Маминки на ЮЛЧЕТА ще бъдем, най-Великата мечта ще сбъднем!

  • 24 777
  • 696
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 277
Момичета благодаря ви за посрещането  Hug За пушенето и аз съм пушачка, но откакто съм разбрала съм изпушила една цигара и то защото имаше страхотен пожар в съседната на нашата къща и аз много се уплаших и така. Не смятам да пуша, дано да издържа, предишните пъти съм била желязна  Wink За първа страница ме пишете втора бремнност  Heart Eyes
elisalou когато имаш нужда ми пиши на лични Hug  remybussi

# 31
  • Мнения: 540
Добре дошли ма новите майчета,леко и безпроблемно бременеене Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 277
момичета, нещо много притеснено ми стана. И аз като калоянис получих зацапване (кафяво) ама преди мъничко. Петък вечер е и се чудя към кой гинеколог да се обърна, който да ме прегледа утре (за днес не се и надявам, прекалено е късно). Стискайте ми палци, а ако сте вярващи, молете се за мен! Първата си бременност загубих в 12та седмица и то след като не бях обърнала внимание на едно зацапване, което от кафяво постепенно стана червено и хоп, твърде късно... Дано на никоя от вас не й се случва това, а да имаме всички успешни бременности, износени до края! А сега ще се опитам да намеря гинеколог, който да се съгласи да ме види утре.


Дано всичко да е наред, незнам в Пловдив къде можеш да отидеш при такива спешни случаи ,в София в Майчин дом и посред нощ да отидеш няма да те върнат. Нямаш ли поне близък гинеколог на които да се обадиш ?Сега лягай, пийни си едно нош-па и се опитай да си спокйна и Господ да е с теб. Пиши утре как си  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте момичета,
аз не съм бременна, но една от най- добрите ми приятелки пишещи тук е и смятам да ви следя и да помагам с каквото мога.
lovekiss  lovekiss

jen, добре дошла при нас   bouquet Лека и успешна бременност ти желая  Hug

Butterfly_, добре дошла и на теб и тихичко честито   bouquet Дано всичко е наред! Лека и безпроблемна бременност и накрая да гушкаш едно здраво и сладко бебче  Hug

galentse, дано, миличка всичко е наред при теб  Praynig Потърси, не може да няма някой дежурен лекар, поне по телефона да те консултира  Hug Почивай, колкото можеш повече  Hug

Миленка (naiema) нещо ми се губи  Naughty Ще и пиша отсъствие  fiuuuuuu Stuck Out Tongue Winking Eye


# 34
  • Мнения: 356
Здравейте,момичета!

Пете,тук съм  Wink

galentse,ще се молим за теб,миличка  Praynig Не може ли да отидеш до спешен център?Аз също прецапвах първите месеци при първата си бременност, а в 13 г.с. направих кръвоизлив.Беше късно вечер и отидох до спешното.Там ме прегледаха.Имаха дежурен гинеколог.Предполагам,че и при вас е така.Ще чакаме новини.

elisalou,и мен не ме натоварваш.Ще се радвам да намираш радост и утеха сред нас.Ще се радвам и ако споделяш и болката си с нас.А ние сме насреща,ако имаш нужда  Hug

Добре дошли на новите мами   bouquet Желая ви една емоционална и успешна бременност!

# 35
  • Мнения: 8
Галенце,стискаме палци всичко да е наред! Пий една но-шпа, легни и си почивай,ако пък си много притеснена...не знам къде в Пловдив има спешен...Във Вела може би? До градската градина?Офу то пък точно в петък да ти се случи...Надявам се зацапването да е минимално!
Притеснявам се,че ако отидеш в някоя болница да не те пребъркат ей така,профилактично ,за удоволствие, а и там докато намериш някой... ooooh!
Пеперудка ,честито!Щом толкова рано(2 дни преди закъснението), и толкова късно(като час,нали дават сутрин да се правят тестове за бременност заради по-високата концентрация на ХЧГ) ,значи си бременна!

# 36
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Галя, губила съм бебе... зацапването колкото и да казват, че е нормално никога не съм го смятала за такова.
Моят съвет е подобен на останалите момичета- обезболяващо ако не те боли не пий; почивай си, гледай да не се движиш много и утре сутрин първата ти работа е да идеш на ЧАСТЕН лекар. Събота за повечето е работен ден до обед.

Стискам палци на всички бебчовци в темата да се родят живи и здрави!

# 37
# 38
  • гр.София
  • Мнения: 28
Здравейте, мами!
galentse  дано всичко да е наред , дано е само онова зацапване което докторите казват , че е нормално в този период. Стискам палци , и пиши след прегледа какво ти е казал доктора.
Mona Siniora  страничката е невероятна, много съм щастлива че съм част от тази групичка. Малко инфо и за мен, на 28 години , и съм от София. С бъдещия татко нямаме брак,  Laughing, то даже за сега и не живеем съвсем заедно, но имаме достатъчно време да си счупим тежките характери, и да решим къде най-накрая ще живеем.
момичета имам един леко тъпичък въпрос. Вие как се обезкосмявате?  newsm78
Аз си ходех на козметик до сега, но една позната ми каза, че не е хубаво сега да се подлагам на такива процедури, заради болката и че тялото се стяга , когато боли.
Прегръщам ви  Hug

# 39
  • Мнения: 540
Гале,на лекар задължително,но не при случаен,а при този при който ще искаш да следи бременността ти и знае какво прави.На мен при първата ми бременност съвсем леко ми кръвна във 2рия месец и пак така ми биха хормони прегнил.Сега без колебания отново.За тях е важно д ави дят ембрион и сърдечна дейност,за да слагат тези инжекции,но пак е божа работа де.Не се шашкай ако няма болки не е опасно по принциб.Казват,че това се получава,защото бебето се отлепя от стената и после пак се залепя.Повече почивка,не вдигай тежко и полежавай повече.Чакам да пишеш след прегледа,успех миличка с теб съм. Peace

# 40
  • Мнения: 540
Здравейте, мами!
galentse  дано всичко да е наред , дано е само онова зацапване което докторите казват , че е нормално в този период. Стискам палци , и пиши след прегледа какво ти е казал доктора.
Mona Siniora  страничката е невероятна, много съм щастлива че съм част от тази групичка. Малко инфо и за мен, на 28 години , и съм от София. С бъдещия татко нямаме брак,  Laughing, то даже за сега и не живеем съвсем заедно, но имаме достатъчно време да си счупим тежките характери, и да решим къде най-накрая ще живеем.
момичета имам един леко тъпичък въпрос. Вие как се обезкосмявате?  newsm78
Аз си ходех на козметик до сега, но една позната ми каза, че не е хубаво сега да се подлагам на такива процедури, заради болката и че тялото се стяга , когато боли.
Прегръщам ви  Hug

добре дошла,за най сигурно с браснач  Mr. Green ,на кола маска е опасно и да не ти лепнат някоя инфекция,пък и не можеш да знаеш до колко стерилно е всичко. Peace

# 41
  • Мнения: 8
Калоянис, ти ме хвърляш в тъч с това късно лягане и ранно ставане! Crazy Не ти ли се спи?(аз като знам каква съм поспалана...)
Ако всичко е наред смятам да продължа с колата ,която,обаче,е индивидуална ,винаги ме е било гнус от това да се хвърля обратно и да се обяснява,че поради високата Т нямало риск от инфекции. МНого е гнусно.Ако има проблем-ще спра.
Галя,пиши какво става,по-добре ли си?

# 42
  • Мнения: 540
Калоянис, ти ме хвърляш в тъч с това късно лягане и ранно ставане! Crazy Не ти ли се спи?(аз като знам каква съм поспалана...)
Ако всичко е наред смятам да продължа с колата ,която,обаче,е индивидуална ,винаги ме е било гнус от това да се хвърля обратно и да се обяснява,че поради високата Т нямало риск от инфекции. МНого е гнусно.Ако има проблем-ще спра.
Галя,пиши какво става,по-добре ли си?

Ami nqma kak ,от както е на градина ходи неходи 6,30-7,00 е на крак и колкото и да ми се спи трябва да ставам или да го водя или просто защото е решил да стане.Иначе си поспивам на обяд и като цяло лягам къ 22.30 най късно,абе свиква се.И аз съм от поспаланите по принцим,ако може да спя до 10-11ч-ехе Mr. Green

# 43
  • Мнения: 0
Много благодаря за посрещането!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Butterfly_, добре дошла и на теб и тихичко честито   bouquet Дано всичко е наред! Лека и безпроблемна бременност и накрая да гушкаш едно здраво и сладко бебче  Hug

Благодаря!  bouquet

Пеперудка ,честито!Щом толкова рано(2 дни преди закъснението), и толкова късно(като час,нали дават сутрин да се правят тестове за бременност заради по-високата концентрация на ХЧГ) ,значи си бременна!

Благодаря!  bouquet

Ох, аз още не мога да повярвам и почти не съм спала снощи!!!  bouquet Много съм щастлива, но на никой не съм казала, даже на таткото!!!
МИналия път му подарих теста в карасиво опакова кутийка за РД, беше много хубаво!!! Heart Eyes

Сега искам да мина през док, че съм чела доста неща (както и всяка от вас предполагам) и се вкарвам в разни филми, въпреки, че гледам да не мисля лошо, а да се радвам!!!

Момичета, организирали ли сте вече срещи (по градове)? Много бих се радвала да се видим и да побъбрим Hug

Стискам палци за всички ни - да имаме прекрасни 9 месеца с незабравими емоции, а на финала най-прекрасните здрави и красиви бебчета!!! Hug

Хубав ден, ние отиваме в парка на орлов мост Wink

# 44
  • Мнения: 598
Здравейте! Току що се върнах от доктор, същия, който следи предишната ми бременност. Имам му доверие. Знач, зацапването наистина си е кафяво, не ми се вижда много, хубавото е че не е  червено де. Всичко с ембриончето е ок, видяхме го, чухме сърчицето му, размерите му отговарят на седмицата, в която съм. Голямо е 6.7 мм (а плодния сак не питах колко е). Не е от него зацапването (т.е. няма отлепване). Оказа се, че ще продължавам още известно време да съм на тръни, защото се оказа че имам полип на шийката на матката, който обаче може да се махне чак към 12-14 седмица, защото сега е твърде рисковано. Било рутинна процедура, но само ако е с малки "крачета". Ако са проникнали навътре в матката, лошо. Сега ще пия Дуфастон и ще си слагам едни вагинални глобули, забравих им името. Дано всичко е ок! Благодаря ви за подкрепата, момичета! Дано всички лятото да се радваме на хубави здрави бебчета! Лек и слънчев ден ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт