Как се отблагодаряват мъжете?

  • 6 783
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, и аз възприемам подаръците като такива от любов, а не от благодарност Confused Имам щедър мъж, да ми е жив и здрав Wink

# 16
  • Мнения: 194
Големи и задължаващи подаръце от не точният човек не съм приемала.

# 17
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
За запис: жената на един от най-добрите ми приятели поиска бижу с диаманти за раждането на сина им. След много скандали го получи. Тогава не го разбирах. Сега би ми се сторило много мило мъжът ми да ми подари някакъв символ по такъв повод... не на стойност няколко хиляди лева, както беше в онзи случай  Laughing. Просто нещо, което ще ни кара да се връщаме към този ден, когато го погледнем. Например, плочка, която е изкъртил от входа на родилното, докато е треперил от ужас - гравирана с датата  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 868
А за какво точно трябва да са благодарни мъжете на жените/приятелките си? Конкретен пример?

# 19
  • Мнения: 364
А за какво точно трябва да са благодарни мъжете на жените/приятелките си? Конкретен пример?

Примерно за някаква добра вечеря, която е впечатлила колегите/ семейството/ приятели.. Или просто за помощ в труден момент... Някои се отблагодаряват и за приятната вечер, прекарана заедно (не за секса). Съпрузите- за раждането или като цяло за заслугите на съпругите да имат уютен дом итн... Такива неща...  Simple Smile


П.П. След раждането примерно моят мъж ми беше подарил нещо мъничко и имаше картчика "Благодаря ти, че ме направи най-щастливия мъж на Земята!" . Стана ми толкова приятно  Blush 

# 20
  • Мнения: 2 448
Истинските мъже подаряват подаръци не само от благодарност, а просто защото им е приятна компанията ти и искат да те зарадват.
А неудовлетворените от себе си бедняци скръндзи са си неблагодарници, трудно подаряват нещо дори и да си ги зарадвала с едничката им радост - секса.  Laughing

# 21
  • Мнения: 100
Темата е доста хубава и всъщност искам да помоля за съвет от подобно естество. Имам приятел-не в интимния смисъл, просто приятел, който е от доста заможно семейство, горна класа, и не веднъж ми е правил скъпи подаръци. С него никога не съм имала нищо освен приятелство, но той с повод и без повод ми прави подаръци. Много възпитан младеж, интелегентен, физически привлекателен... Когато има свободно време идва чаааак до тук(в града където се университета ми)-5 часа път с кола от Лондон за да ме посети. Мислите ли, че той иска нещо повече, но е прекалено възпитан за да го покаже или просто е само приятелство? Как да тълсивам тези подаръци?

# 22
  • Мнения: 101
Да, на мен ми се е случвало веднъж, колега ми подари доста скъп парфюм с част от парите, които получихме като премия за една извънредна работа, защото смяташе, че аз съм свършила повече работа от него, а аз категорично отказвах да взема част от неговата премия. Беше си от искрена благодарност. Честно казано, зарадвах се и ми стана много мило - имало още такива мъже.

# 23
  • Мнения: 924
Истинските мъже подаряват подаръци не само от благодарност, а просто защото им е приятна компанията ти и искат да те зарадват.
А неудовлетворените от себе си бедняци скръндзи са си неблагодарници, трудно подаряват нещо дори и да си ги зарадвала с едничката им радост - секса.  Laughing

Те бедняците не са хора нали, те са животни  ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 448
Истинските мъже подаряват подаръци не само от благодарност, а просто защото им е приятна компанията ти и искат да те зарадват.
А неудовлетворените от себе си бедняци скръндзи са си неблагодарници, трудно подаряват нещо дори и да си ги зарадвала с едничката им радост - секса.  Laughing

Те бедняците не са хора нали, те са животни  ooooh!


Ти го казваш, аз пет пъти си четох поста и за животинските видове не съм писала. Ама поне емотикона ти е правилен, точно да се хванеш за главата са.  Laughing

# 25
  • Мнения: 924
pasinet не гледам на хората като на  елементарни същества, не давам определения и не обобщавам
Познавам богати скрънзи и щедри бедни хора и обратното също, живота е шарен

# 26
  • Мнения: 2 448
lasi , така става като четеш и не разбираш, пък и се опитваш да коментираш. Айде сега се върни и ми прочети поста пак да видим къде съм писала, че богатите са еди какви си и бедните също.  Wink

# 27
  • Мнения: X
А за какво точно трябва да са благодарни мъжете на жените/приятелките си? Конкретен пример?
Моят мъж обича да ми подарява цветя ей така,без повод...знае ,че ги обичам.
При поредното букетче полски цветя /не харесвам натруфени букети/ го питам:
-Днес защо?   Grinning 
-Щастлив съм ,че те има и че си до мен!

Е те това няма да го забравя никога!    Grinning   

Имало е и други неща ,но това....

# 28
  • Мнения: 924
pasinet много сладко хапеш  Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 2 868
краси.мира - това е без повод и е за да те зарадва, не бих го определила като отблагодаряване.
Лили-лу - много те глези  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт