Годишни АЛТЕРНАТИВНИ форумски номинации - "Малинки"

  • 33 981
  • 631
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 226
След третата неуспешна шега за един ден се самономинирам за Душата на компанията.

Не си права. Аз съм неуязвима, а и реална. Mr. Green
Бат' Бойко?  smile3544
Не, кака Бойка.

# 61
  • Мнения: 2 196
Да бе, да! Разкрита си. Crossing Arms

# 62
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Категория "Аз съм българче" - destiny.

# 63
  • Мнения: 274
Наградата "Черноризец Сайбър" се връчва на.... Лемон Десиии. За особени заслуги в электронното книгоразспространение.

# 64
  • Мнения: 4 388
Най-съм красива зад монитора - Мафани, която всички знаем, че е  близначка на Джесика Алба.  Laughing
Наистина всички, щом и аз знам. 

Номинирам Авчето за Мара подробната, заради досадния ентусиазъм, с който се обяснява на всеки, дръзнал да не е съгласен с нейното мнение.
И ще допълвам както сетя кой още щях да номинирам.

# 65
  • Мнения: 11 743
Номинирам Авчето за Мара подробната,

Но и за мосю Поаро, за дето разкри връзката на Валери Божинов с Николета Лозанова 1-2 месеца преди медиите.  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 30 501
В категория "Моето гардже - най-хубаво" - Ксения, упс!, DelusionLaughing

# 67
  • Мнения: 1 217
Дончо, не познавам Ерика. Стига вече ги дъвка тези два мода ( даже не помня кой е вторият и как се казва първият ), какво са някакви си два мода срещу дузина клонинги на Пипиляни, готови да те подкрепят във всеки един миг ?
Добавям: " Форумска инстанция "- ivonska, няма " не си права, защото....", няма: " не мисля така....", влетява винаги със стомашните си позиви и е въпрос на секунди да ги изсипе на внушителна купчина в почти всяка тема, разбира се, придружени с " дУшо ", " сЕстро " или " муцка ". Втора подгласничка-Жози, докато си разговаряте мирно за времето ще те изненада като нищо с дузина търкалящи се емотикончета докато някой елитарен ум те анатемосва. За повече авторитет с дежурните: " баФ мааму " и " нооооооо.....".
" Оса под прикритие ", тук са всички онези, чиято захаросана " благородност " може да ти докара тежка форма на диабет. Лепват ти се с непоисканото си " приятелство " и " толерантност ", и само дебнат подходящият момент за да се присъединят към килърите ти, като акули са.

# 68
  • Мнения: 4 388
Но и за мосю Поаро, за дето разкри връзката на Валери Божинов с Николета Лозанова 1-2 месеца преди медиите.  Simple Smile
И за това ще я номинирам като клюкарка на годината, но в положителните номинации, ако има такива.
Понеже съм справедлива.

# 69
  • Мнения: 12 722
Най-съм красива зад монитора - Мафани, която всички знаем, че е  близначка на Джесика Алба.  Laughing
Наистина всички, щом и аз знам. 

Много сте се объркали и двете. Което показва коефициента на информираност на участничките в номинациЙте. Мамма скоро беше пуснала вица за компотите и компютрите.

# 70
  • Мнения: 4 115
Но и за мосю Поаро, за дето разкри връзката на Валери Божинов с Николета Лозанова 1-2 месеца преди медиите.  Simple Smile
А последвалите излияния на всички от темата за компроматите за- " Како Сийке, не съм от тях". Клюкарки, ама не баш.

# 71
  • Мнения: 11 743
Те бяха направо 'ощипани стари моми' .

# 72
  • Мнения: 4 572
Има отделна тема за коментари.

# 73
  • Мнения: 516
Най-съм красива зад монитора - Мафани, която всички знаем, че е  близначка на Джесика Алба.  Laughing
Наистина всички, щом и аз знам. 

Много сте се объркали и двете. Което показва коефициента на информираност на участничките в номинациЙте. Мамма скоро беше пуснала вица за компотите и компютрите.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=531896.msg16804419#msg16804419

Не ми се рови из публикациите и, но и тук се разбира.

# 74
  • Мнения: 9 803
Най-съм красива зад монитора - Мафани, която всички знаем, че е  близначка на Джесика Алба.  Laughing
Наистина всички, щом и аз знам.  

Много сте се объркали и двете. Което показва коефициента на информираност на участничките в номинациЙте. Мамма скоро беше пуснала вица за компотите и компютрите.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=531896.msg16804419#msg16804419

Не ми се рови из публикациите и, но и тук се разбира.

Точно така.
Но не бъркат мен, не аз приличам на външен вид, а така се обличам.
Оная, копието на Алба, беше Екстази. Пусна снимката на Дж. А. и се опита да метне съфорумието, че това е тя.  Laughing
Тези, които са ме виждали, знаят, колко съм уникално красива.  Joy
Нещата тръгнаха от темата "Как трябва да изглежда и да се държи една майка".

За това се номинирвам за пуста форумска красавица, ако и да не знам много-много коя е тая Алба-Малба.
Но вие не сте осведомени правилно.

Общи условия

Активация на акаунт