Как се отблагодаряват мъжете?

  • 6 773
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 588
Разбира се. Най много се радвам на книги.

# 31
  • Мнения: 364
pasinet много сладко хапеш  Joy Joy Joy
Не си по темата, Ласи  Naughty Laughing
Подаръците и благодарностите може и с малко финанси да покажат. Даже някои може и без финанси..

Arizona, рядко ми прави такива дълбоки признания.. Малко, но качествено  Simple Smile


Да разнообразим темата, ако искате. Подаряват ли без официален повод? А вие?

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за мъжете по принцип или само за собствения такъв?

За мъжете по принцип: отказвала съм и пак ще откажа каквато и да е форма на "купуване"... Неподкупна съм и много са ми се смели за което.
За собствения  newsm78... де да знам, защо ми купи.... кола...(примерно).

# 33
  • Мнения: 364
Шани, за мъжете по принцип си говорим  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 21 588
Сега ще дойде Немо да ни скастри, че свързваме всичко с подаръци и пари Joy

# 35
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
взел ви е страха и си мълчите, никоя не признава ...

# 36
  • Мнения: 2 175
Що бе , Лаб - аз си казах..Wink
Сега се сетих, че имах един супер доволен клиент, който ми подари парфюм от радост, както и следващият път чисто нови гуми за колата (това, щото му отказах да взема пари и се чудеше как да се отблагодари). Ми много приятно ми стана..освен това ми взе колата, смени ги и ми я върна измита.. Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 118
За какво да се отблагодаряват точно?

# 38
  • Мнения: X
Кой с каквото може. Добре е всеки да знае къде му е силата.

# 39
  • Мнения: 871
със секс  Sunglasses

# 40
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Мали-и-и, като ви чета   направо  почвам да се замислям, щото моят мъж  с нищичко не ми се отблагодарява hahaha
Родих му  дъщеря, която  с най- сладкия си  гласец редовно  го буди с  с "Татенце-е-е-е"  и целувки / нещо, на което аз я научих/, а ни диаманти, ни  нова кола, ни дявол Crossing Arms
О, ще види той! Само с  вълшебни думички  ми се измъква и  с нищо материално Crossing Arms
Тарикат такъв! hahaha
Ама като се замисля, то и аз май не му се  отблагодарявам както  подобава newsm78
Ами така, де - каквото повикало, такова се обадило Party
За отмъщение, за Коледа  ще му подаря  само  ръчно плетени вълнени  чорапи, от тоия, на които им викат "шушони" Twisted Evil
Ако не намеря от някоя баба на  пазара, лично ще му ги изплета. Тогава  благодарностите  не  ми мърдат hahaha

# 41
  • Мнения: 593
А за какво точно трябва да са благодарни мъжете на жените/приятелките си? Конкретен пример?
Моят мъж обича да ми подарява цветя ей така,без повод...знае ,че ги обичам.
При поредното букетче полски цветя /не харесвам натруфени букети/ го питам:
-Днес защо?   Grinning 
-Щастлив съм ,че те има и че си до мен!

Е те това няма да го забравя никога!    Grinning   

Имало е и други неща ,но това....


Пу-пу-пу, да не го урочасам!

Ето ти една китка и от мен, ей тъй без повод!  Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 4 300
Да се разпиша и аз в любимия "Сексуални отношения"  Laughing

Кажете, били ли сте с мъже, които са ви се отблагодарили материално за нещо, което сте свършили, защото са останали доволни.
Не, нямам предвид само секс. Може и други неща да ги зарадват. Поне такъв слух се носи  Twisted Evil

А вие самите правили ли сте нещо или подарявали ли сте нещо на половинката в знак на благодарност?
В общи линии ако не съм го усещала като сериозна връзка ( а това е почти винаги) не съм приемала особено големи подаръци. Не за друго, ами винаги си имам едно наум че някой може да се окаже скрит талант и да ме постави на сцената за 'На ти куклите, дай си ми парцалите'.  Затова без кожи и диаманти, само пътешествия и круизи  Grinning

Откак съм омъжена ми е трудно да преценя. Случвало се е да ми подари нещо само защото го е видял и е решил, че ще ми хареса. Благодарност не бих го нарекла, аз поне не се чувствам благодарна заради негови постъпки. Мисля, че който каквото прави за семейството и за другия, го прави защото иска, а не защото трябва. Малко ми е трудно да го обясня, но определено никога не съм мислила че има благодарност между нас, дори ми е леко неприятна думата.
Правя му подаръци за да го видя радостен или защото нещо ми е напомнило за него, за общо преживяване. Е, понякога и защото така е прието, за Рд например.

# 43
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Обичам подаръци.
Приемам всичко. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 371
Отблагодарява ми се с подаръци и секс. Малки подаръци всеки месец, големи и скъпи само с повод Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт