София.ДРУЖБА.

  • 64 271
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 189
Аз още не знам дали ще работим на 11, но ако искате за по-сигурно да го направим на 12.12.2010 от 10 часа. Ако някой нещо друго предлага да сподели.

Селма, би ли пуснала някаква анкета за дата и час за срещата, за да може да се ориентираме колко мами ще дойдат или пък да им пуснем ЛС ако не влизат редовно в темата. newsm78

# 76
  • Мнения: 21
Имам нужда от помощ  Simple Smile търся си гинеколог някъде на близо. До Младост не ми е лесно да стигна защото съм "пеша" Simple Smile има една гинеколожка в Дружба 301бл ама не мога да я гледам и искам някой който да ми обърне внимание. Кажете при кого ходите Вие. Аз живея и работя в Дружба и затова ми е трудно да ходя по надалеч, а и не ми остава достатъчно време Sad

# 77
  • Мнения: 4 393
Имам нужда от помощ  Simple Smile търся си гинеколог някъде на близо. До Младост не ми е лесно да стигна защото съм "пеша" Simple Smile има една гинеколожка в Дружба 301бл ама не мога да я гледам и искам някой който да ми обърне внимание. Кажете при кого ходите Вие. Аз живея и работя в Дружба и затова ми е трудно да ходя по надалеч, а и не ми остава достатъчно време Sad


Аз в Дружба свестен гинеколог не знам...и по принцип, не съм доволна от гинеколозите, а съм сменила доста.

# 78
  • Мнения: 21
А къде е по добре да отида в частен кабинет или в някоя спец. болница където имат по-голям екип от гинеколози (обмислям като вариант Окръжна)

# 79
  • Мнения: 189
В окръжна в кабинет приема една Георгиева, определено е изперкала, но е добър специалист, преди съм ходила при нея. Хаджиева е много добра, тя работи в Окрижна, но не знам дали преглежда там. Ако искаш ще ти дам телефона й да звъннеш и да попиташ. Тя ми следеше и бременността,наистина съм мн доволна

# 80
  • Мнения: 21
мерси, къде преглежда тази Хаджиева и работи ли с направления защото ходих при 2 други доктори в интервал от Май до сега имам 4 посещения и не съм доволна първо, че на частно ми е скъпо второ и лекарства като си взема......... става една такава............... и в крайна сметка няма резултат по проблема ми, а се натровихме и аз и мъжа ми от лекарства

# 81
  • Мнения: 7 424
мерси, къде преглежда тази Хаджиева .........
  Преглежда в Младост бл.41.
  Ако не греша,само на частно. Peace

# 82
  • Мнения: 189
В Младост на "Йеросалим" й е кабинета, плаща се за прегледа, но ако трябва да се правят изследвания дава талони. Иначе работи в Окръжна, ако отидеш там на преглед на знам  newsm78

# 83
  • Мнения: 572
Здравейте мацки   Hug Hug Hug Hug
Как сте? Аз малко се изгубих последно време но ми се развали харда и сега съм само с лаптопа на моя и е малко сложно влизането в нета  #Cussing out

Да се похваля и да почерпя МАЛКАТА БЕБКА ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ЗАПИСАНА В 11 ОДЗ   bouquet  bouquet  bouquet Grinning Grinning Hug Hug

За среща виждам че се готвите аз все не мога да присъствам . Надявам се този път да дойда .
Забелязах че се ориентирате около 11ти то се пада събота. аз до обяд по принцип съм малко заета в съботите че ходя на едни курсове. Така че аз ще мога след 14.30ч-15.00ч някъде. Поне за сега така се ориентирам.


Ето и снимка на малката Мики

Тук вече сме на 1 годинка.
 Hug  bouquet  bouquet Hug  bouquet

Аз и още малко да се похваля че вече сме в нова квартира. Много изгодно си намерихме в трета част на Дружба.
Цял апартамент двустаен за 250.00лв на месец без хазяин.

 newsm44 newsm44 newsm68

Стига вече съм писала да има и за друг път  Hug

# 84
  • Мнения: 380
˙·٠•●СРАМЕЖЛИВКА●•٠·˙ Честита годинка, на Мики  newsm67 , Честито и за яслата  smile3501 и Голямо "Блазе ви " за квартирата, ако намериш нещо подобно свиркай ние държим само банята да е читава, други изисквания нямаме  Wink
Дано и ние успеем да се вредим за ясла догодина,че иначе не ми се мисли.С тези 240лв. кое по-напред  Crossing Arms
На Дани днес му изби първото зъбче  newsm44 Ей, голяма радост  smile3521

# 85
  • Мнения: 418
 ˙·٠•●СРАМЕЖЛИВКА●•٠·˙ беше се позагубила нещо но виждам че доста промени са настъпили Simple Smile
Да ти е живи здраво и щастливо Мишлето Simple Smile Да не се разболява много много в градинката Simple Smile И честита нова къща (следващия път да сте във ваша собствена)  Peace  bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 222
Здравейте, момичета  Hug

И аз не съм писала много отдавна, но да кажа за първата страничка, че не само родих (на 24.12.2009), но и чакам още едно малко дружбенче април месец  Mr. Green

СРАМЕЖЛИВКА, а аз се чудех защо не се засичаме хич... Честито за жилището, ние плащаме 400лв. за двустаен  Sad

Ако организирате среща, ще се опитам и аз да дойда с малката - хем да я поразведря малко, хем не познавам много мами от квартала  Peace С кола съм и мога да взема някого по пътя  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 572
˙·٠•●СРАМЕЖЛИВКА●•٠·˙ Честита годинка, на Мики  newsm67 , Честито и за яслата  smile3501 и Голямо "Блазе ви " за квартирата, ако намериш нещо подобно свиркай ние държим само банята да е читава, други изисквания нямаме  Wink
Дано и ние успеем да се вредим за ясла догодина,че иначе не ми се мисли.С тези 240лв. кое по-напред  Crossing Arms
На Дани днес му изби първото зъбче  newsm44 Ей, голяма радост  smile3521


Много благодаря  Hug Ако има нещо за квартира веднага ще ти пиша  Mr. Green
ЧЕСТИТО и за зъбчето. На нас ни изби средата на 11 тия месец а сега вече сме с 4 тири два от горе и два от долу като зайче е  Joy

˙·٠•●СРАМЕЖЛИВКА●•٠·˙ беше се позагубила нещо но виждам че доста промени са настъпили Simple Smile
Да ти е живи здраво и щастливо Мишлето Simple Smile Да не се разболява много много в градинката Simple Smile И честита нова къща (следващия път да сте във ваша собствена)  Peace  bouquet

Е какво да се прави  Hug
Честита годинка и на вас   bouquet
А за къщата и аз така викам направо да имаме едно малко кътче ама да знаем че си е наше  Grinning

Здравейте, момичета  Hug

И аз не съм писала много отдавна, но да кажа за първата страничка, че не само родих (на 24.12.2009), но и чакам още едно малко дружбенче април месец  Mr. Green

СРАМЕЖЛИВКА, а аз се чудех защо не се засичаме хич... Честито за жилището, ние плащаме 400лв. за двустаен  Sad

Ако организирате среща, ще се опитам и аз да дойда с малката - хем да я поразведря малко, хем не познавам много мами от квартала  Peace С кола съм и мога да взема някого по пътя  Simple Smile

Еми просто не е имало кога да се видим за да ти кажа. Честито за малкия бебок   bouquet
Милата сигурно ще ти е малко трудно с две дребни ама пък ще е весело  Hug
А за срещата аз може да се възползвам от предложението за колата. Иначе просто се чудех как ще дойда  ако е по кофти времето. Ти сега къде си още ли си в 419 ти или се преместихте?
А и какво стана с апартамента  още ли не са го завършили? newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 222
И сама можеш да видиш за апартамента... в блока зад Била е - един червено-жълт, обещават Акт 15 (забележи колко сме далеч от 16) до Нова година  Rolling Eyes Силно съмнително, те няма да успеят да съберат подписите от всички дотогава... Ама здраве да е, надяваме се все някога да стане готов... дотогава си плащаме като попове (в 419 сме си още), защото тук ни е удобно, близо до бабите и сме си свикнали вече с апартамента...
За колата няма грижи да те взема само да се уговорим кога точно ще е срещата и да ни се изясни на нас какво ще правим тогава.
Кажи нещо за Мики - как е?

Между другото ще правим прощапулник следващата неделя (на 5-ти), че Ели мирна не стои и вече се пуска да ходи сама  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 189
Здавейте Simple Smile

леле, леле много хубави новини тия дни. Честито на Срамежливка за хубавите поводи и на Ири за бебчето Hug  bouquet Hug

Селма, моля те пусни една анкета в темата за час и дата на срещата  Praynig

Ако е за 11-ти засега изброявам : аз, Срамежливка, Ири, инсп. Гаджет, tufituri... newsm78 ако съм пропуснала някой да свирка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт