Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 762 049
  • 6 490
  •   1
Отговори
# 2 775
  • Мнения: 20 224
Рядко взимам колбаси ,но от няколко дни гледам реклама на салам Бургас,без соя,глутен и глутамат....днес взех и ми хареса,по-различен е вкуса и не е много солен
На коя фирма?

# 2 776
  • Sofia
  • Мнения: 26 584
Тандем

# 2 777
  • София
  • Мнения: 5 205
Сметаната е толкова малко, че е изключено да има втвърдители.

# 2 778
  • Мнения: 10 935
Аз нямам доверие на производителите Simple Smile Ще попитам все пак, защото спрях да вземам такава точно, защото не съм сигурна.

# 2 779
  • София
  • Мнения: 5 205
Опитай на Нишава, там съм случвала собственика. На Вихрен има текучество, ходя през 2 месеца и винаги ми изглежда нова продавачката,затова пробвам да изкопча нова ценна за мен инф. Но не става.

# 2 780
  • София
  • Мнения: 11 502
Чувал съм, че магазините на Ракево - техните продукти са добри. Някакви отзиви?

# 2 781
  • София
  • Мнения: 5 205

Малко  странно е да пишеш слухове в тема, в която се полагат усилия за събиране на проверена поне на вид и вкус храна!
С две думи млечните Ракево не стават
Виж с търсачката в темата

# 2 782
  • София
  • Мнения: 11 502

Малко  странно е да пишеш слухове в тема, в която се полагат усилия за събиране на проверена поне на вид и вкус храна!
С две думи млечните Ракево не стават
Виж с търсачката в темата

Нищо странно няма, просто питам. Ок, тази седмица ще купя оттам мляко, яйца, кашкавал и айрян, след което  лично ще ви напиша отзивите.
Не, не работя в Ракево, и не съм от вчера във форума.

Апропо, кои са млечните и защо да не стават?

# 2 783
  • Мнения: 679
Откъде купувате чиста риба? (може да сте коментирали, но не ми се чете цялата тема).
Последната,която купих от голям рибен магазин имаше вкус на лекарство  Sick

# 2 784
  • Мнения: 1 203
Откъде купувате чиста риба? (може да сте коментирали, но не ми се чете цялата тема).
Последната,която купих от голям рибен магазин имаше вкус на лекарство  Sick

Аз лично купувам дива риба от гръцкия магазин на Дойран. Съвсем друг вкус има, но и цената е  Crazy та ядем риба само един път седмично ...  Tired

# 2 785
  • Sofia
  • Мнения: 26 584
До нас откриха магазин на Земенея.
Как са продуктите им,чисти ли са?
Като цени ми допаднаха,но не знам като качество дали си заслужават?

# 2 786
  • София
  • Мнения: 710
Кашкавал съм взимала и ни харесва, ноо Борино повече:)))
И киселото мляко беше добре.

# 2 787
  • Мнения: 679
Взимала съм Земенея кисело мляко. не съм очарована. В това, което е 2% със сигурност има сухо мляко (пише си го на опаковката).
Аз предпочитам Ел Би или Кърнаре.

# 2 788
  • София
  • Мнения: 11 502
Да споделя за Ракево - превъзходен айрян, страхотни яйца, много достъпен откъм цена кашкавал (смея да твърдя, че не е по-лош от Маджаров БДС), чудесно сиерене!

# 2 789
  • софия
  • Мнения: 25 780
Темата не е за кое (ни) е вкусно, а за чиста храна. Чипсът, вафлите и още милиони неща са ни вкусни, дори и тези, които са най-евтини.

Общи условия

Активация на акаунт