Коментарна тема към Номинации 2010

  • 21 151
  • 511
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 115
Матрицата, давай там:)

# 241
  • Мнения: 3 405
Много мир и любов този път...

Дори и в Малините. Найс, а!  Laughing
На мен така ми харесват номинациите.

# 242
  • София
  • Мнения: 17 226
Ескарина Кажи си тук.

Дедо Май ще ни се получи. Не съм добра в сметките, но Кърк, Лабрадор и Пронобис изглежда ще те изместят от битката за Гладиатор.  Grinning

# 243
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Не още.

# 244
  • Мнения: 1 663
Да питам и тук. Какво означава думичката "бургуджийка"?

# 245
  • Мнения: 11 743
Цигани, един от клановете са Бургуджии.

# 246
  • Мнения: 1 663
 Shocked Ауууу, Вълк, как можа така да изпростееш? Не ти отива на годините ooooh!

# 247
  • Мнения: 1 192
Той е провокатор  Wink

# 248
  • Мнения: 1 663
В такъв случай провокацията му се е получила от най-евтин тип Confused

# 249
  • Мнения: 3 437
В такъв случай провокацията му се е получила от най-евтин тип Confused
Бургуджиите са ковачи, според Гугъл. Т.е. метафората му си е съвсем на място, що се отнася до коването на канчета  Simple Smile

# 250
  • Мнения: 1 663
Само той си знае какво е влагал- занаята или някои други "родови" характеристики.
Спирам с темата, той не е толкова интересен Laughing

# 251
  • Мнения: 3 437
Само той си знае какво е влагал- занаята или някои други "родови" характеристики.

Е, съмнявам се да е имал предвид "родови" характеристики. Вълкът може да е дразнещ, но не е тъп.

# 252
  • Мнения: 230
В такъв случай провокацията му се е получила от най-евтин тип Confused
...определено...И то проста.....

# 253
  • Мнения: 6 098
С изключение на Вечната Амбър и Титаник, друга особено отрицателна категория нямаше. Нямаше човек къде да си каже кой не го кефи  Laughing Много мир и любов този път...

Вечната Амбър защо да е отрицателна? Там се споменаваше нещо, че държи "да покаже това на целия свят", но какво от това?

Възприемам го като номинация, за някой, за когото модата е доста напред в хобитата. Аз например също обичам чисто женският шопинг и на моменти обилно щедро се почерпвам. Но само ги нося, аз съм просто закачалка. От работа рядко ми остава рвме да мъдрувам и кипря. Не се гримирам. Обичам някои брандирани парцалки, но само намирам нужното в интернет, след това магазина къде се намира, забърсвам, нося и... нищо повече. Закачалка бе.

Докато Амбърката се вълнува повече от разговорите за мода. Ноктенцата й са винаги хубаво лакирани, носи кариочки (за сравнение аз си прибирам косата с химикал). Би носила също и не до там удобни неща, но ще отдаде почит на някое голямо име сред дизайнерите.

# 254
  • Мнения: 3 437
За Амбърка съм признала Елфичка с нощния грим, останалите могат да й дишат праха  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт