Зимата идва, време е за ски и биатлон

  • 18 120
  • 580
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Добро състезание за Оле. Въпреки грешките, ските му вървяха по-добре от миналите стартове.

Те щото са на родна земя. Нали знаеш- там всичко помага  Simple Smile

Иначе и аз гледам каквото мога. Тарай ме разочарова ужасно. Днес пък не успях да гледам края на полетите- ходих за дребното. Утре обаче като заседна пред евроспорт и нищо не може да ме мръдне.

# 556
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пепи, краят беше драматичен, този път и съдиите не помогнаха на мрънкалото и зае заслуженото второ място  Mr. Green

# 557
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Лелеееее, те австрийците окупирали подиума. Сега се сетих да видя в сайта на FIS

# 558
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Така си беше, аз бих предпочела на мястото на Моргернщерн да се беше вклинил Кранец, ама нейсе, падна момчето. Незнам с какво са го зобали Морги, ама допреди този сезон и в десетката трудно се вреждаше на полети, сега втори  Rolling Eyes

# 559
  • София
  • Мнения: 12 554
Утре има ли желаещи да гледат биатлон?

# 560
  • Мнения: 127
Има,но са на работа и няма да могат  Cry Cry Cry

# 561
  • София
  • Мнения: 12 554
Има,но са на работа и няма да могат  Cry Cry Cry

И аз ще съм на работа, ама съм облагодетелствана с телевизор и в офиса на бюрото ми.
Но пък утре ще работя от вкъщи. Та ще си го гледам.
Иначе по-назад съм пускала линк, където можеш да гледаш онлайн в реално време.

# 562
  • София
  • Мнения: 12 554
Мноооооооого неприятен масов старт. Ама много. Не стига, че Домрачова се добра до първото място, ами и две рускини след нея.
Мъчно ми е за Тора. Нещо й стана пред родна публика. Много рядко се случва да се видят 6 пропуска в нейната стрелба.
Маги пък явно я е тръшнал вирус. Много изтощена, никакво бягане. Това на последна обиколка тя да губи на рускини, не е било.  Sad
Въобще съм разочарована и ми е тъжно.

Дано при мъжете Оле да стартира, а Тарей и Емил Хегле да издухат конкуренцията, че поне малко да ми се подобри настроението.

# 563
  • София
  • Мнения: 12 554
ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! КРАЛЯТ Е НАЙ-ВЕЛИКИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯТ. ЮХУУУУУУУУУУУУУУ

Момичета, пулсът ми е сигурно 200. Просто не мога да гледам, не могааааааааааааа. Искам си победата за Олеееееееееееееееееее  newsm44

# 564
  • Мнения: 11 607
Нана, по-малко от 3км........

# 565
  • София
  • Мнения: 12 554
Кажете ми, че сънувам...Това не може да е истина просто...Нямам обяснение. Нямам изобщо думи в момента ... newsm45

# 566
  • Мнения: 11 607
Кажете ми, че сънувам...Това не може да е истина просто...Нямам обяснение. Нямам изобщо думи в момента ... newsm45

Според мен е било тактика и нагласено....Заради Свенцен да вземе малката купа.......Да не те е яд, те все пак са отбор.....За какво се бори Оле? За 93 победа? Не...титлата на Свенцен бе по-важна...Това е отборът.....И Олето помогна...Това е от мен.....Дръпна и после даде път. Това е!

# 567
  • София
  • Мнения: 12 554
Вероятно си права. Та той просто спря. Това никога не е било, не е възможно да бъде. Имаше едни пикливи 300 метра до финала и имаше 16 секунди аванс.

Да, всъщност си права. Все пак Свендсен винаги е казвал, че Оле е неговият ментор. Обаче онемях, онемяяяяяях направо.
Чак Митко дойде да види защо спрях да крещя и кой ми отрязал звука  Cry

# 568
  • София
  • Мнения: 12 554
След три лексотана и пет валидола - хаха шегувам се - мога да си позволя да обобщя.
Внимателно изгледах пресконференцията от Осло и Маме, да, права си, тактика е било. Оле изглеждаше изключително доволен от победата на Емил, макар че казва, че последният километър не е могъл да стои на краката си. Хм...

За пореден път се убеждавам, че Кралят е не само велик спортист, но и велик човек. И се надявам догодина отново да се завърне в пълния си блясък. Heart Eyes

Тарей Бьо е уникално готино хлапе - де да бях 15 години по-млада  Mr. Green
Емил Хегле място не можеше да си намери от щастие на подиума, а МАги Нойнер бе както винаги изключително лъчезарна.

Само горкият Мартен Фуркад не му беше до поздравявания.

Но като цяло - това бе един изключително интересен сезон в биатлона - за първи път от години малките купи в четирите дисциплини отидоха в ръцете на различни победителки - Хелена Йонсон, Дария Домрачова, Маги Нойнер и Кайса Макарайнен.

# 569
  • Мнения: 127
Кралят е мъртъв!!!Да живее краля!!!

Общи условия

Активация на акаунт