Ту наляво, ту надясно, януарско бебче ритка бясно! -14 тема

  • 22 610
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 142
И една моя позната с термин 2.12 роди на 1.11, но всичко е ок. Така че когато тогава, важното е бебоците да са добре. И ние де  Laughing

# 706
  • Мнения: 186
Добро утро дами!
Аз успях да се наспя тази нощ. Не че не ставах няколко пъти до тоалетната, но заспах рано и спах до късно.
Христиана, това с виното е добре, но ако му е буйно пиянството... smile3511

Аз да ви се похваля, вчера излезнахме да купуваме хлебопекарна и се върнахме с кафе машина за еспресо и ел. нож.

Тъкмо щях да питам бургазлийки някоя ще ходи ли на лекцията на сп. 9 месеца и видях в програмата,че са останали само лекциите в София. А аз бях решила да отида да видя за какво става въпрос.

Хей, сега видях, че вече съм в осмия месец, урааа  newsm44

# 707
  • Мнения: 11
pepita1973, със сигурност ли отпадна лекцията на сп. 9 месеца?  smile3512
Нас тука си ни подминават като малка гара!!! Егати...! #Cussing out
 

# 708
  • Мнения: 0
Лекциите на списание 9 месеца са ги отложили за догодина -поне за Варна.Някой знае ли къде другаде правят във Варна?

# 709
  • Мнения: 0
А забравих да питам за колички X-lаnder в кои магазин ги има,че не съм ги срещнала, а многи ми харесаха(Варна).

# 710
  • Мнения: 509
А забравих да питам за колички X-lаnder в кои магазин ги има,че не съм ги срещнала, а многи ми харесаха(Варна).

http://www.x-lander.bg/contacts.php тук има магазини,в които се предлагат, но предполагам, че и в други ще ги има. Аз бях до Касидата в Пловдив и много ми харесаха на живо и съм се спряла на нея. Но ще видим кога ще я купуваме. Още не съм напазарувала нищо.

# 711
  • Мнения: 2 590
А забравих да питам за колички X-lаnder в кои магазин ги има,че не съм ги срещнала, а многи ми харесаха(Варна).
В "Сладури"

# 712
  • Мнения: 58
Декемврийка с термин 31 декември е родила днес май...или вчера  baby_neutral Много рано....
Аз не искам да раждам декември, и най-вече преди 20 декември  Praynig Направо почвам да се плаша от по-ранно раждане. Много гадно се чувствам в момента, чак ми се реве

изписахме темата за една седмица май  Joy след като родим няма да ни остава време да пишем

# 713
  • Мнения: 186
Миме, със сигурност са ги отменили, в сайта на списанието пише, че през ноември освен в София не се предвиждат лекции в други градове.

# 714
  • Мнения: 114
Здравейте мами.
И аз съм една от тези,които се притеснява от по ранно раждане.Не,че ме притеснява това че ще е декември евентуално а това,да не е по-рано с повече от 2 седмици.А и вече имам опит с бебета родени в края на годината.
С първата си бременност термина си ми беше за 2 януари,а малката избърза с няколко дни и се роди на най-хубавият ден в годината Коледа.

# 715
  • Мнения: 2 631
Аз да се похваля, че вече си купих нощниците за болницата. Много са сладки, на Vienetta secret. Simple Smile
Смятам лека-полека да си стягам багажа, че да не се случа неподготвена когато дойде времето....

И да се оплача, де.... Някаква болка усещам от вчера между краката  Mr. Green, не знам как да я обясня... Като ходя повече време започва да ме понаболява... Като след много див секс  Mr. Green
Предполагам някакви кости са....

# 716
  • София
  • Мнения: 175
Здравейте!

И аз съм изпуснала забавленията снощи. Но да си кажа - голям любител съм на червеното вино и по-малко любител на бирата, но откакто съм бременна не си позволявам да пия повече от 2-3 глътки веднъж в месеца примерно. Наскоро бяхме на купон и си позволих половин чаша вино и явно така съм отвикнала, че на връщане към къщи взех да си припявам в колата.  Embarassed

За маста - мазала съм Бобо и бях доволна, не ми миришеше като попие. Условието е да се намери мас от домашно прасе, за което се знае, че е гледано без антибиотици и хормони. Мас от магазините не бих ползвала. Сега мисля да мажа с преварен зехтин, и с него съм мазала Бобо. Лятото евентуално ще мина на някое по-леко бебешко лосионче.

Събота и неделя най-накрая свършихме нещо за бебето - отделих от старите дрешки тези, които са за малки бебета и сега остава да се изперат и изгладят. Изпрах и количката, която смятаме да ползваме. За другата събота съм планирала покупката на скрин, в който да наредя бебешките дрешки.

И аз се страхувам от ранно раждане, дано всички устискаме до януари.  Praynig

   bouquet

П.п. Момичета, откъде могат да се купят бикини за еднократна употреба?

# 717
  • София
  • Мнения: 273

П.п. Момичета, откъде могат да се купят бикини за еднократна употреба?
Аз си купих от Хиполенд,на Кампол,5бр. за 5лв.

# 718
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
и в Карфур ги има Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 175
Гггъбка, ViFresh, мерси за бързите отговори!  Hug

Днес ходих до Комсед, при бебешките стоки на долния етаж, имаше бикини за стягане на корема, но не и за еднократна употреба. Явно ще трябва да се разходя по-далече, за да си ги купя. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт