Отговори
  • Мнения: 0
   Незнам как да опиша това което ми се случи и дали това е подходящата тема във форума,ще помоля модератора да я прехвърли в правилния раздел и да коригира заглавието.Попаднах на дискусия за въпросния ресторант във вашия форум и затова пиша тук за да ви предпазя от това което ми се случи днес на мен.
  За нищо на света на посещавайте въпросния ресторант.Там ми се случи едно от най лошите неща в живота,а реакцията на персонала беше неадекватна.Ако не беше мутробаронско заведение сигурно щях да ги съдя,но за съжаление с такива в България оправия няма,а и какво като ги осъдя като случката неможе да се върне назад.

  Години наред посещаваме друго заведение,но на 07.11.2010 поради атрактивния външен вид решихме с жена ми да обядваме там.

 Поръчахме си супи и пилешки хапки и сирене по Тракийски,супите бяха що годе,пилешките хапки бяха горчиви/по безвкусни никога не съм пробвал/проблема обаче беше със сиренето по Тракийски,когато ми го донесоха беше адски горещо,отхлупих капака с помоща на сълфетка и в момента,в който исках да го разбъркам с вилицата,яйцето отгоре гръмна като бомба в очите и лицето ми и ме изгори,това че целия бях в яйце е най малкия проблем,но очевидно извадих късмет,че не ме обезобрази и не ослепях,за стреса който изживяхме с жена ми,добре че детето играеше далеч от масата няма да говоря,помрачиха ми иначе прекрасната почивка,сервитцорките седяха в неведение и трябваше да настоявам да говоря с оправителя,някакво мутро тарикатче,дойде с крем дефламол в ръка да ми се извинявя/това ме навежда на мисълта,че не им е за първи път/явно са го готвили в микровълнова и е било въпрос на време да гръмне.

 Благодарен съм на Господ,че ми няма нищо фатално,освен болка в окото и силно преживян стрес и съм благодарен,че въпросното яйце на гръмна в очите на жена ми или на дъщеричката ми.

 За нищо на света не посещавайте въпросния ресторант!!!!!

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 00:20 от Mamma

# 1
  • Мнения: 11 567
А ако сакатлъка стане у вас?
 

# 2
  • Мнения: 0
А ако сакатлъка стане у вас?
 

 В смисъл?Как ще стане като яйце в микровълнова не се готви.Можело е да гръмне в кухнята,в ръцете на сервитьорката,можеше да пръсне капака на масата и да пострадаме,то гръмна когато махнах капака и мислех да го разбъркам,можеше да ме обезобрази.
 Гръмна като бомба!!!Какъв е този готвач,управител и какво е това заведение???Това се питам?

# 3
  • Мнения: 11 567
Готви се, готви се. Почети малко.
Мен бойлер ме е гърмял, ти за едно яйце.

# 4
  • Мнения: 6 039
Аз микровълнова фурна нямам, и не ползвам, но яйце ми е гъмяло в лицето и олио ми е пръскало в очите.. Готвя с очила. Sunglasses
Толкова драматично започва авторът, че си помислих най-лошото.

Последна редакция: нд, 07 ное 2010, 23:45 от Malenna

# 5
  • Мнения: 5 539
Готви се, готви се. Почети малко.
Мен бойлер ме е гърмял, ти за едно яйце.
Малко ли е?
Ужасна случка! Но нищо вече не може да ме учуди в родните заведения за ОХ.

# 6
  • Мнения: 0
Готви се, готви се. Почети малко.
Мен бойлер ме е гърмял, ти за едно яйце.
Ти май не си добре.Приемаш за нормално храната ти да се взриви в лицето ти все едно са сложили пиратка от най силните в нея,при това,че е почти вряла.Аз съм мъж на 28 години,а не женчо.Това,че пиша тук е за това да предпазя други хора да не посетят злополучното заведение и да си останат без око.
 Нямаше да се учудя да ме излъжат със сметката,да ми сервират развалена храна,да ме залее сервитьорката,но да гръмне храната ми в лицето..........

# 7
  • Мнения: 11 567
И как така преди да пишеш се регистрира?
Предполагам, че досега са ти са се случвали и по- фундаментални издънки, но не си предупреждавал тук?

# 8
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ние редовно правим разни гювечета и други манджи с яйце в МВ. Айде, да не правиш да, ама да не знаеш, че се прави... Не ми е гърмяло яйце, но не е изключено да се случи. И, ако стане, повече няма да си ходя вкъщи Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 11 567
 hahaha Ми тъй де, ако ти извади окото това яйце, а? Crossing Arms Без къща и око. hahaha
 

# 10
  • Мнения: 862
Аз също правя гювечета в микровълновата, но след като чукна яйцето, леко го набождам с клечка за зъби.  Това го научих по неволя, след като и на мен ми гръмна яйце в ръцете (лицето го опазих  Simple Smile )

Случката е изключително неприятна и за съжаление освен да не ходиш повече в този ресторант, друго май не можеш да направиш  Sad

# 11
  • Мнения: 4 585
Е, аз сега, като не знам кой е ресторанта, как ще се предпазя от гърмящото му яйце?

  За нищо на света на посещавайте въпросния ресторант.
Каква ми е файдата от темата. newsm78 Те всички са мутробароновски, добре, че не съм скиор.

# 12
  • Мнения: 12 663
Я кажи сега кой е твоят ресторанвт.

# 13
  • Мнения: 5 370
Вълк, сори, ма или не си допил кафето, или очите не си измил.

Родопско село си пише в заглавието.
Микровълнова у дома е забранен уред. Поне това можем да си спестим.
А на човека не виждам що чак толкова му се нахвърлихте. И ако стане у дома, вината си я нося АЗ, но в ЗОХ това няма начин да се случи, защото не си готвя аз.

# 14
  • Мнения: 4 585
Не съм си сложил очилата, прочетох за някакво родопско село Велинград.

Общи условия

Активация на акаунт