The Walking dead

  • 35 754
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 62
На мен ми е любим втория сезон. Simple Smile

# 706
  • Мнения: 24
Новини за новите серии от трети сезон:



 Mr. Green

# 707
  • Мнения: 3 736
Аз си слагам парите където ми е устата и почнах втори сезон. Засега добре, след първи епизод.  Mr. Green

# 708
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Точно втори ми похвалиха, че бил по-задълбочен психологически, което е потенциално интересно, но първо да ми мине удоволствието от "Z-та световна война", че сега съм свръхкритична.  Mr. Green
Това има ли го вече.

# 709
  • Мнения: 3 736
На филм не, на книга - да.  Mr. Green

# 710
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
На филм не, на книга - да.  Mr. Green
И аз като се въодушевих обърнах с хастара Замундата и Арената. Mr. Green Mr. Green
Викам си как може да съм го проспала. ooooh! ooooh!Освен и аз да взема да прочета книгата, че юни е много далеч има няма 6 месеца.

# 711
  • Мнения: 24
Книгата е брутално добра, а филмът - поне на ниво трейлър - изглежда най-малкото готин, пък ще видим в крайна сметка какво се е получило. Има доста време до юни, де.

# 712
  • Мнения: 4 607
Пуц, айде настигай ни. Или скокни направо на 3-ти. Много е добър. Crazy

# 713
  • Мнения: 3 736
Няма да скачам, втори ми харесва.  Mr. Green

Креми, прочети, прочети. Филмът най-вероятно ще е разочарование на нейния фон, ама кво ти пука.

# 714
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ей хора запалихте ме с книгата.В неделя ще излизам по центъра и ще я потърся да си я купя.

# 715
  • Мнения: 3 736
Няма да съжаляваш, сигурна съм.  Sunglasses

# 716
# 717
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
Разбрах че филма вече има измислен край и че ще е със 7 сезона , което ще рече че до 2016-2017 ще си го гледаме   #Crazy

# 718
# 719
  • Мнения: 324
 Shocked Уф, много мразя такива сериалчета. Само заради това протакване се губи интереса.
За това време, живот и здраве, що сериали ще наизлязат и що филми ще изгледаме.

Общи условия

Активация на акаунт