Рита мъничко детенце в АПРИЛСКОТО коремче

  • 19 725
  • 674
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен милички.

Никой не ми отговори за софийската среща Cry......остава ли в 3?

За имената - винаги децата ще измислят някоя щуротия - дали производно от името дали някой прякор - това няма как да се избегне. То и нашият татко затова не харесва Денис за момче - заради прякорът с "П" който биха му измислили Cry  на мен ми харесват по-кратките и звучни имена мислех Крис за момченце, но все още се надявам да се потвърди мнението на доктора и да се окаже момиченце, на 30 съм на преглед при Димитрова (ох ама нямам търпение вече).  За нея съм избрала името още от 12 годишна - Даная , защото моето е Далия и искам да е близко до моето и най-вече да е с моята буквичка Wink(ама съм скромна)

# 616
  • Мнения: 18
Виждам за имена си говорите. Аз твърдо съм решила ако е момиче ще е Ралица. За момче таткото има правата на избор, но и той е от традиционалистите. Мисля че се е спрял на Димитър, Петър или Тодор. Николай вече си имаме. Така, че на нас ни остана само да чакаме резултат за пола. Първото ми дете се роди края на юли кош за новородено нес ъм ползвала и сега мисля да не ползвам.

# 617
  • Мнения: 9
Mama_lia, остава за 15.00. Току що писах в другата тема, която е в раздел Календар. Засега сме 15. И ако някой се е отказал или е решил да дойде - да казва.

# 618
  • Мнения: 845
Сори, че спамя темата

Варненските мами, ако пък искате да се видим събота/неделя, щом сте толкова работни мецанки  Mr. Green. Някоя мама даже беше споменала, че е на работа до 18,30... Ако искате събота 15-15,30 пак в Крамера в Гранд мола???

# 619
  • Мнения: 22
Добър ден и от мен сънувах кошмари цяла нощ, ставах 4 пъти което за мен е много и днес съм Sick #Crazy Mr. Green Като отивах на работа се наложи да глътна едно но-шпа в метрото, че нещо ми се беше свило ниско долу все едно съм глътнала портокал честно казано се стреснах, после никой не ми отстъпи място и едвам се изсипах от влакчето Rolling Eyes
Дано деня да е по-хубав от сутринта Peace
Аз също се земислих за Цветница и много се смяхме с колегите /и двамата сме ландшафтни архитекти, какво по-нормално да се роди на цветница/.За да си спазя обещанието към кумата ще е Елица Hug Хубав ден, че се отплеснах...

# 620
  • Мнения: 44
Добро утро!
Дани и Емо-Цветница не е само за Цветан, а и за всички имена, свързани с природата- Калин, Явор, Ясен , Дилян, Здравко, Росен, Борил (от бор), Цветомир/зар... ако ти харесва Лазар-той е на другия ден.  Hug
За витамините- да, те повишават определено апетита. Аз съм много против изкуствените - от тях се усвояват до 30%. Вместо това взимам хранителни добавки, с естествен произход(по- конкретно на Аква Сорс). В тях има всички необходими елементи и витамини. Синът ми се роди 3600... Не помня дали е публикуван този линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=458003.0 темата е " Хитринки за подобряване усвояването на полезностите на храните".
Jupeto, моят Алехандро ногУ си го обичам. В тази връзка- след като прочетох поста ти, в главата ми звучи тая песен...та Роберто ми изглежда добър вариант-по нашенско може да си е просто Боби.

# 621
  • Варна
  • Мнения: 287
Сори, че спамя темата

Варненските мами, ако пък искате да се видим събота/неделя, щом сте толкова работни мецанки  Mr. Green. Някоя мама даже беше споменала, че е на работа до 18,30... Ако искате събота 15-15,30 пак в Крамера в Гранд мола???
Аз съм за  Peace

# 622
  • Мнения: 288
Добро утро. Много хубави имена си избирате. Дано де не се промени много модата докато пораснат и си харесват имената. За мен също е важно да има хубаво кратко име.

Днес ходих на зъболекар - беше ми паднала една пломбичка и я оправихме. Други поразии засега няма. Венците ми са малко зле, но това си го знам и съм си взела Сандрин. Лошото е, че ми остава гаден вкус в устата и не го харесвам.

Нашият татко не иска още грам да обсъждаме имена. Много лошо  Sad. Направила съм списък от около 20 имена и ще го чакам да му дойде му музата. Уж много го искахме това бебе, а сега ми се струва, че не е готов още човека /а е на 34 години/. Само на лекар като ходим и като го види и се радва и приема мисълта. Иначе все едно нищо не се случва. Даже го дразни малко, че заспивам в 20:30 часа. Все му се излиза и така. Дано да се промени малко, че сме на много различни вълни. Хич не ми харесва това положение, защото преди се разбирахме отлично /познаваме се от 10 години, заедно сме от 5/, а вече не се разбираме. За лекцията на ЛЛЛ даже се чудеше защо отивам. Аз го карах и той да дойде и каква физиономия последва само. Аз му обясних, че няма да чакам акушерките в родилното да ме учат как се кърми, а и имам нужда да правя повече неща свързани с бебето. Той се учуди. Винаги съм искала мъж, който обича деца и е добър баща. Баща ми почина когато бях на 6 и това за мен е много важно. Дано съм случила на човека. Сори, че се оплаквам, но от няколко дни ме мъчи темата и не знам кой друг би ме разбрал.

# 623
  • Мнения: 2 271
Добро утро!Но не си мислете,че сега ставам  LaughingБудна съм от 5.Е въртях се,въртах се,изсънувах 20 съня за по 5сек и това беше.
Вчера следобяд като ме стегнаха едни контракции,та чак до вечерта.И дълги, да му се не види!добре,че имам Магнерич и Но-Шпа.
deliah_qk аз ползвам скрин с четири голями чекмеджете.Ами много съм доволна.мисля,че ако беше с вратичка щеше да побира много по-малко дрешки.Ако знаеш колко е препълнен в момента  Mr. Green
Ванче не му се връзвай на мъжа ти!Моя беше същия преди да се роди дъщерята.Дори само един единствен път е бил с мен на ехография и след това ми каза:"Абе защо ме караш да се притеснявам излишно?Без това нищо не видях и не разбрах!".Сега не го и карам.Ще видя другия петък дали сам няма да прояви желание.Ако не,отивам с каката само.Той да чака в колата!Като се роди малката нито я е къпал,обличал,а памперс да е сменял-и дума не може да става.Но пък много ми е помагал с други неща-да изхвърли водата от коритото,памперси,шишета  стерилизираше постоянно,пюрета купуваше(говорим за бройки по 50 навъднъж  Mr. Green).А това си е голяма помощ.Просто някои мъже са такива.Не мисли,че твоя няма да си обича детето!Моя обожава Вероника!Нито веднъж не се е прибрал от работа без да я зарадва с нещо,колкото и мъничко да ето.

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 10:30 от petia47

# 624
  • Мнения: 3
Сори, че спамя темата

Варненските мами, ако пък искате да се видим събота/неделя, щом сте толкова работни мецанки  Mr. Green. Някоя мама даже беше споменала, че е на работа до 18,30... Ако искате събота 15-15,30 пак в Крамера в Гранд мола???
Аз съм за  Peace

И аз съм ЗА, други варненски мами няма ли да се включат  Laughing

# 625
  • София
  • Мнения: 742
Ние също сме затруднени с името, надявам се до април да ни се избистрят идеите. Таткото е Николай и не би имал нищо против синът му да се казва като него, но на мен ми се иска да си има свое собствено име. През Април има доста църковни празници на светец на име Теодор, но мисля че приятелят ми няма да иска, понеже имаме близки приятели с детенце Теодор. Може да е Кристиян в крайна сметка, май само за това име имаме консенсус.

# 626
  • Мнения: 6
  Ваня, не се притеснявай отсега. Казват, че мъжете осъзнават какво се случва чак като се роди бебето. Докато майката покрай промените от бременността, ритничетата и т.н. започва от началото на бременността да има майчински инстинкт. Много е вероятно това да е причината, не се тревожи излишно. Пък и споделяй с него твоята гледна точка (може би го правиш  Peace )

# 627
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен,

Такааа вчера бяха на ФМ в майчин дом при Яков и може да ми смените щъркелчето на розовичко  stork-girl , след първата ФМ ми бяха казали вероятно мъжко, но все пак доки каза след 2 седмици ще се разбере със сигурност и аз тайничко се надявах през цялото време да е момиченце  newsm44  и сега съм супер щастлива, не че ако беше момченце щях да го върна, но все пак бях се настроила друго яче. Всичко е наред, всичко и е на място Smile, което е най -важно.
 Пак сте подхванали темата за имената, та да споделя - аз още преди да забременея имах подготвени две имена - Симеон и Симона, защото сме решили да е с първата буква на свекъра ми, в началото не исках, но пък така решихме, че да се радват там хорицата Simple Smile
Така, че аз вече си имам именце и няма да го мисля - Симона ще е Simple Smile

За спането - аз нямам никакъв проблем, е нормално ставам по 1 път вечер до тоалетна и ми е малко по- трудно да спя на дясно, но това е още по- добре тъй като спя на ляво Simple Smile

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 134
 Ваня, не се притеснявай отсега. Казват, че мъжете осъзнават какво се случва чак като се роди бебето.
И при нас с таткото така се получи предния път - даже като не му дадоха да го види до 3я ден като си ни взимаха от болницата още не беше осъзнал какво става, чак след като се прибрахме вкъщи  Peace
Nikol298 - честито ти розово щъркелче, важното е че е добре, а и име си имате вече виждам, можеш да минаваш на тема покупки   bouquet
 newsm44 Записах си час при Даскалов за втората ФМ на 8ми Декември - сега остава да се настройвам да чакам да дойде датата , ама как ли ще устискам. smile3506 Пада ми се 21ва седмица- добре ли е според вас, все се чудя дали не е много късно, ама като четох горе-долу тогава вече всички органи са оформени и ми се стори по-показателно  Thinking
Хайде, отиваме към кухнята, да не раздадат и нашата манджа  hahaha

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 11:17 от delilah_qk

# 629
  • Мнения: 140
Здравейте момичета!Аз утре сън на ФМ и 4Д и вече нямам търпение.За имената аз все още не знам какъв ще е полът на бебето,но си мисля за момиченце Моника а за момченце Самуил.Но все още не съм го обсъдила с таткото.Да видим той какво ще каже.
За варненската среща моля някоя мама  да ми пише на личн икога ще е точно.

Аз нямам време да влизам тук много и може да пропусна.Дано да има на кого да остава малкия.Днес ме е заболял един кръст от сутринта направо едвам ходя.Приятен ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт