в друга група с приятелките си- нищо,че предмета не е "нейния"- явно е интелигентно момиче и ще се справи!
Има избор:
- да бъде в група и да не изпъква или да изнесе товара на групата сама и всички да получат добра оценка
- да бъде и сам воинът е воин, но това е трудно на тази възраст
Нека избере по-стадния вариант, той е по-безболезнен и да бъде смела!
Всъщност има и вариант- учителката да си свърши работата. Щом едно дете е само, тя е длъжна да го разпредели към група. Ако това е вариант говори с нея, но нека детето ти одобри това- децата са страшно чуствителни!
Стискам палци, да се разреши проблема!

# 69
  • България
  • Мнения: 2 164
 За съжаление ще липсвам последния уикенд на ноември и ще трябва да се лиша от вашата компания Sad.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 357
SofiaV, чакай сега, никой не е казал, че срещата ще е последния уикенд на ноември. Нали само събираме мнения засега.

# 71
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На София не и се връзвайте, дори да се отложи заради нея, тя пак няма да дойде и следващия път.  Joy Joy Joy Joy Joy

Да давам ли примери  newsm78 .

Още два месеца и иде Сурва. Перничани пак сме там. Синът пита, а аз предлагам да си запазим места в младежкия дом. Там много ми хареса. На коя дата е тази година, но този път може да се опитаме да се класираме за огИнЬЯ.

# 72
  • България
  • Мнения: 2 164
 Хич не ми се връзвайте! Като гледам как масово сте се затърчали.... просто виждам как срещата остава на 03.12. - 04.12.  smile3534
 Сурва е винаги последните петък, събота и неделя на януари - т.е. 28, 29, 30.

Навила съм се да ходя на общофорумската сбирщина на 11.12. Други мераклии?

# 73
  • Мнения: 389
SofiaV   И аз прочетох за купона и ми се ходи,
 но не познавам никой извън нашата тема , ако се съберем по -голяма група ще е супер
дано да не ме завее вятъра нанякъде иначе ме бройте и мен

# 74
  • България
  • Мнения: 2 164
 Значи започваме да събираме агитка! Без Зната купон няма, Дороти също е купонджийка... newsm78 Хайде и останалите да изпълзяват от бърлогите си!  smile3513

Общи условия

Активация на акаунт