Зимата идва, време е за ски и биатлон

  • 18 101
  • 580
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Маме, добре дошла.

Оле, не съм го гледала на летния, ама то от летен до зимен има разлика. Поне се надявам де  Mr. Green Така или иначе не мога аз да викам за друг. Така че квото направи Краля, това ще е. Пак за него ще си викам.

А инак за тениса - Вамос Рафааааааааа! Само това е рефренът при мен! Онзи бледолик швейцарец не го долюбвам  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 1 796
Имаше и тема за фигурно пързаляне, започнала като тема за ''Ледников период''.

Аз също съм Рафа-фен. Но тема за тенис не съм виждала. Предполагам, че ако темите са на едно място повече хора ще пишат, защото ще е ясно къде да ги търсят.

Днес гледах мача на Гришо и мноого ме е яд. Малко му остава до Топ 100.

# 32
  • Мнения: 11 607
Но тема за тенис не съм виждала.

Ето я - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=479801.0.....Ч  … 72;що си мисля,че не бе 5 стр.....Нещо съм се заблудила.......Виждам,че и Дедо е писал в нея......

Хайде да съберем всички теми за спорта на едно място......

Кой ще се заеме, аз много бих искала, пускала съм не 1 и 2 спортни теми, но просто нямам време на този етап(кой не вярва да погледне подписа ми), ако имах повече време - нямаше да моля никой, сама щях да я свърша тази работа.....Но нека верни на поговорката - Сговорна дружина планина повдига - да се организираме, да съберем всички теми и да ги пуснем на Мамма и Татти......Мога да получавам линковете на темите и да ги пратя общо на Мамма.....Или  на Дедо......Или  Рали от футболната тема...Или на Анелка от Ф1......

Последна редакция: нд, 28 ное 2010, 09:17 от Мама Цоцоланка

# 33
  • Мнения: 803
Добра е инициативата. Но и аз нямам много време напоследък. Следващото ми посещение на форума ще е другия уикенд най-вероятно Laughing

# 34
  • Мнения: 240
Здравейте фенове на снежните спортове! И аз съм една от вас. Тук само фенове ли има? Има ли и практикуващи?

# 35
  • София
  • Мнения: 12 554
Хайде хораааааа, къде сте  newsm44 Доживях го този 1 декември.

Малко разочарована, че Нойнер я няма, а и като гледам германките - зле ще е тоз сезон с щафетата  Crossing Arms

Да не говорим, че Ана Карин Олафсон направо ме изненадА с таз стрелба. Откъде я извади  newsm78

# 36
  • Мнения: 11 607
Хайде хораааааа, къде сте  newsm44 Доживях го този 1 декември.

Малко разочарована, че Нойнер я няма, а и като гледам германките - зле ще е тоз сезон с щафетата  Crossing Arms

Да не говорим, че Ана Карин Олафсон направо ме изненадА с таз стрелба. Откъде я извади  newsm78

Благодаря ти, гледам ги вече.....Аз чаках утре......Мъжете Embarassed......

# 37
  • София
  • Мнения: 12 554
Мъжете всички ги чакаме. Ама като слушам австрийците нещо ще са аут май. Натровили се с вода от чешмата  ooooh!

Надявам се по-късно да пуснат стартовия лист, да видя аз Краля къде е  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 803
Пустите мъже! И точно стрелят и държеливи Twisted Evil

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
Пустите мъже! И точно стрелят и държеливи Twisted Evil

Зависи кои  Wink

Ще видим утре. Току що хвърлих поглед на стартовия лист, Оле е 16-ти  newsm44

# 40
  • Мнения: 803
Само го дръж изкъсо, да не се разлигави пак целия:lol:

# 41
  • София
  • Мнения: 12 554
Само го дръж изкъсо, да не се разлигави пак целия:lol:

Ич ми не пречи лигавенето, няма да го целувам я  Joy

# 42
  • Мнения: 11 607
Само го дръж изкъсо, да не се разлигави пак целияLaughing

Ич ми не пречи лигавенето, няма да го целувам я  Joy

Същата работа, ама мога да се цаня при него на финала да му подавам кърпичките за да се приведе в по-гледаем вид.....

Хайде, започва......

Бирмбахер е с първи номер.....

# 43
  • София
  • Мнения: 12 554
Олеееееееееееееее!  newsm44 newsm44 newsm44

Мам, ще видим какво ще стане.
Трима българи на старт.
Гледам австрийците и те са на линия.
Първата двайсетица ще стана разногледа кого да следя.

# 44
  • Мнения: 803
И аз станах разноглед - волейбол от Каварна ли да гледам или биатлона Laughing

Общи условия

Активация на акаунт