Рита мъничко детенце в АПРИЛСКОТО коремче

  • 19 727
  • 674
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9
Ваня, напълно те разбирам. Както казах и преди, моят мъж е супер уплашен и имам чувството, че го е страх даже да ме прегърне (за другото не го е страх обаче, хмммм  #2gunfire ) Вчера даже като се прибираше аз си бях оголила тумбака и си говорихме с душата. Тя ми отговяряше с ритници, де. И той влиза и един такъв ни в клин, ни в ръкав ми целуна корема. Ама някак си ми изглеждаше изкуствено (аз постоянно го упреквам, че не говори на бебо, че не го гали и целува). Иначе обаче много се грижи за мен и постоянно ме пита дали съм гладна, дали съм си изпила сока и т.н. И пуска прахосмукачка, което преди беше немислимо  Simple Smile
А като ви казах за разговора с бебока, да ви кажа и другото смешно около разговора. Понеже досега съм говорила само на котката така мило и сега тя си мисли, че става въпрос за нея и идва и почва да ме гледа. И вчера като й казах, че не говоря на нея, все едно ме разбра добичето. Врътна се и пак се излегна до парното   hahaha

# 631
  • Мнения: 845
Айде и аз да се включа с "това животно таткото" - като родих Иван, въпреки, че ни е второ дете, нашия татко беше забравил какво е. Аз му викам - влизам да се къпя, ти го наглеждай. След 2 минути той влиза в банята и много сърдито ми казва "Ама то ревееее"  Joy И аз се зачудих да се смея ли, да му се развикам ли???

# 632
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. При нас в Стара Загора вече изпече слънчице, но за съжаление аз съм затворена в този офис и не мога да се възползвам от тези хубави дни.
e. damyanova нямам мнение за тази количка, просто ми харесва на външен вид. Не съм ориентирана изобщо каква трябва да бъде, но до колкото видях тежи 10кг. Не знам много ли са, малко ли са. Така е като нямам опит. Сега едно чудене ще падне, а искам като че ли вече да си купя количка.

# 633
  • Мнения: 1
delilah_qk - абсолютно на време отиваш за втората ФМ Simple Smile и да вече се подготвям и за покупките, ама ще изчакам и в ларедутчето намеленията де Simple Smile)))

Относно татковците и нашия е по - стегнат от към приказки, но той си е такъв по- принцип, но вчера на ФМ то като чу момиченце така се ухили, че много ми стана драго Simple Smile))) За помагането вкъщи, много помага, не мога да се оплача. Съгласна с това, което казаха другите мами, че когато се родят мъничетата тогава ще стане промяната, сега просто няма как и те самите да го почустват:)

# 634
  • Мнения: 152
ludi4ka, И аз нямам никаква идея - ще сме майчета за първи път явно и двете. Просто след много питане  и гледане, се опитвам да си създам някакво мнение. Ми това за тежестта сигурно е важно, но при нас  не мисля, че ще е от значение - ние сме в къща, смятам количката да стои в лятната кухня в двора, т.е. няма да я мъкна по стълби и т.н. Живеем в центъра, където е равно, т.е. няма да се  пънем по баири, та за това сякаш не ме притесняват килограмите. Пък за мъкненето насам натам, си имаме здрав татко, тъй че да се оправя : hahaha

# 635
  • Мнения: 152
И понеже забравих да си кажа, ще се включа пак -  за втората ФМ аз ще отида към 22 - 23 седмица, т.е. към средата на декември при Мазнейкова в Св. София, така ми каза доки, за да се види максимално всичко ясно. На предишната бях в 17 седмица, което не знам дали е рано или късно, но така се случи при мен. Бебо се въртеше като пумпалче, смучеше си палчето и се криеше, но все пак успяхме да го издебнем и да му измерим нужното. За пола каза, че се ориентира към мъжки - май видя тестиси, но ще видим при втората ФМ какво ще излезе, защото аз продължавам някак си да си мисля, че ще е девойка Simple Smile, въпреки, че таткото така се усмихна като чу за мъжкия пол, че чак ми стана мило и може да се прежаля Simple Smile

# 636
  • Мнения: 2 271
e.damyаnova ей така си я видях и моята кукла ,с предната бременност, да си смуче палеца и до 3г заспиваше по този начин!Хихихих

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 12:13 от petia47

# 637
  • Мнения: 38
Здравейте девойки Simple Smile,

И аз да се включа за имената - няма как да не споделя опит във връзка с името Марко, беше споменато), таа.... живея си аз в Холандия и шефа се казва Марко... суупер нормално за там, но аз в момент на бясна ярост се оплаквам и го плюя пред приятелка българка - какъв, що бил и, че какво е това име Марко, ние само магаретата си кръщаваме така, ее.... незнам дали се сещате, но баща й също се е казвал Марко....опооооо, какъв срам брах Simple Smile..мина ми бързичко, но гледам да не правя вече подобни изказвания, защото не се знае Simple Smile...
Дъщеря ни се дойде с името - Весела, мислили бяхме много имена, но това най й пасна и така е, тя си отговаря на името, но много мразим някой да й казва Веселка...и винаги си казваме, вече по рядко, защото повечето ни научиха, но и тя ако й кажа - Весела ме пита - аз не Весело, аз Веси... незнам защо го асоциира с грубо отношение, сигурно от яслата, където са я научили, че е гадже с едно дете...хораааа, много мразя това с "гаджето"...повръща ми се, казвам й - вие сте приятелчета, не георгиева каза "гаджета'..а.а.а.а.а.а.а.а.а.....аа....  Hug

# 638
  • Мнения: 189
Аз да се похваля тихо, че още не ми се вярва   Снощи бях на док и пишка не видяхме  Mr. Green Много добре го хвана и наистина не стърчеше нищо, а докторката ми показа 2 успоредни чертички, които били момичешки. И въпреки това не беше много убедителна. Уж ако е момче нямало как да не се види, ама ... и аз не знам. Въпреки това бях много ухилена, за разлика от таткото, който искрено се надява да е грешка.
След 2 седмици съм на късна ФМ при друг доктор и вече се надявам на окончателен розов резултат.  Simple Smile
За имена много харесвам Александра, но снощи таткото, който за първи път заговаря за име и ме пита мислила ли съм и каза, че било дълго. Пак ще има спорове покрай това име..
Хубав ден на всички!   bouquet  Тук наистина изпече и настроението ми е също слънчево  Simple Smile

# 639
  • Мнения: 2 271
Ооооо Цвети след всеки твой пост ме избива на смях.не само дъщеричката ти е Весела! Laughing
Nikol298,jana_ честити ви розови гащенца!

# 640
  • Мнения: 0
Jana ти къде в Стара Загора ще си правиш фетална морфология?

# 641
  • Мнения: 6
  Ееее, започна се с розовата вълна! Честито на Никол и Яна, дано няма изненади и се радвате на малки, сладки момиченца   bouquet Крайно време беше да се покажат и снахичките  Mr. Green

# 642
  • Мнения: 152
Aз пък няма как да не се похваля, че вече нямаме нужда от допълнително желязо - хемоглобимът ми е 158, което си е направо идеално  Wink За ужасното недоспиване, което ме гони е нормално за този момент от бременността, според моя доки,  така че момичета ще трябва да го преживеем някак си  Flutter Аз дали е удобно да Ви питам нещо - имате ли засилено бяло течение и дали това е признак за нещо или също така е нормално? То някой беше казал, много умно нещо - Бременната жена не е болна, но нищо не и е наред! и е толкова вярно  Whistling

# 643
  • Мнения: 189
Jana ти къде в Стара Загора ще си правиш фетална морфология?
При Тодоров. Не че и другата докторка не ме гледа всеки път, но не ми казва много и само "всичко е наред, всичко е в норма", а аз искам да ми се обяснява. А и Тодоров му се носи славата на много добър диагностицик. И много повече неща виждам при него, да не говорим, че обяснява за всяко нещо, което гледа.
Ти къде ходиш? Ако искаш на лични да не спамим тук.

# 644
  • Мнения: 3
Аз дали е удобно да Ви питам нещо - имате ли засилено бяло течение и дали това е признак за нещо или също така е нормално? То някой беше казал, много умно нещо - Бременната жена не е болна, но нищо не и е наред! и е толкова вярно  Whistling

Аз имам да и то многоо засилено чак се чудя на моменти, моята лекарка всеки път ме предупреждава, че е нормално да се увеличи драстично течението през бременността, а изследванията и микробиологията ми са ок  newsm78

П.С. Браво за хемоглобина, стискам палци да се задържи така  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт