Годишни АЛТЕРНАТИВНИ форумски номинации - "Малинки"

  • 33 900
  • 631
  •   3
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Първата ми кулинарна награда "Пенка Чолчева" отива при ... Умбраааааа! За това , че омириса форума на мъфини, така както дълги години Леля Пенка омирисваше родината на гьсто овнешко с боб.

# 31
  • Мнения: 30 453
Ако ще се връщаме към детски спомени...  Rolling Eyes
Номинирам Марадона за Ударник на годината - в работно време все тук виси.  Laughing

# 32
  • Мнения: 3 437
Форумска метаморфоза - за Лизбет, която от асоциална готик гъсеница се превърна в лекокрила Д и С пеперуда. Лизбет, вече повярвахме, че си жена, но на мен лично ми липсва времето, когато пишеше, все едно си Джаред в "Лабиринт". Аватарът с Виле Вало - също  Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 17 223
Черешката на малинките - номинирам Вилико за цялостен принос.
Подкрепям от сърце.

Номинирам vl за копипейстър /ако не се сърди Смарти за плагиатството/.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 675
А аз номинирам vl за развалена грамофонна плоча.

# 35
  • Мнения: 274
"Копипейстьр" не е на Смарти, а мое. Даже не е и мое, а на Селтака.

# 36
  • Мнения: 1 653
"Копипейстьр" не е на Смарти, а мое. Даже не е и мое, а на Селтака.
А по-точно е на жената на Селтака. Wink

# 37
  • Мнения: 3 405
последните трима номинирам за "развален телефон"  Laughing

# 38
  • Мнения: 30 453
Дрънчи, та чак кънти! - Lady_of_the_roses,  или позната още като Глезената - Гледаната

Сега не се ли подвизава като Умница - Хубавица или на мен ми се привижда?  Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 779
Форумска метаморфоза - за Лизбет, която от асоциална готик гъсеница се превърна в лекокрила Д и С пеперуда. Лизбет, вече повярвахме, че си жена, но на мен лично ми липсва времето, когато пишеше, все едно си Джаред в "Лабиринт". Аватарът с Виле Вало - също  Simple Smile
И от мен една малина в тази категория.

# 40
  • Мнения: 4 781
Дрънчи, та чак кънти! - Lady_of_the_roses,  или позната още като Глезената - Гледаната

Сега не се ли подвизава като Умница - Хубавица или на мен ми се привижда?  Rolling Eyes

Знам ли я, то толкова метаморфози направи, но пък капацитета си запази  Whistling

пп - тази не пише в цветно, съмнявам се да е тя  Sunglasses

# 41
  • Мнения: 3 437
vl номинирам в категория Златен Вучков и ще поясня категорията с любим момент от предаването Вучково:
Звъни зрител по темата "Как да се намалят пътно-транспортните пътешествия" с предложение да се поставят повече "лежащи полицаи".
Вучков: Ама как така лежащи полицаи, искате да се нарисува картина на полицай на платното ли?
зрител: Не, "лежащи полицаи" просто.
Вучков: Е как лежащи, да се сложат манекени на полицаи ли??
зрител (леко объркан): Ами не бе, господин Вучков... "лежащи полицаи"... нали...
Вучков (вече изнервен): Е какво бе, господине, искате полицаите да си зарежат работата и да ходят да лежат на платното ли??? (затръшва телефона). Ето, виждате, драги зрители, с какви идиоти трябва да разговарям всеки ден, малоумници някакви... лежащи полицаи, представете си...

Дългичко стана, но се надявам да се разбира кое точно качество визирам (понеже ми е обеднял речникът и не намирам точната дума  Simple Smile).

# 42
  • София
  • Мнения: 17 223
"Копипейстьр" не е на Смарти, а мое. Даже не е и мое, а на Селтака.
Прощавайте и двамата, и поздрави на Пейзанакис и жена му.


Номинирам цялата стара групичка в категория Минаха години, а музикалния фон при връчване на наградата се налага да бъде по избор на vl.

# 43
  • Мнения: 274
Втората ми кулинарна награда, призьт "Пути Бъчваров", се присьжда на... Умбраааааа отновоооо!!! За безбройните рецепти в Споделете , благодарение на които интелектуалките вече не топят суй ляб в разсоля, а пухкав, ароматен и мек такьв

# 44
  • София
  • Мнения: 1 779
Малинов оцет "Митьо Пищова" бих дала на Марадона - пичетата, пички и черното Джони, жакузита, кИбапчета, 4фенки, фенки, един дол дренки". Класа.

Общи условия

Активация на акаунт