Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 750 386
  • 6 461
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2
Абел, аз не съм го виждала това чудо млекомат, но на последното тържество във валдорфската градина такова предлагаха. Някои майки коментираха че само от млекомата взимат и са много доволни. Бяха купили и за тържеството, сипваха го от стъклени бутилки Simple Smile


Здравейте момичета,
Случайно попаднах на Вашата тема и се радвам, че намирам съмишленици  Wink
Пиша във връзка с млекомат намиращ се на ул. Черни Лом (искаше ми се да прикача карта, но нещо не ми се получи), но самата улица е много малка и намерите ли я ще намерите и самият млекомат. Съвсем близо е до Централна гара!
Млякото е хубаво, подкваси се чудесно  (аз съм ползвала домашна закваска от село)  и според мен можете да му се доверите.
Можете да си занесете собствени бутилки или да си купите от пазача на сградата, пред която се намира съоръжението.
Цената на млякото е 1.50лв за литър и можете да си купите колкото желаете т.е. пускате 2.20лв и то ви сипва мляко за 2.20лв.
Бутилките, които се продават са нови, пластмасови, от 1.5л и струват 0.22лв.
Надявам се да съм била от полза  Simple Smile
Чао за сега от мен!

# 196
  • софия
  • Мнения: 25 461
Млекомат има и в относително новото магазинче за млечни продукти в Красна поляна, което е на ул. "К. Фичето". Карат го от Дупница. В същия магазин има и кисело мляко, кашкавал и извара.

# 197
  • София
  • Мнения: 5 190
Ето нещо странно , четете в текста за какви чудесии става въпрос
http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=2124.  (смилена го откри Simple Smile )

# 198
  • Мнения: 2 132
Кое е странното? Simple Smile

# 199
  • София
  • Мнения: 793
 Това е лечебният център на Гайдурков, но и аз не видях нищо странно или поне на пръв поглед, сподели какво имаш предвид.

# 200
  • София
  • Мнения: 5 190
Не знаех, че е на Гайдурков.  Чудех се кой ли стои зад това ?

"Странно" използвах единствено защото  е твърде самотно това предложение сред останалите Simple Smile

Пожелавам им от сърце успех!

# 201
  • София
  • Мнения: 5 190
Ако някой иска от брашно от био бялата царевица, да свирка, понеже срокът й е до края на май (реално заради студа ще е по-дълъг), цената е
3лв /кг - до 4 кг
над 5 кг.- 2.50лв/кг
над 10 кг - 2.00лв/кг

Лесното е, че ще има среща на публично място в сряда вечер и можете да дойдете в интервал от 45 минути и да си закупите.

На ЛС ще ви кажа мястото Simple Smile

# 202
  • Мнения: 3 157
Да, аз също имам от 750 мл. от сок - ползвам ги у дома за води и сокове.
Тази сутрин минах и налях мляко в пластмасова двулитрова. Всъщност апарата има копче за старт/стоп и май ще мога да си го наливам директно и в тези от 750 мл. (спирам, слагам новата бутилка и пак пускам, сутринта ми се спеше много и не се сетих да пробвам това упражнение.)
Иначе идеята за млекоматите е супер, просто не знаех, че има в София на толкова удобно за мен място - а и е налично 24 часа Wink
Сега остава и да се закваси успешно и ще съм страшно доволна Wink
Roo Roo това и аз го бях гледала, но този, от който взех ми е много по-удобен.

За млекомата-много им е хубаво млякото,но доставките им доста куцат...това с 24 часовите наличности не се отнася за София-вече 3 пъти ходя до там и все има бележка(според мен си е една и и съща и не се тормозят да я сменят всеки ден),според която млякото е свършило и ще има на следващия ден в 8.30...съответно на следващия ден пак е ,,свършило'',на по-следващия-също...българска работа.

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
В Пловдив досега не съм попадала да няма мляко в млекомата. Днес си взех след 5 следобед, мислех, че може да е свършило, но имаше.

# 204
  • София
  • Мнения: 438
За млекомата-много им е хубаво млякото,но доставките им доста куцат...това с 24 часовите наличности не се отнася за София-вече 3 пъти ходя до там и все има бележка(според мен си е една и и съща и не се тормозят да я сменят всеки ден),според която млякото е свършило и ще има на следващия ден в 8.30...съответно на следващия ден пак е ,,свършило'',на по-следващия-също...българска работа.

Шоколадче, аз имам малко повече инфо за конкретния млекомат на Екзарх Йосиф, ще ти пусна на лични, за да можеш директно да си споделиш оплакването, ако имаш желание.
Иначе до сега не съм попадала на свършило - но последно взимах началото на миналата седмица.

# 205
  • София
  • Мнения: 404
Здравейте,искам да попитам къде точно се намира този млекомат от репортажа на Нтв в кв.Банишора?Благодаря ви   bouquet

# 206
  • Мнения: 672
abel, би ли писала къде на Екзарх Йосиф има млекомат? Благодаря.

пп. Разрових се из нета и намерих - на N94 е.

Последна редакция: пт, 04 май 2012, 22:59 от Nara

# 207
  • София
  • Мнения: 5 190
За София - на Женския пазар, сергия №17 от производител зеленчуци торени само с оборска тор, човекът е около 60-годишен, отглеждат се в пазарджишко
вкусни са, останалото е на доверие
има марули, репички, лук, краставици...

срежу неговия щанд има невероятно учтива продавачка , продукцията е от петричко, купуваме редовно малки (не са чери) доматчета по 1-60лв
не съм разпитвала как ги отглеждат, но ги доставят всеки ден , вкусни са и отношението на жената е толкова нетипично, че просто жадувам само от нея да си купувам храна Simple Smile

# 208
  • Viena
  • Мнения: 3 582
За София - на Женския пазар, сергия №17 от производител зеленчуци торени само с оборска тор, човекът е около 60-годишен, отглеждат се в пазарджишко
вкусни са, останалото е на доверие
има марули, репички, лук, краставици...

срежу неговия щанд има невероятно учтива продавачка , продукцията е от петричко, купуваме редовно малки (не са чери) доматчета по 1-60лв
не съм разпитвала как ги отглеждат, но ги доставят всеки ден , вкусни са и отношението на жената е толкова нетипично, че просто жадувам само от нея да си купувам храна Simple Smile
Къде се намира горе-долу?По близо до Мария Луиза или от другата страна? newsm78

# 209
  • София
  • Мнения: 404
Намерих млекомата в София и си взех мляко,но за съжаление преди малко го сварих и се пресече.Може просто да не съм уцелила партида  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт