Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 751 644
  • 6 477
  •   3
Отговори
# 1 260
  • София
  • Мнения: 501
Аз си получих  поръчката.Мандаринките  ми харесват сладки са и без семки .

Поръчах и тиквички - доволна съм много са крехки , направих салата от тях .

# 1 261
  • София
  • Мнения: 864
Аз пробвах краставичките, червените чушки и мандарините. Много са крехки. Харесаха ми. Ние в нас много ядем краставици целогодишно и тези ми дойдоха супер. Напооследък и на Моравско село купувам и са хубави повечето пъти. На Гимел вече предимно са отвратителни. Незнам кой им ги купува. Едни дебели, много често пожълтяли а отвътре са...Доматчетата също изглеждаха добре и тиквичките също. Следващият път ще си поръчам и от тях.
Весели и спокойни празници мили дами;)

# 1 262
  • Мнения: 19 310
И аз съм доволна от нашата поръчка
Според вас може ли да се ползват корите на портокалите? Иска ми се да направя щолен.

# 1 263
  • Мнения: 86
Честита 2014 година,дами!
Случайно ви открих и си позволявам да се впиша в темата ви  Laughing искам да почерпя идеи от вашите търсения  Embarassed.
Аз съм в Севлиево и имам голяма градина-все още нямам еко сертификати,но производството ми е биологично.Основните ми инструменти са оборската тор,слънцето и времето  Laughing.
А целите ми-вкусна и полезна храна.
Основната ми култура са "бабините"домати-за съжаление на повечето от вас те не подлежат на дълъг транспорт.През изминалия сезон имаше и чушки, корнишони, зелен боб, праз, тикви, чубрица...
Всъщност не влязох тук да си търся пазар-стоката сама ми води все повече клиенти.
В момента планирам новия сезон и се оглеждам за култура,която може би пропускам в градината си, а би била интересна за клиентите...
Миналото лято посях грах за домашни нужди, а после имах запитване за покупка от София.з
За съжаление не можах да я изпълня-граха бях бланширала и замразила и не подлежеше на транспорт...Сега си мисля  newsm78 може би стерилизиран в буркан?
Тук на място  доста от клиентите ми на пресни домати сега ме питат за стерилизирани такива...
Дано не ви звуча нахално-трудно ми е,защото обемите на продукцията ми сравнително малки,а зимите дълги  LaughingИскам да изградя оптимално стопанство-да произвеждам стока, която сама да говори за себе си и същевременно да си осигуря сравнително равномерен целогодишен доход.И в крайна сметка на мен да не гледат като на изчезващ вид.
Та молбата ми към вас е да ми кажете какво бихте купували  /хипотетично/ и същевременно да подлежи на транпорт....съхранение?Има ли бъдеще и до колко сте склонни да си купите стерилизиран домашен доматен сок с дъх на лято, стерилизирани белени домати или печени чушки,домашен бял фасул или буркан с грах...
Дано съм подредила правилно мисълта си и не ме сметнете за провокатор или неправомерно рекламиращ се...
Още веднъж подчертавам-не страдам от липса на клиенти, а се опитвам да мисля в перспектива, за да оцелея във времето.
Благодаря, че ме прочетохте  Hug , а аз се връщам назад да прочета вас...
Здрава, щедра и благодатна да е 2014!

# 1 264
  • Мнения: X
Вили Simple Smile

Нещата, които аз бих купувала са стерилизирани грах и печени чушки. Особено чушките - нямам къде да съхранявам количество замразени (при положение, че намеря време да пека изобщо, но така или иначе нямам никаква гаранция какво купувам), а тези които се предлагат масово са ужасни на вкус.

# 1 265
# 1 266
  • Мнения: 502
Здравейте! Аз съм много доволна от гръзките продукти! Кога ще има нова поръчка?

# 1 267
  • София
  • Мнения: 501
и аз се интересувам за нова поръчка

# 1 268
  • Мнения: 4 370
Аз купувам стерилизирани продукти от една жена. Тя ми прави лютеница, купувам пипер, грах, туршии.  Доматено и краставички си правя. Но бих купувала всичко което предложиш!

# 1 269
  • Мнения: 9 991
Изнамерих хубава горчица , без добавки, консерванти  HAAS , и е много вкусна .

# 1 270
  • Мнения: 687
Да се включа към много доволните от гръцките продукти. Ще се радвам, ако споделите, когато отново има доставка.
Да, не знам доколко са био и т.н., но определено имаха страхотен вкус, нищо общо с предлаганото по магазините в момента.

# 1 271
  • Мнения: 2 170
Освен в Медената къща, Балев и чрез Хранкооп къде в Пловдив мога да купя био зеленчеци и плодове? Някой дано знае...

# 1 272
  • Мнения: 1 674
 vili__66,  бих купувала лютеница, консервирани домати, грах, зелен фасул, печени чушки. Simple Smile

# 1 273
  • Мнения: 115
Здравейте,

да се включа и аз в темата - за сега мога да похваля магазина за месце на Симеоновско шосе, видях че и друг беше писал за него в темата. Взимаме месце от там вече 5 години и сме доволни. Яйчица ни носят от село Дрен, колега от работата се занимава с това, от него си взимаме и мед. По препоръка на съфорумка се запознахме и с пазара на Римската стена, много съм доволна от фермата Елата, пробвали сме сушеницата, кашкавала и киселото мляко. Във фейсбук съм се включила в няколко групи и утре за първи път ще си взема поръчан спанак от потребителския кооператив "без посредници" и ще се запозная с другите в кооператива. От групата "НАЦИОНАЛЕН ПАЗАР НА СТОКИ ОТ БЪЛГАРСКОТО СЕЛО" съм си взимала домашно масълце, много вкусно- ако някой го интересува мога да препоръчам момичето, от което си го взехме. От същата група си набавих и шипков мармалад, желе от дюли и краве сиренце.
Най-голямото ми съкровище са свекърите, които са ни сложили доста зимнини и ни гледаха пилета (докато все още беше топличко времето и си седяха на село).
Та това е за сега, следя темата с интерес  Hug

# 1 274
  • София
  • Мнения: 6
Аз имам интерес за кравето масло и утре ще бъда на срещата на кооператива без посредници Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт