Зимата идва, време е за ски и биатлон

  • 18 121
  • 580
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 12 554
Ясно, значи аз не съм гледала както трябва. Утре ще се пробвам пак, сигурно ще е по-лесно като знам кое къде е написано. И слушалки в комплект, коментарът помага доста.

Да, въпрос на навик е. Ако гледаш биатлон редовно, свикваш.

Утре за съжаление няма стартове. В петък има щафета.

# 541
  • София
  • Мнения: 12 554
Дойде време и за мъжката щафета.

Треньорът на Норге ме изненада сериозно - очаквах, че ще пусне Бьорндален, Свендсен, Тарей Бьо и Ларс Бергер. Познах 3 от 4.


1       GERMANY    GER      
      
   1-1       STEPHAN Christoph               
   1-2       BIRNBACHER Andreas               
   1-3       PEIFFER Arnd               
   1-4       GREIS Michael   
            
   2       NORWAY    NOR   
         
   2-1       BJOERNDALEN Ole Einar               
   2-2       OS Alexander               
   2-3       SVENDSEN Emil Hegle               
   2-4       BOE Tarjei

16       BULGARIA    BUL      
      
   16-1       KLETCHEROV Michail               
   16-2       BOGDANOV Martin               
   16-3       ILIEV Vladimir               
   16-4       ANEV Krasimir

Да стискаме палци за нашите.

# 542
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Nana, гледаш ли Бьорндален как се е засилил  Grinning

# 543
  • София
  • Мнения: 12 554
Nana, гледаш ли Бьорндален как се е засилил  Grinning

Eстествено. Стар бил, а?  Mr. Green Невероятен е просто.

# 544
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 460
 CryНямам думи за немската щафета,....отивам да плача зад ъгъла.... Mr. Green
Стискам палци за Италия за медал!

# 545
  • Мнения: 11 607
ЧЕСТИТО ПЪРВО МЯСТО, НАНА, ПЕПИ......!!!!!!!! Hug

2. Русия
3. Украйна

redemi spoko spoko spoko

joy_r, на мен ми станаха интересни скоковете, на теб - биатлона, ех....форума е голяма работа!  bouquet

# 546
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Честито ви, непобедими са явно норвежците  Simple Smile

# 547
  • София
  • Мнения: 12 554
ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Да живее Кралят!!!! Чудесен Оле Ейнар днес, ужасен Ос, средна хубост за Емил Хегле и отвратителна последна стрелба на ТАрей Бьо. Ето тази стрелба показа, колко още има да учи този иначе невероятен талант. Харесвам го много, но това не бе шампионска стрелба.

# 548
  • София
  • Мнения: 12 554
ИХУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ, МАГИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!

Не знам как може да не го обичаш това слънчево момиче! Невероятен масов старт, уникално бягане на Нойнер и любимата ми Тора Бергер. Малко й трябваше да изяде Домрачова на финалната обиколка.

Сега остава Бьорндален да спечели масовия старт, че да вдигна купон.  newsm44 newsm44 newsm44

# 549
  • София
  • Мнения: 12 554


Днес е денят на Емил! Хейа Норгеееееееееее!!!!
Страхотна финална обиколка! Невероятна мощ и сила.

Естествено Тарей Бьо - феноменално бягане, ама стрелбата му куцаше на последния рубеж.

И не на последно място - Оле направи страхотно състезание.

# 550
  • София
  • Мнения: 12 554
Eдна невероятна щафета и поредното извънземно представяне на Маги Нойнер. Пое щафетата на минута и седем секунди, финишира първа, като на правия стреля пет от пет без нито един допълнителен патрон. Каквото и да се каже за това момиче е малко. Тя освен, че е явление в биатлона, е и една от биатлонистките с невероятна харизма.

Много добра щафета и за българките в състав - Емилия Йорданова, Нина Кадева, Ния Димитрова и Десислава Стоянова. Момичетата се пребориха за 13-тото място, като ако Ния не беше направила две наказателни щяхме да сме и в 10-ката. Страхотно бягане и стрелба на Кадева.

За съжаление ни остава само едно състезание - кръгът в Холменколен - Осло. И сезонът свършва.  Sad

# 551
  • София
  • Мнения: 6 260
Абсолютно съгласна с поста на Нана.  Peace А иначе в защита на Ния - и тя направи хубав пост, добра първа стрелба, но за лош късмет при правия точно за нея излезе страшен вятър.  Sad

# 552
  • София
  • Мнения: 12 554
Абсолютно съгласна с поста на Нана.  Peace А иначе в защита на Ния - и тя направи хубав пост, добра първа стрелба, но за лош късмет при правия точно за нея излезе страшен вятър.  Sad

Да, спортът е и понякога късмет. Но като цяло и Ния и Деси се справиха чудесно. Много е хубаво да видиш България на финиша, преди да бъде спряна от съдиите заради финала на Нойнер  Mr. Green

Сега гледам пак финалната й обиколка. Е, няма думи, просто няма думи за това момиче. Като мина покрай Хвостенко имах чувството, че украинката е спряла  hahaha

Neuner who took over in fourth position, 1:07 back literally dragged her teammate to the Gold medal with good shooting and her normal spectacular skiing

Това изречение в официалния сайт на Международния съюз по биатлон наистина ме разсмя  Grinning

Последна редакция: нд, 13 мар 2011, 19:45 от nana77

# 553
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Горката ни темичка, чак на втора страница Embarassed. Вдигам я нагоре по повод традиционния голям финал на сезона в ски-скоковете- полетите  на Леталница. Макар и да не е вече най-голямата шанца в света, тук все още стават най-страхотните и красиви състезания, и първото логично беше спечелено от най-добрият в ски-полетите. С тази победа Грегор вече дръпна по-сериозно на Мартих Кох в класирането за малкия Кристален глобус, и ще се окаже, че в най-злощастния си сезон ще завърши с три златни медала от световно, Кристален глобус и поне 3 победи, с опция за четвърта в неделя.

joy_r, на мен ми станаха интересни скоковете, на теб - биатлона, ех....форума е голяма работа!  bouquet
Така е, май ще ме спечелите за зрител на Фуркад и компания за следващата година Grinning

# 554
  • София
  • Мнения: 12 554
Загубих се момичета, ама Кадафи и цунамито се опитват да ме ликвидират  Sad Все пак намерих време между новините да гледам вчера и двата старта.
Естествено съм супер доволна от жените - какво по-хубаво от Нойнер и Бергер на първите две места  Mr. Green

При мъжете - хубава победа на Анди Бирнбахер - заслужи си го момчето. Изключително съм изненадана от стрелбата на Тарей Бьо - то бива бива, ама 4 пропуска на прав и Клечеров не направи  hahaha

Добро състезание за Оле. Въпреки грешките, ските му вървяха по-добре от миналите стартове.

Общи условия

Активация на акаунт