Годишни АЛТЕРНАТИВНИ форумски номинации - "Малинки"

  • 33 981
  • 631
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 779
Номинация "Дзен или изкуството да останеш спокоен в БГ-мамма" - за Анджелина
Номинация "Радост за окото"- Дуци, от нея лъха красиво, ведро и добро.

# 316
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 734
Номинирам с Акъла ми пречи Марадона и Шанел

# 317
  • Мнения: 274
Номинация "Дзен или изкуството да останеш спокоен в БГ-мамма" - за Анджелина


Съгласен. Форумската емоционалност на Анджи е сравнима единствено с тази на бг телевизионен коментатор на световно по футбол.  Peace

Номинирам с Акъла ми пречи Марадона и Шанел

За мен е чест да хвана Шанел под ръка и да си получим наградата.  Hug

# 318
  • Мнения: X
Марадона обича да си играе с настоящи Златки .....
И колкото по-Златки,разбирай  по-тъпи,толкова по-добре!    Mr. Green

Категория "Бай Ганьо е жив!"   -  Марадона! Без конкуренция!    Peace

# 319
  • Мнения: 4 299
Но имайки предвид,че мъжете не са кой знае колко сложни същества,основно имат нужда да са добре нахранени и добре наеб...и. Mr. Green

Имайки предвид тази дефиниция за мъж, дори Марадона трябвада почерпи и да се чувства извисен.

# 320
  • Мнения: 274
Краси.мира, ти разбираш ли какво направи с последния си пост?? Осьзнаваш ли, че с него предизвики множествен оргазьм на половината форум!!! (дано само си спомнят какво беше това)

# 321
  • Мнения: 373
...докато сте по темата да попитам, че от вчера ме мъчи един въпрос.
Марадонееее, руси или черни Златки, за да взимаме мерки О време  Laughing

# 322
  • Мнения: X
Но имайки предвид,че мъжете не са кой знае колко сложни същества,основно имат нужда да са добре нахранени и добре наеб...и. Mr. Green

Имайки предвид тази дефиниция за мъж, дори Марадона трябвада почерпи и да се чувства извисен.
Що?   Mr. Green   Нима Златките не познават секса?   Или си говорят само за П. Куелю?    Mr. Green
Дааа    ,    Thinking   ,определено и "Бай Ганьо "  е висока топка за него.....   
Ама единствената по-тъпа категория,която ми идва наум ,е
"Пази боже ,сляпо да прогледа!"     но пък то важи само за прогледнали...    Thinking

# 323
  • Мнения: 17 542
Марадона обича да си играе с настоящи Златки...
Какъвто му стандарта, такива му и предпочитанията!  Mr. Green Чалгаджия, който се мисли за паркетен лъв.
В този дух "Златен паркетчия, Женьо Минчев на форума, а всъщност, просто ватман".

# 324
  • Мнения: 6 100
Търсих, търсих, но в официалните номинации не немерих подходяща категория заааа

VL и "Преглед на печата"

# 325
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Търсих, търсих, но в официалните номинации не немерих подходяща категория заааа

VL и "Преглед на печата"

Как` Сийка му измисли великолепна категория: Байчото със старите вестници  hahaha

П.П. И благодаря за фръцливата номинация  Joy

# 326
  • Мнения: 6 100
Ааа не "фръцлива". Просто "добре лакирана". Режа до дъно, защото ми пречат, та се впечатлявам от цветните заигравки

Категорията на Как'Сийка наистина е по-добра. Изтървала съм да я прочета.

# 327
  • Мнения: 3 369
ще ме светне ли някой, че нещо след n-броя теми стана като в турски сериал и не знам вече кой с кого Mr. Green.
малинките са отрицателни, това дори и като бивша блондинка зацепвам  Flutter, а онези алтернативните , от 'хумор, сатира и забава'  като какви го играят, че се обърквам.  Crazy


Не са само отрицателни. В първия пост съм написала какви са. Че даже и в заглавието пише - алтернативни.
Онези другите са повече положителни, поне досега бяха. Тази година са ...и аз не знам какви точно.

аха, горе -долу става ясно  Laughing , четох и другите, ама и там се мразят  Wink
да не не е минала онази тема, където се редуват  Hug,   bouquet,  Heart Eyes, а аз да съм я пропуснала  newsm78. щото аз съм станала една обичлива  Party напоследък и миролюбива Peace

вълк, я, моля, без глупости Mr. Green. с чисто черна коса съм. от 5 г съм сменила имиджа  Mr. Green

# 328
  • Мнения: 274
Прост, бай ганьо, чалгаджия, паркетаджия, женьо, непрогледнал... И това само в 2-3 поста. Момичета, от кьде сьбрахте толкова злоба?! Радвайте се на хубавото време, излезте разходете се, (в момента сьм в калипсо, заповядайте да изпием по един фреш), бива ли така?
ПП И после споделете били злобни и гадни...

# 329
  • Мнения: 12 722
Марадона , важното е, че те забелязваме. Нали знаеш - лошата реклама...Или пък гроздето е кисело.

Общи условия

Активация на акаунт