Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 2

  • 78 959
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 411
Лили,благодаря!Личи си,че е добра актриса,уверена в това което може.Играта на  актьорите изпълняващи отрицателна роля обикновено се гледа под лупа.Зрителя на тях не прощава,докато към тези ,които пресъздават положителните образи са по сниходителни.

# 646
  • Мнения: 683
Kanuni'ye Alman Sultan
Eklenme Zamanı :Bugün, 17:27 | Bu Haber 1,064 kez okundu.   
 
 Kanuni Sultan Süleyman dönemini konu alan 'Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan tam kriz haline gelmişti ki çözüm Almanya'dan geldi

Tims Production tarafından Show Tv'ye çekilen Muhteşem Yüzyıl'ın oyuncu kadrosu büyük oranda netleşti. Daha önce Fahriye Evcen'e teklif edilen Hürrem Sultan rolünde Almanya'dan adı açıklanmayan bir oyuncu yer alacak. Gerek yapımcı firma gerekse yayıncı kuruluş dizi hakkında bilgi vermekten kaçınırken Halit Ergenç'in Kanuni Sultan Süleyman'ı, Nebahat Çehre'nin ise Valide Sultan'ı oynayacağı projede Okan Yalabık da rol alıyor. Uzun bir hazırlık aşamasından geçen dizinin senaryosunu Meral Okay yazıyor. Pek çok tarih ve sanat danışmanının görev aldığı dev projenin kostüm ve mekân çalışmaları bir yılı aşkın bir zaman aldı. 


Марман, благодаря ти   bouquet
От това което разбрах с Гугъл:


Вече е ясен каста на Великолепният век. Fahrenheit Evcen няма да играе Роксолана а една неизвестна артистка от Германия. Име не е споменато. Продуцентът и издателя на компанията ще оповестят това. Останалите артисти и ролите им са вече известни. Както и че подготовката е продължила вече една година.

# 647
  • Мнения: 9 772
Най -после светлинка в тунела Hug
Марман  bouquet  Ани    bouquet

# 648
  • Мнения: 617

   Тази информация не е нова, но поне споменават сериала.Отдавна няма нищо писано за него.Само снимката на Халит в султанско облекло се появи, но не разбрах дали е работен момент или е реклама на сериала.Изчака ни се чакането! newsm78

# 649
  • Мнения: 683



Özlem Düvencioğlu - родена в Дюселдорф, Германия, на 23 ноември, 1980 година. Завършва икономика. Позната е на турската публика с участието си в два сериала, снимани в периода  2005 - 2009 година.


Може наистина това да е бъдещата Роксолана.

# 650
  • Мнения: 683
Аз не можах да гледам първи епизод - пускат ли повторение, или качват ли се някъде серите~!
Предварително благодаря, момичета! Hug  bouquet

За Гони и всички които искат да видят играта на Небахат заповядайте  Hug Тук ги качвам (докато не ми омръзне).

http://www.youtube.com/view_play_list?p=9E3DB179E693C939

# 651
  • Мнения: 9 772
АНИ   bouquetТайничко се надявах Heart Eyes hahaha
Няма да ти омръзне,филма е хубав Hug

# 652
  • Мнения: 31
Özlem Düvencioğlu - родена в Дюселдорф, Германия, на 23 ноември, 1980 година. Завършва икономика. Позната е на турската публика с участието си в два сериала, снимани в периода  2005 - 2009 година.

Може наистина това да е бъдещата Роксолана.

  bouquet  за инфото  Hug дано най-после наистина са избрали и да почнат да снимат  Crossing Arms

в единият от сериалите - Hırsız Polis - е играла и Вахиде Гьордюм - Валиде Султан   Wink

# 653
  • Мнения: 630
Аз не можах да гледам първи епизод - пускат ли повторение, или качват ли се някъде серите~!
Предварително благодаря, момичета! Hug  bouquet

За Гони и всички които искат да видят играта на Небахат заповядайте  Hug Тук ги качвам (докато не ми омръзне).

http://www.youtube.com/view_play_list?p=9E3DB179E693C939


Ооооо Ани - ти си нашата вълшебница!Благодаря ти от сърце!  bouquet  bouquet smile3525  love001  love001

# 654
  • Мнения: 72
ЗДРАВЕЙТЕ,




НА МЕН ТАЗИ РОКСОЛАНА МИ ДОПАДА!!

ДОБЪР И УСПЕШЕН ДА Е ДЕНЯТ ВИ!!

# 655
  • Мнения: 630
Аз от сега не мога да коментирам, но вярвам, че избора ще е успешен! Peace  bouquet

# 656
  • Мнения: 459


Aз също смятам, че това е подходящ избор!  Връзва ми се с представата за Роксолана - тя е била хубавка, без да е изключителна красавица, бледа, със светли очи - точно като нея. Освен това има нещо хищно и самоуверено в погледа и, точно каквато е била и Роксолана! Peace

# 657
  • Мнения: 640
Цитат
. Поразени от красотата на славянката, татарите решили да я заведат в Истанбул, където да я продадат изгодно на един от най-големите пазари в мюсюлманския свят.

В столицата на султаните качили прекрасната пленница на висока трибуна. По приумица на съдбата точно тогава минал великият везир на младия султан Сюлейман I, благородния Рустем паша. Турчинът бил поразен от удивителната красота на девойката и решил да я купи като подарък за султана.

Цитат
Дъщерята на Роксалана изцяло приличала на майка си - наследила лицето и тънката снага на красивата си майка.

# 658
  • Мнения: 12 000
Здравейте! Laughing

Съвсем случайно влязох във вашата тема,но това което прочетох ме впечетли.Чела съм книгата "Роксолана" преди 20 години.
А сега ако позволите,от време на време ще влизам в темата,за да следя какво пишите.

Ама тук има познати имена... newsm53

# 659
  • Мнения: 617
    Берг и Халит в Белград  -  другата седмица!

http://www.story.rs/vesti/u-fokusu/12370-seherezada-i-onur-dolaze-u-beograd.html


Glavni glumci serije 1001 noć Berguzar Korel i Halit Ergenc biće sledeće nedelje ekskluzivni gosti Prve srpske televizije koja će tako ispuniti želju mnogobrojnim fanovima najpopularnije strane telenovele

   Ще има интервю с Danijelom Jankov .Това май е бившата съпруга на Андрей?!

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 00:32 от marman

Общи условия

Активация на акаунт