Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 405
  • 730
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 568
Маргало , и аз съм такова дете от 77  Blush а има такива деца и от 50 набор натам.

И аз имам такова усещане за себе си, но съм 73  newsm78
Как разбрахте че сте от тях?

Момичета, медитацията беше страхотна.
Досега съм ревала като малко дете от щастие!
Благодаря!
Тези които бяха там, знаят Hug

# 436
  • Мнения: 616
 Nikolexa,за ежедневието си е абсолютно така ,ужасно е като се замислиш.За 25 кадър знаех ,а за подпраговите внушения ти ме накара да се замисля.Че те могат да ни внушават каквото си искат.Добре,че от години не гледам реклами дразнят ме и спирам звука,и да точно затова ми хареса тази програма за възможноста да използваме силата на подпраговите съобщения  за нещо хубаво.За себе си непременно ще пробвам.За детето се замислих най умно и най добро -хубаво ,ама като му запиша че обича да учи ще вляза в голямо противоречие Laughing
Krem karamel,напълно съм съгласна точно така си формулирам утвържденията ,да ми звучат добре хармонично,да нямам съпротива когато си ги казвам, само че не съм си ги записвала досега.Казвам си ги сутрин и вечер откакто прочетох този метод.

# 437
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
И аз имам такова усещане за себе си, но съм 73  newsm78
Как разбрахте че сте от тях?
След много бой Mr. Green
Сега сериозно - цял живот съм се чудила какво ми има и защо мозъкът ми не работи като този на "нормалните" хора. Например защо ми трябват 3 секунди за да разбера някаква идея, която отнема 3 часа на съучениците ми, а в същото време не съм в състояние да проведа един нормален small talk и не съм способна да си задържа вниманието върху нещо повече от няколко минути. И защо единственото мнение, което признавам, е моето. Mr. Green Трябваха ми 35 години и 5 години учене на психология, за да открия, че "странностите" ми май се наместват доста добре в аутистичния спектър.  Слава Богу - в ултравиолетовата му част, така че си функционирам доста добре в общество. Но не е лесно.
Не съм си мерила аурата. Достатъчно ми е, че с мен се случват доста странни неща ( в една друга тема бях писала за прелитащите точици - казахте ми, че виждам енергията на Вселената Laughing) Интуицията никога не ме е подвеждала. И други подобни.

Самият факт, че пишеш тук, а не във тема за плетки или изневери, показва, че усещането ти е вярно. Hug

Другите ще се изкажат ли?

# 438
  • София
  • Мнения: 72
Момичета, всички наши мечти са толкова чисти и не вредят на никого, така че няма начин да не се сбъднат. Ние не вредим на никого, ние искаме само добро и няма начин Вселената да не е с нас. Бог е с нас, Вселената е с нас.
Тук цари само и единствено добронамереност. Всички вие сте толкова добри и това което правите е помощ и само помощ за хората, подтикване на хората да мислят за добро и само за добро.
Аз съм Благодарна от цялото си сърце, че ви намерих. Чета ви всеки ден и нямате представа колко моного ми помагате.
Благодаря, че ви има.
Преживявам много труден момент в живота си и само вие сте моята опора.
Обичам ви момичета и ви моля за вашата подкрепа и добра енергия.
Милата ми дъщеря Петя се мъчи да роди от миналият Петък 12.11. Всеки ден бебо тръгва, явяват се контракциии след това нищо.
Моля ви момичета изпратете вашата положителна и добра енергия. Да се помолим, най-накрая да се свърши тази мъка,да олекне на детето ми и да прегъна милото си внученце.

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 21:50 от tanya24

# 439
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Таня, за дъщеря ти и мъничето. И за теб:

# 440
  • Мнения: 1 568
И аз имам такова усещане за себе си, но съм 73  newsm78
Как разбрахте че сте от тях?
След много бой Mr. Green
Сега сериозно - цял живот съм се чудила какво ми има и защо мозъкът ми не работи като този на "нормалните" хора. Например защо ми трябват 3 секунди за да разбера някаква идея, която отнема 3 часа на съучениците ми, а в същото време не съм в състояние да проведа един нормален small talk и не съм способна да си задържа вниманието върху нещо повече от няколко минути. И защо единственото мнение, което признавам, е моето. Mr. Green Трябваха ми 35 години и 5 години учене на психология, за да открия, че "странностите" ми май се наместват доста добре в аутистичния спектър.  Слава Богу - в ултравиолетовата му част, така че си функционирам доста добре в общество. Но не е лесно.
Не съм си мерила аурата. Достатъчно ми е, че с мен се случват доста странни неща ( в една друга тема бях писала за прелитащите точици - казахте ми, че виждам енергията на Вселената Laughing) Интуицията никога не ме е подвеждала. И други подобни.

Самият факт, че пишеш тук, а не във тема за плетки или изневери, показва, че усещането ти е вярно. Hug

Другите ще се изкажат ли?


И аз писах там за моите светещи точици които виждам когато си пожелая  Joy

За Петя

# 441
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Таня,



 за дъщеря ти и мъничето за теб  Heart Eyes

# 442
  • Мнения: 1 346
Таня, всичко ще се нареди по най-прекрасен начин!
Момичета, не знам какви са тия деца индиго, но "заплашително" много ставаме набор 76, 77? За мен мога да каже, че често съзнанието ми за някои трудни за другите хора неща сработва на момента, но и също така неща, които другите са в състояние да преценят или да изчислят на ум, за мен е абсолютно невъзможно, по-конкретно да се ориентирам за правилен път, посока в непознат град,място, както и да сметна на ум елементарни аретметични действия. Но да прозра истинността на дадена ситуация-тук обикновено уцелвам от раз, направо съм Шерлок Холмс, преценявам хората интуитивно от първия миг без грешка, усещам ако има нещо неистиннско в дадена ситуация, или надушвам откъде идва проблема, ей такива работи. Не съм прагматичен човек, никога не знам колко парички имам в себе си, или колко ми остават в сметката, ориентирам се иделно отново интуитивно, никога няма да се заблудя да си сложа в кошницата от магазина стока за повече пари от това което ми е в портфейла, а вярвайте ми никога не знам колко има в него, не проверявам и не помня. Часовник не нося от ученичка и това за мен не е било проблем, за нищо важно не съм закъснявала, ако утре сутрин трябва да стана в 4.30 просто си го казвам на ум и воаля на сутринта си отварям очите точно в 4.29 минута преди алармата. Ако чякам някой да се върне посред нощ или да пристигне някъде, в часа в който той пристига аз интуитивно се събуждам и вече знам, че всичко е минало ок.

PS За да не товаря темата, направих си труда да прочета две-три теми в интернет. Не казвам че съм такова дете, но мога спокойно да кажа, че аз се противопоставя открито на всичко което задушава нещо красиво /това разбира се е било за ужас на родителите ми/. Възставам срещу всеки, който се опитва да ми наложи традиционна и добре смазана система, която обаче е имала нещастието да се срещне с мен и ако тази система мачка красивото в живота в името на общественото мнение и т.нар сигурност, просто не се сдържам и скачам срещу нея. За тези  си качества винаги съм била порицавана, а аз винаги съм знаела че просто няма начин да постъпя друго яче, просто отвътре цялото ми същество крещи и е абсурд да не послушам себе си. Донякъде съм се чувствала и виновна разбира се, че не съм като другите, "разумна", а спонтанна, ама то май ще се окаже че си има обяснение и че не съм само аз. Това е много, много интересно, любопитно ми да чуя и вас момичета.

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 06:54 от !Diva!

# 443
  • Мнения: 287
За детето се замислих най умно и най добро -хубаво ,ама като му запиша че обича да учи ще вляза в голямо противоречие Laughing


Ами ако се замислиш повече ,че видиш че противоречието идва от съзнанието ами не от подсъзнанието.То точно в това е ключето,да не оставим съзнанието да се намеси самосаботажно.

За индиговите личности - има много признаци по които можете да разберете дали сте такива. И аз съм от тях и винаги съм го чувствала(даже вече си имам и един вид "потвърждение"),виж от децата ми само едното е такова. Индиговите хора са малко тип "отнесени от вихъра",вечно в облаците,хората ги намират много странни и различни.Не обичат рутината и се отегчават от повторенията,абе едни такива вечно вглъбени в нещо си. Моят мъж казва понякога на майтап -на такива като мен не можело да се разчита за сериозните неща ,били сме като децата Simple Smile
Обаче за сметка на това оценя интуицията ми към събитията и хората и винаги ме води с него на важни,даже и делови срещи и взима решение според моите впечатления. Трябват ми само няколко минутки за да почувствам дали мога да имам доверие на някого или не. Ей така "да му видя очичките" Simple Smile
Изобщо съм много силна интуитивна личност,винаги когато не съм слушала интуицията си съм грешала.Същото и за сънищата.

Цитат
Добре де хора, винаги съм си мислила, какво става,когато имаш мечта,която видимо е абсурдна/ в положителният смисъл/..Има ли "цензура" във вселената, как "Тя" разбира кое е възможно и кое не Thinking

otilia, ако смяташ че е абсурдна няма да се получи.Трябва да вярваш безрезервно.Дай пример за абсурдна идея все пак.

Таня - пращам цялата ми позитивна енергия за дъщеря ти и бебенцето. Дано по-бързичко да се прегърнете щастливи.

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 22:36 от nikolexa

# 444
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За tanya24, Петя и малкото човече, което идва на белия свят - ТУК И СЕГА! 

otilia, май не си гледала "Тайната" newsm78

# 445
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
tanya24, и аз изпращам положителна енергия на Петя и внучето ти, пожелавам им всичко да приключи по-скоро и максимално спокойно!

За индиговските качества и аз съм писала, всичко което пишете, все едно се отнася за мен - никога не ми е трябвал часовник, дори в 3 през нощта ставам без проблеми - винаги знам колко е часът. За неспособността ми да водя битови разговори никога не съм се тревожела, в училище материала го знаех преди да ни е преподаван изобщо, а вниманието си го концентрирам само толкова, колкото преценя, че е необходимо - и аз не се съобразявам с "авторитети", освен ако сама не преценя, че са такива, винаги имам собствени концепции и безпогрешна интуиция (греша винаги, когато си наложа да не я послушам)... Не съм се изследвала и нямам намерение да го правя, както писаха преди - или си такъв, или не си, доказателствата нямат никаква стойност. Дори да имах някакъв документ, не бих си го окачила на стената, както не съм си закачила десетките отличия от какви ли не олимпиади и състезания, нито дипломите, нито каквито и да е сертификати за професионална квалификация... Нямам нужда от тези неща, знам коя съм и това ми стига.

# 446
  • Мнения: 72
Таня за дъщеря ти и малкото бебче  Praynig изпращам положителна енергия.

# 447
  • Мнения: 13
Таня и от мен много положителна енергия за Петя и малкото човече, скоро ще се прегърнете Hug
 Two Hearts Two Hearts

# 448
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Таня, и един ангел - да ви пази всичките!

# 449
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Изживявам много труден период - зациклих от всякъде и не мога да изпълзя от тинята Cry
Утвърждения, ритуали, които са ми помагали не действат - чувствам се като хамстер във въртележка Rolling Eyes Rolling Eyes

Нуждая се от вашата положителна енергия. Моля  Praynig Praynig за подкрепата ви Praynig
Благодаря ви, че ви има!

Общи условия

Активация на акаунт