Facebook - проблем

  • 6 658
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 707
Глупости на търкалета. Мейла не е хакнат просто някой го е ползвал за регистрация. Фейса не иска подвърждение в началото, чак доста по късно може да поиска верификация.
Аз също имах някакъв дето се беше регнал на един от мейлите които рядко ползвам. Смених му паролата и повече не съм чул за него  Twisted Evil Едва ли му е голяма загубата, снимки нямаше, не помня дали и приятели имаше така че новото начало е добро начало Simple Smile

Напротив, иска. Мейлите от последните три опита на някой да се регистрира във Фейса с нерегистрирания ми и-мейл (от август насам) си ги пазя чинно. В момента на регистрацията Фейса изпраща два мейла едновременно - един за добре дошли и един с линк за потвърждение на и-мейла. Ма щом казваш, че са глупости на търкалета, сигурно го правят бонус само за моя и-мейл Wink

# 16
  • Мнения: 2
Ок може и да праща мейл за потвърждение, но си мисля, че даже и без него може да се логваш във фейса. Мойта регистрация е от преди поне 5 години, не помня вече. На скоро правих една страница и май не ми е искало потвърждение по мейла. Може и да бъркам де Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 4 051
Ок може и да праща мейл за потвърждение, но си мисля, че даже и без него може да се логваш във фейса. ...
Мдааа, току-що направих регистрация Simple Smile Праща email за потвърждение, но мога да се логна и без него.

# 18
  • Мнения: 2
Уелкъм ин дъ фемили  Hug

 Laughing Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 26
По този начин аз съм горд потребител на един от популярните сайтове за запознанства. Преди време започнах да получавам някакви админ мейли от сайта, последвах линка и смених паролата. Писах нейл на администраторите, че аз не съм правила регистрация, но и досега няма никаква реакция. Продължавам да получавам мейли за какво ли не,

П.П. Профилът е на tigar4ence, 19г. от Шумен. Ако някой се разпознае, готова съм да предоставя новата парола и да си ползва профила със здраве Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 586
Нямаш ли опция да смениш мейл адреса? Видими мейл адреси в профили на юзъри в BG-Mamma бол. Twisted Evil

# 21
  • София
  • Мнения: 4 051
О, да има, но идеята е, тя да си ползва мейла, а не някой друг. Иначе, не знам дали може се смени мейла за вход във ФБ newsm78, доколкото съм запозната, сменения мейл получава поща, но е възможно и да не ми е 100%-това информацията Simple Smile

# 22
  • Мнения: 0
Някой знае ли колко пъти мога да сменя паролата си на профила. Опитаха се да ми вземат паролата и на пощата и на профила... на пощата я оправих, но на профила като ида на забравена парола ми изписва, че лимита е достигнат за смяна на парола. след колко време да пробвам пак? И дали изпбщо да пробвам?

# 23
  • Мнения: 550
смени я просто от опцията за смяна на паролата, а не от "забравена парола"
account -> account settings -> password

# 24
  • Мнения: 0
не мога да влизам за да я сменя от там за това  питам какъв е лимита и дали да опитам по-късно

# 25
  • Мнения: 550
хммм, не знам... Sad

Общи условия

Активация на акаунт