Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 762 173
  • 6 490
  •   1
Отговори
# 3 105
  • софия
  • Мнения: 25 796
Купувам на Лазарова. Ако съдим по съдържанието, би трябвало да е чиста. Купувам я от павилиона за млечни неща на спирката на трамвай 5, 8, 10 на пл. Македония или от магазинчето за млечни на пазара в Красна поляна.
Във Фантастико има друга в стъклен буркан. И тя по описано съдържание е чиста.
В Берьозка също има, но там не съм чела съдържание.

# 3 106
  • Мнения: X
И в Билла има сметана в стъклен буркан, на чийто етикет пише "домашна". Поне според това, което пише на етикета, съдържа само сметана и закваска. Дано да е вярно. Вкусът е божествен и няма нищо общо със заквасената сметана от пластмасови кофички.

# 3 107
  • софия
  • Мнения: 25 796
И в Билла има сметана в стъклен буркан, на чийто етикет пише "домашна". Поне според това, което пише на етикета, съдържа само сметана и закваска. Дано да е вярно. Вкусът е божествен и няма нищо общо със заквасената сметана от пластмасови кофички.
А, тази във Фантастико е същата. Продават я на щанда на Жоси в Халите също. Бях забравила как се казва. Гледах, че майка ми е купила малко бурканче от нея, но не знам от къде.
Ето тази, нали?
Скрит текст:

# 3 108
  • Мнения: X
Да, точно тази е.

# 3 109
  • София
  • Мнения: 23 199
от тази на картинката купих веднъж, от метро, отвратителна беше, точеше се като сопол  Sick

този магазин на оборище дали има редовно прясно мляко?
че основно пазарувам събота и се чудя дали да ходя до там  Rolling Eyes

# 3 110
  • Мнения: 19 352
Ми то на почти всички сметани в кофички пише, че съдържат само мляко и закваска.

# 3 111
  • Мнения: X
Да, аз затова отбелязах, че само мога да се надявам да е вярна информацията от етикета. Разлика откривам във вкуса и то голяма. Но доклко тя е критерий...

# 3 112
  • Мнения: 10 750
Благодаря  bouquet

# 3 113
  • софия
  • Мнения: 25 796
Ми то на почти всички сметани в кофички пише, че съдържат само мляко и закваска.
+ караегенан

Последна редакция: чт, 01 юни 2017, 16:45 от zvanche

# 3 114
  • Мнения: 19 352
В заквасената сметана не съм виждала карегенан.

# 3 115
  • София
  • Мнения: 2 768
За сметаната, аз единствено признавам на "Хармоника"
Иначе съм пробвала и тази, от стъкления буркан, и "От манастира" и от ливадите.
Сигурно е и въпрос на вкус   Hug
                     

# 3 116
  • Мнения: 48 074
В кое магазинче за млечни на пазара в Красна поляна я има и има ли там и други хубави млечни продукти?

# 3 117
  • софия
  • Мнения: 25 796
В кое магазинче за млечни на пазара в Красна поляна я има и има ли там и други хубави млечни продукти?
В това, което е до Вашата месарница по стълбичките. Да, има.

# 3 118
  • Мнения: 48 074
Ще пробвам, благодаря

# 3 119
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Току-що си купих сладолед old time, на Изида, ванилия. Почувствах се отново на 6 години Simple Smile Състав- сметана от краве мляко 32%, възстановено нискомаслено мляко, захар, сух яйчен жълтък, ванилия. Какво мислите за състава? Цената е 6лв за 490гр.

Общи условия

Активация на акаунт