Годишни АЛТЕРНАТИВНИ форумски номинации - "Малинки"

  • 33 895
  • 631
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 634
Има една "звезда", която много искам да номинирам. Мисълта й е еднопосочна улица като на Лейди-то, а също е и по-красива, най-красива като Шанталчето. Много потенциал има потребителката, дано се премести от СО в Клю през 2011г. Вълк, помагай! На аватара седи в профил на стол в провинциално фото, с една къса рокличка и вее руса коса.

Хлъзгава съм, пак ме няма в номинациите! Mr. Green

# 91
  • Мнения: 4 892
Самономинирам се за "Пишман форумец", едва го добутах до 50 мнения,  барем обема на ЛС да си увелича.

# 92
  • София
  • Мнения: 2 759
Има една "звезда", която много искам да номинирам. Мисълта й е еднопосочна улица като на Лейди-то, а също е и по-красива, най-красива като Шанталчето. Много потенциал има потребителката, дано се премести от СО в Клю през 2011г. Вълк, помагай! На аватара седи в профил на стол в провинциално фото, с една къса рокличка и вее руса коса.

Хлъзгава съм, пак ме няма в номинациите! Mr. Green

November Rain е това, с бивш прякор Addri. Нещо като Екстази, ама в по-интелигентен вариант.

# 93
  • Мнения: 17 542
В категория "Моето гардже - най-хубаво" - Ксения, упс!, Delusion.  Laughing
Дали да не бъде "Всичко мое - най-хубаво"?
Може би обобщено - Delusion's best(да се разбира буквално, а не персонално)!
Ама как ще се раздели тази номинация между толкова много хора, които я заслужават!? Thinking

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 01:21 от Бижy

# 94
  • София
  • Мнения: 900
Казах и в първата тема - Ксени влез мило - липсваш  Praynig Praynig Praynig

# 95
  • Мнения: 1 813
Ако е позволено : самономинирам се за 10-та глуха в последните 2 години, изчетох темата и не схванах нито една номинация .

# 96
  • Мнения: 85
Казах и в първата тема - Ксени влез мило - липсваш  Praynig Praynig Praynig

Това не е ли доста тъпо?! - да предлагаш на мултиакаунтов потребител да се "впише"
отново... за да получи поредният си бан.

Или просто оригиналниченето на някои опира до това да сочат с пръст към хора, които е пределно
ясно, че вече не са във форума. Супер, няма що..

# 97
  • София
  • Мнения: 900
Казах и в първата тема - Ксени влез мило - липсваш  Praynig Praynig Praynig

Това не е ли доста тъпо?! - да предлагаш на мултиакаунтов потребител да се "впише"
отново... за да получи поредният си бан.

Или просто оригиналничето на някои опира до това да сочат с пръст към хора, които е пределно
ясно, че вече не са във форума. Супер, няма що..

Тъпа ли ме нарече моме  Mr. Green

Офффф - скука ....  ooooh! Tired

# 98
  • София
  • Мнения: 3 096
Най- добра кума евър - Ерика по времето, когато стръвно вардеше кумичките си от противника като мод! Една от оскарските и изяви!

# 99
  • Мнения: 4 529
И на мен Делюжън/Ксения ми липсва.

Също и Мария85 и Прасе в анцунг.

# 100
  • Мнения: 85
Казах и в първата тема - Ксени влез мило - липсваш  Praynig Praynig Praynig

Това не е ли доста тъпо?! ....


Тъпа ли ме нарече моме  Mr. Green



Тц.. просто си мисля на глас - дори не съм забелязала и кого цитирам.
Защото постът ми би бил такъв към всеки, който сочи към лица, за които е наясно,
че няма как да отговорят!  Peace

# 101
  • Мнения: 6 150
А, много ви моля! Темата не е форумски липси, а за номинации.
Жалейките ги помествайте в темата за коментарите или в "форумски липси".
Също там може да се обяснявате в лИбоф. Благодаря.

# 102
  • Мнения: 17 542
"Бясното куче и Глория" за всеки, който разбрал-недоразбрал плюе, хапе, мята пяна от бяс и защитава собствената си кауза със зъби, и нокти, без никой да му я оспорва, но и самият той не я разбира.
Ако може и един  "Хоумър Симпсън" номинация? Унисекс.

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 01:23 от Бижy

# 103
  • София
  • Мнения: 3 096
(С)утрешен вестник - преглед на Интернет и Уики пространството с vl за всички, които намират очарование в скуката и монотонността на кофти стилизирани цитати и линкове

Мисис алтернативни входове към тъмни пространства без болка, миризми и неудобства - Новембър рейн и Екстази

# 104
  • София
  • Мнения: 2 622
Абе аз в кой форум съм бе ???  newsm78
Чета, чета, чета и нищо не ми е познато.
Явно малко чета напоследък  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт