Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 117

  • 24 839
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 93

а тук на този сайт има още хубави - но не са всичките:
http://www.facebook.com/pages/UNUTULMAZ-DIZI/114397765268863?v=w … d=114397765268863

# 706
  • Мнения: 0
Момичета,може ли да ви помоля да постнете 2-3 от най-любимите ви снимки на Серхан.Тези,които харесвате най-много,които са ви най-любими. Hug Hug Hug

Искаш ли още снимки?
Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
Искаше ми се да направя клипче със снимки на Серхан.Снощи го сънувах,без майтап,не помня какво беше,но помня,че беше той. Днес реших да направя едно клипче в чест на съня си Joy Joy Joy Joy Joy Joy и даже си подбрах любимите снимки,но сега размислих. Искам да го направя с вашите любими,нали после на вас ще го пусна да го гледате.Да ви достави максимално удоволствие! Hug Hug Hug

# 707
  • Мнения: 0
Момичета и аз ви пожелавам лека и спокойна нощ с прекрасния клип на Роси с незабравимия Серхан Яваш с неговото перфектно изпълнение в ролята му на Харун който  така ни омая. Heart Eyes това е магия. Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=paCuekcwqcM

Върховен клип на Росисан! И тая игра е при4ина да съм от ултра фенките на Харун! Той и Еда правят целия филм!

# 708
  • Мнения: 80
Рекси,много благодаря.
Това предложение на Арас прави ситуацията доста интересна.Сега си спомних,че по повод фрагмана-началото,когато гори снимките,коментирахте,че иска да започне на чисто.

# 709
  • Мнения: 0
Много се колебая какво крие Мелда от Еда,и като че ли най-логичното е ,да е нещо свързано с Харун-ако той се е обаждал,а тя е крила това от Еда,а на него му е казвала,че Еда не иска да говори с него(или нещо подобно),
цялата ми надежда Мелда да се е променила,рухва със страшна сила.

Ансолютно го изклю4и тоя вариант, 4е са имали връзка!

Тогава какво друго-че отива на среща с него?
Да! Крие срещата с Харун!

# 710
# 711
  • София
  • Мнения: 832
Рекси,много благодаря.
Това предложение на Арас прави ситуацията доста интересна.Сега си спомних,че по повод фрагмана-началото,когато гори снимките,коментирахте,че иска да започне на чисто.
Относно Арас,в момента той според мен не е влюбен в Еда,донякъде е привлечен от нея,просто върнаха се спомените му от миналото,травмата която е преживял и това го кара да закриля като орлица Еда-все пак и той е загубил детето си и може донякъде да разбере болката на Еда

# 712
  • София
  • Мнения: 832
Още нещо-когато Харун и Тарък оглеждаха офиса,Тарък попита защо го правели това,нали холдинга им бил отнет чрез комплот,няма ли да се опита да си го върне,а не да оставя нещата така,а Харун отговори-не съм се отказал ,но когато му дойде времето.т.е иска да проучи нещата в дълбочина

# 713
# 714
  • Мнения: 183
Рекси, много благодаря за уточнението! newsm51
Има още един любопитен момент от срещата между Еда и Харун в нейния офис. Стори ми се че тя му предложи начин как да се вижда с Ямур. Спомена нещо за учителка. Можеш ли да погледнеш на 11:29 ето тук
http://www.youtube.com/watch?v=n1MHWurDJHo

# 715
  • Мнения: 80
Рекси,много благодаря.
Това предложение на Арас прави ситуацията доста интересна.Сега си спомних,че по повод фрагмана-началото,когато гори снимките,коментирахте,че иска да започне на чисто.
Относно Арас,в момента той според мен не е влюбен в Еда,донякъде е привлечен от нея,просто върнаха се спомените му от миналото,травмата която е преживял и това го кара да закриля като орлица Еда-все пак и той е загубил детето си и може донякъде да разбере болката на Еда

Напълно си права,и аз така мисля.И някъде го бях писала.Но Харун как" мисли" е въпроса.....

# 716
  • Мнения: 0
Още нещо-когато Харун и Тарък оглеждаха офиса,Тарък попита защо го правели това,нали холдинга им бил отнет чрез комплот,няма ли да се опита да си го върне,а не да оставя нещата така,а Харун отговори-не съм се отказал ,но когато му дойде времето.т.е иска да проучи нещата в дълбочина



Благодаря, за яснотата която внасяш!
Защо ми се струва, че този път Бату ще накара Харун  да мисли, че Арас е Кенан  newsm78 Макар, че Арас доколкото разбрах е от някакъв заможен род и не искал да се петни бащиното му име. Тук определено ще има сблъсък, само дето интересите ще бъдат и за компанията и за Еда!  Whistling

# 717
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=a5fawLOmzH0&list=PL41169F8484 … 30&playnext=2 Поздрав от мен за всички които още не са се оттеглили в царството на сънищата.

# 718
# 719
  • Мнения: 0
Още нещо-когато Харун и Тарък оглеждаха офиса,Тарък попита защо го правели това,нали холдинга им бил отнет чрез комплот,няма ли да се опита да си го върне,а не да оставя нещата така,а Харун отговори-не съм се отказал ,но когато му дойде времето.т.е иска да проучи нещата в дълбочина
Дали пък тук не е разковничето.Иска да проучи нещата в дълбочина,т.е от Мелда.

Общи условия

Активация на акаунт