София.ДРУЖБА.

  • 64 193
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 364
За нета, ние първо бяхме на Мегалан и определено не бях доволна, сега см на БТК(от около 1година) и съм малко по-доволна ,но петък вечер и събота е  #Cussing out
Да попитам бяхте писали в предната тема за една шивачка от която се доволни, но не разбрах къде точно се намира, до някаква градинка, но до коя не разбрах newsm78 , ако може малко инфо за блок  Peace

# 61
  • Мнения: 7 420
За нета, ние първо бяхме на Мегалан и определено не бях доволна,..........
  Защо?  newsm78
  Ние пък досега като че ли не сме имали по-добър доставчик (или все на калпави сме попадали,не знам...)
  За 2 години веднъж-два пъти ни беше прекъсвал интернета,и реакцията на Мегалан беше светкавична.

  Единствения недостатък на този доставчик за мен е този,че нямат канал Меццо.  Confused

# 62
  • Мнения: 364
Имах чести спирания на нета, случваше се доста често в събота почти по цял ден да нямам нет,скороста на нета в почивните дни беше бавна, абв-то даже се отваряше с мъка , но IPTV беше плюса който ми липсва Sad

# 63
  • София
  • Мнения: 91
Благодаря ви за отговорите! и аз съм към Мегалан, но от известно време нещо хич не ми харесват, често няма нет и яко бави. Откак го купиха Мтел е така Sad

# 64
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте! Имам въпросче Embarassed Към кой интернет доставчик сте и доволни ли сте от интернета?


Мисля, че и друг път съм писала по този повод - ползвам услугите на НЕТ1 и съм супер доволна и от качеството, и от цената.
и аз съм писала, че сме на Нет 1 - като цяло съм доволна, от време на време им забиваше суича, но общо взето бързо реагират. Преди се ядосвах, ама сега видях, че и в Щатите нета не е по-добър и спира понякога, така че вече съм склонна да им простя Mr. Green
Забравих да кажа, че на мен така заглавието на темата ми харесва - семпличко и не е обвързано със сезоните

# 65
  • Мнения: 189
Хайде всеки да напише предложение за дата, час и място за срещата?

Аз съм за 4 или 11.12.2010г. от 10 часа , без значение къде

# 66
  • Мнения: 364
На 11.12 след 10:00 и аз съм ОК, а за мястото където кажете Peace

# 67
  • Мнения: 189
Значи дотук 2 броя сме ОК  Mr. Green Останалите къде сте се покрили  newsm78

# 68
  • Мнения: 4 393
Да пуснем някаква анкета, за дата поне, за часа допълнително ще се уточним. Или ако стигнем до консенсус за дата, да пуснем анкета за място. Аз дори и не мога да се ориентирам колко сме горе-долу тия, дето пишем в темата. Май доста от мамите ми се губят.

# 69
  • Мнения: 989
И аз да се разпиша за нета. Сменила съм няколко доставчика, но от няколко години съм на Мегалан и съм много доволна. За мен са най-добрият доставчик. Никога не ми е гърмял компютъра от светкавична буря с тях, което ми се случи на два пъти за един месец при друг доставчик. Реакцията им при проблем е наистина много бърза. Яд ме е, че М-тел ги купиха, и очаквам качеството да се влоши. Наскоро сключих троен договор - мобилен, домашен и интернет, като процедурата по подписването отне 3 дни, въпреки че имах познат в офиса на М-тел  Crazy Жалко наистина...

# 70
  • Мнения: 418
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540568.0 Видяхте ли рекламата за коледните тържества на Бг мама? те са на 11 и 12.12?

# 71
  • Мнения: 4 393
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540568.0 Видяхте ли рекламата за коледните тържества на Бг мама? те са на 11 и 12.12?


Ние няма да ходим със сигурност, предполагам, че ще е ръганица и вместо да се разтоваря, ще се натоваря.

# 72
  • Мнения: 189
И аз ги видях, но мисля, че ще е претъпкано, пък не знам дали знаете, но 11.12.2010 е работен ден за сметка на 31.12.2010г.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 163
значи на 11 може да се срещнат само мамите в майчинство.

# 74
  • Мнения: 4 393
значи на 11 може да се срещнат само мамите в майчинство.


Аз също мога, нищо че не съм в майчинство, нашата фирма няма да работи най-вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт