Годишни АЛТЕРНАТИВНИ форумски номинации - "Малинки"

  • 33 913
  • 631
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 7 675
Абе не е ли по-добре "демалинация"?
Звучи по-добре, някак в стилистиката на деноминация, дефлорация...

# 286
  • Мнения: 4 310
 предлагам малинка в категорията"който се навие" за подписа на Умница-Хубавица, който гласи:

Търся  добро и възпитано  момче, да спя у тях от време на време - Smile може да правим секс - при всички положения ще си плащам за спането. Smile
ПП: Реших, че  добрите и възпитани  момчета са на изчезване, затова реших да проверя дали не е останало някое срещу заплащане. Smile

# 287
  • на плажа
  • Мнения: 1 862
 На всяка манджа мерудия - Вилико.
 Боб по френски - Шанел.

# 288
# 289
# 290
  • Мнения: 1 192

Моят пост беше в нейна защита...  Laughing Crossing Arms

# 291
  • Мнения: 2 795
 Златна малинка   "Владеещата хумора"- г-жа  Мафани.

# 292
  • Мнения: 3 437
Г-жа Мафани за цялостно творчество, то не е само хуморът там.

# 293
  • Мнения: 60
Мафани-то е голяма досада , направо е новата Вилико , което е трудно да се постигне ...

# 294
  • Мнения: 1 192
Аз пък как не съм разбрала  newsm78
Нищо общо нямат  Peace

# 295
  • София
  • Мнения: 2 388
Аз пък как не съм разбрала  newsm78
Нищо общо нямат  Peace
явно с теб сме малцинство,защото и аз схващам иронията и тънкият хумор.
Няма да забравя в една тема за дебелите жени с банските  и нейният коментар Joy жалко,че не всички я разбраха и имаше доста обидени.

# 296
  • Мнения: 17 542
Г-жа Мафани за цялостно творчество, то не е само хуморът там.
Доне, плагиатстваш, а? Twisted Evil

# 297
  • на плажа
  • Мнения: 1 862
Г-жа Мафани за цялостно творчество, то не е само хуморът там.
Peace  Подкрепям. Макар и малко досадничка с присъствието си във всички теми, но някак симпатична.
 Дон Кихот - Ивонска. Wink

# 298
  • София
  • Мнения: 17 225
Харесвам Мафани, не че съм на нейното мнение по разни въпроси, но харесвам наличието на мнение и позиция, а и наистина тънкия хумор. Интересно защо ако Мафани плюе някого всички сме потресени, но когато всички плюят Мафани това е в реда на нещата. Като всяка група и тази май трудно приема някой да не иска да е част от нея, да не се вписва в рамките на общоприетото и най- вече на очакваното.

# 299
  • Мнения: 30 460
Романтичният подфорум категорично печели приза "Даваш ли, даваш, Балканджи Йово?".
Аферим и машалла!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт