Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 2

  • 78 921
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 683
На този ден - 30 ноември - Българската православна църква чества паметта на Св. апостол Андрей Първозвани.
В българския Народен календар този празник е познат под Андреев ден.

И така, честито на всички именници!

Според вярването от днес денят започва да нараства с по едно зрънце!
На този ден се ядат всякакви варива,които набъбват!!!


И по стар български обичай ще почерпим днес с традиционните за този ден ястия

# 631
  • Мнения: 683
Да не забравяме, че и Вахиде ще участва в сериала...

# 632
  • Мнения: 1
мили съфорумци, много съм щастлива от миговете прекарани с вас. Преди две година ни събра един великолепен филм , направен с талант и майсторство и разбуди задрямалите ни души и ето ни все още всеки ден заедно- с прекрасно настроение и все хубави новини. И славни папараци като неуморимата пътешественичка Надя- да е жива и здрава и все да ни изненадва. Усещам, че ми липсват безсънните нощи в очакване на поредната нова снерия по канал D. Но може би съвсем скоро емоциите ще започнат отново....
Позволете ми да ви поздравя с един клип на bmiha9 -любима песен , изпята от Халит на фона на сцени от binbir gece. http://www.youtube.com/watch?v=1rrBktLX6Ao

# 633
  • Мнения: 1
красива приказка в приказен свят http://www.youtube.com/watch?v=x6L5tJnlXS0   
MIKI, THANK YOU!!!

# 634
  • Мнения: 683
jujja69, много ти благодаря и за двата поздрава   love001 newsm51
Тези поздрави, съчетани с вторник вечерите с БЗ в темата за "Любов и наказание", ме връщат непрекъснато назад в спомените когато гледахме новите серии на "1001 нощи" в ефир. Това беше една завладяваща магия. Гледам и други сериали в момента но никой не се доближава до емоциите и усещането което остави у мен "1001 нощи".

# 635
  • Мнения: 630
jujja69,   Ani   bouquet  bouquet smile3525 newsm51

# 636
  • Мнения: 2 411
jujja69,благодаря и аз за клипчето на любимия ни сериал.Напоследък го позабравихме малко,а никак не ми се иска. В същност аз продължавам да си гледам по някоя сериика
 от време на време. Бих повторила думите на Ани.Няма сериал,който дори малко да се приближава до 1001нощ.
Нито един сериал след него не можа да ме закове на екрана или да ме накара да се лиша от съня си.
Не мога да не призная ,че в Турция  има много талантливи актьори,режисьори и сценаристи,че се снимат интересни
сериали,но вълненията и емоциите,които преживях гледайки 1001 нощ вече никога не се повториха.


                                        .

# 637
  • Мнения: 72
Да Наде,точно така е- няма друг сериал,който да ни омагьоса така както 1001 нощ.
Ако бяхме само ние...,ами вижте какво става навсякъде където го дават.
Той си остава класика в турските сериали-няма да го забравим никога и затова отвреме навреме си го припомняме с клипчета ,колажи .
А и продължението на тази красива любов и в живота на нашите любимци ни държи в магията на "1001 нощ".

ЛЕКА НОЩ

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 21:57 от stefanniq

# 638
  • Мнения: 683
Добро утро  Hug
Не зная дали някой от вас гледа вчера "Забраненият плод" по БТВ, но Небахат показва чудесна игра. Аз съм я гледала в "Късчета живот" но самия сериал ми беше една голяма боза и не успях да я оценя там. Сигурна съм че ще си партнират с Халит чудесно. Вахиде е друга страхотна артистка така че до този момент каста е просто превъзходен. Сега само да видим и Роксолана и сме готови за сериала да почва.

# 639
  • Мнения: 9 748
Привет Hug

Да , гледам "Забраненият плод"-Небахат е страхотна актриса и ще бъдат великолепен тандем с Халит. Сигурна съм.
Никакви новини ,нито хабери hahaha нищо не се чува вече, голямо инфо-затъмнение ooooh!
Дано поне дядо Коледа ни зарадва  с началото на сериала newsm78

# 640
  • Мнения: 72
Здравейте,и аз започнах да гледам"Забранения плод".
Въпреки отрицателната роля ,която се очертава на Небахат мисля,че ще направи добра роля.Очакваме я вече и във "Великолепния век".
Hug

# 641
  • Мнения: 2 411
Гледах последната серия и останах с много добро впечатление от
бъдещата партньорка на Халит.Не знам
 колко епизода до сега са дава ли, но ще продължа да го следя.
Разбира се предпочитам да я гледам вече заедно с Халит  във,,Великолепния век "

# 642
  • Мнения: 9 748
НАДЕ  bouquet  снощи даваха първа серия,не си изпуснала нищо Hug  Heart Eyes Joy
Страхотна е ,независимо ,че играе отрицателна роля, много е красива и елегантна, а ве е първа младост- има аристократично излъчване-аз съм гледала на турски някои серии по средата Mr. Green  хубав е филма Hug

# 643
  • Мнения: 630
Аз не можах да гледам първи епизод - пускат ли повторение, или качват ли се някъде серите~!
Предварително благодаря, момичета! Hug  bouquet

# 644
  • Мнения: 617
Kanuni'ye Alman Sultan
Eklenme Zamanı :Bugün, 17:27 | Bu Haber 1,064 kez okundu.   
 
 Kanuni Sultan Süleyman dönemini konu alan 'Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan tam kriz haline gelmişti ki çözüm Almanya'dan geldi

Tims Production tarafından Show Tv'ye çekilen Muhteşem Yüzyıl'ın oyuncu kadrosu büyük oranda netleşti. Daha önce Fahriye Evcen'e teklif edilen Hürrem Sultan rolünde Almanya'dan adı açıklanmayan bir oyuncu yer alacak. Gerek yapımcı firma gerekse yayıncı kuruluş dizi hakkında bilgi vermekten kaçınırken Halit Ergenç'in Kanuni Sultan Süleyman'ı, Nebahat Çehre'nin ise Valide Sultan'ı oynayacağı projede Okan Yalabık da rol alıyor. Uzun bir hazırlık aşamasından geçen dizinin senaryosunu Meral Okay yazıyor. Pek çok tarih ve sanat danışmanının görev aldığı dev projenin kostüm ve mekân çalışmaları bir yılı aşkın bir zaman aldı. 

Общи условия

Активация на акаунт