очакващи бебе на 40+

  • 30 679
  • 398
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 109
Мечтание, стискам палци.  Hug

# 76
  • BG
  • Мнения: 2 457
Привет, милички! Не мога да се включвам напоследък, че малкият ми отнема цялото време, а и компютрите ни нещо се бъгнаха. Само искам да благодаря на всички за хубавите пожелания! Лотхен, споко, мила, минало е вече! Аз затова отказах всякакви такива сложни изследвания, както бях писала в началото. Мечтание, едни палчета и от мен, дано, дано! За кърменето - почти вече сме на НАН-че и започнахме да пухкавеем, кърмица мама пуска колкото да вкара малко антителца. Сори, но това е положението! Прегръщам ви!



 Peace




# 77
  • Мнения: 343
Благодаря на всички Hug

# 78
  • Мнения: 2
 :)zdr kak ste?da sa vi jivi i zdravi beb4etata.az sam na 42 i ot 1g se ma4im za bebe,no rezultat nqma.nqkakvi saveti

# 79
  • Мнения: 9 109
:)zdr kak ste?da sa vi jivi i zdravi beb4etata.az sam na 42 i ot 1g se ma4im za bebe,no rezultat nqma.nqkakvi saveti

Жените на 40г. забременяват по-бавно и трудно от тези на 20г.
След като пробвате от една година и не се получава по-добре е да се консултираш с лекар. Той ще прецени какви изследвания да ти назначи. Успех!  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2
благодаря

# 81
  • Мнения: 343
Днес ми е 12 ден закъснение и всички тестове са отрицателни Sadнямам никакви шансове Sad

# 82
  • Мнения: 9 109
Днес ми е 12 ден закъснение и всички тестове са отрицателни Sadнямам никакви шансове Sad
Е, не така унило.  Simple Smile Този месец може и да нямаш шансове, но следващия... По-спокойно, всичко ще се нареди.  Hug

# 83
  • Мнения: 1
Zdraveite vsichki,

Za parvi pat razdah na 26 i bqh nai starata mama v Ruse v rodilniq dom. Sega 6te razdam na 40 i chak ne iskam da si predstavqm kak shte e !
Blagodarna sam che vi ima vas - zaedno 6te se podkrepqme!

# 84
  • Мнения: 9 109
Zdraveite vsichki,

Za parvi pat razdah na 26 i bqh nai starata mama v Ruse v rodilniq dom. Sega 6te razdam na 40 i chak ne iskam da si predstavqm kak shte e !
Blagodarna sam che vi ima vas - zaedno 6te se podkrepqme!


И при мен беше така. За първи път родих на 24 и бях най-старата родилка-първескиня.  Mr. Green
Сега нещата са по-различни. Много жени раждат за първи път след като навършат 30, дори 35г. Сега някои познати ми казават: ама ти си родила много млада, да бе, да млада, а какво да кажа като масово моите съученички родиха на 19. Просто сега нещата не са както преди 17г.
Желая ти успех!  Hug

# 85
  • Мнения: 4
Здравейте,

Страхотна тема сте подхванали!

На 41 съм и имам дете на 13г.  След дългогодишни  опити бебеправене за второ,  вече бях  започала да се замислям, дали не съм изпуснала влака и е време да се откажа.

Но темичката ми вдъхна кураж. Дори да и не успея, нямате си представа, колко позитив раздавате със геройството си като сте решили да имате бебе на 40+! Страшно се радвам за вас, за забременяли - лека и безпроблемна бременост, за родили - здрави и щастливи бебета!

# 86
  • BG
  • Мнения: 2 457
Хей, мацки, я стига с тези години, бре! Не давам никой дума да обели за това! Не могат да ми стъпят на кутрето младите майчета....В перфектна форма съм,  изключително пълноценно изживявам второто си майчинство, спокойна като никога и се наслаждавам на малкия си син, който днес стана на 2 месеца, мога да го гушкам по цял ден, без да ми дотежи, без да мисля, че ми се спи, че имам домакинска работа и дрън-дрън....Като знам вече, че след някоя годинка ще се отлепи от мен безвъзвратно, че ще му се моля да го целуна и погаля....Това е върховна благодат, да изживееш след толкова време отново емоции, които си смятал за отдавна забравени....Давайте, дерзайте, стискам палци!
Голямото ми момче след 2-3 години ще завърши училище и ще отлети, а мъничето ще е на 3г. и тепърва ще ходя пак на тържества за мама в детската градинка, после пак първи клас....Супееер!
Животът започва отначало!   Peace

# 87
  • Мнения: 4
Benissima,
 
Всичко което описваш за ворото си майчинство го мечтаех и аз. И сега направо го изживявам заедно с теб и с другите съфорумки, за което страшно благодаря!

Благодаря ви че ви намерих! Ще бъда тук и ще ви четя редовно!

# 88
  • BG
  • Мнения: 2 457
Benissima,
 
Всичко което описваш за ворото си майчинство го мечтаех и аз. И сега направо го изживявам заедно с теб и с другите съфорумки, за което страшно благодаря!

Благодаря ви че ви намерих! Ще бъда тук и ще ви четя редовно!

 Heart Eyes Hug



# 89
  • Мнения: 9 109
Хей, мацки, я стига с тези години, бре! Не давам никой дума да обели за това! Не могат да ми стъпят на кутрето младите майчета....В перфектна форма съм,  изключително пълноценно изживявам второто си майчинство, спокойна като никога и се наслаждавам на малкия си син, който днес стана на 2 месеца, мога да го гушкам по цял ден, без да ми дотежи, без да мисля, че ми се спи, че имам домакинска работа и дрън-дрън....Като знам вече, че след някоя годинка ще се отлепи от мен безвъзвратно, че ще му се моля да го целуна и погаля....Това е върховна благодат, да изживееш след толкова време отново емоции, които си смятал за отдавна забравени....Давайте, дерзайте, стискам палци!
Голямото ми момче след 2-3 години ще завърши училище и ще отлети, а мъничето ще е на 3г. и тепърва ще ходя пак на тържества за мама в детската градинка, после пак първи клас....Супееер!
Животът започва отначало!   Peace

  



  202uu
Benisima,  newsm51.

Общи условия

Активация на акаунт