Черен списък на стоматолозите

  • 476 490
  • 863
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 246
Кафелов е ендодонт, цените са му доста солени, но пък ако върши работа...

# 706
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 795
Кафелов е ендодонт, цените са му доста солени, но пък ако върши работа...
Пардон, обърках термините. Ендодонт е.

# 707
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Има ли публичен достъп ( списък) до завършилите през годините дентални лекари?
да, няколко поста преди вашия е дадена информацията. Не съм я проверила, така, че не знам дали това е начина, но гледам има и след вашия един пост за подобна проверка, предполагам така става. Проверете и пишете.

Скрит текст:
Искам да проверя по здравната книжка (каса) кой стоматолог - ми е слагал пломба първоначално на един от два умъртвени зъби?

Ще сменям сегашния ми стоматолог (от 10г) имам доста правени от него и се питах дали може да ми даде досието (ако го е водила все път) имам и по каса (частично) правени от нея имам и платени изцяло.
И има ли смисъл от това (разправията).

Може да влезнете в ПИС към НЗОК чрез електронен подпис или изваден ПИК и там въвебдайки ЕГН-то си да си видите от 2012 г насам какво ви е писано. Но това подчертавам само по здравна каса ,каквото ви е правено. Всеки стоматолог работи със софтуер и ако искате стоматологът, при който сте били 10 г  може да ви даде разпечатка на това, което ви е правил, но това е на доброволни начала.

# 708
  • Мнения: 5
,Христо Бекяров Това лице е считано за светило в своята област от национален мащаб.Преди 10 години имах нещастието да контактувам с това лице(дъщеря ми имаше криви зъбчета). Обрешкова да се опита да ме убеди че едва ли не сме закъснели с поставянето на брекети.При консултации с други ортодонти(ИЗВЪН БУРГАС) се установи че няма нужда от каквато и да е интервенция в устата на дъщеря ми.Явно целта на това лице е била само и единствено ПЕЧАЛБА,не лечение.
Апел към всички , особено родители на малки деца -при сериозни диагнози ВИНАГИ търсете второ мнение.

Veselina Jecheva Ужас, навремето водих сина ми при нея за второ мнение за брекети. Искаше двойно повече пари от другата зъболекарка, а и донякъде не ми вдъхна доверие. В крайна сметка избрахме д-р Балева и сме доволни

Mariana Varbanova Не съм доволна и престанах да водя дъщеря си при нея и от лечението и от държанието,,,,,,,последния път като ходихме преди години закъсняхме с дестина минути и обясних че не съм от града и имам новородено бебе в къщи при което ми беше казано че ще трябва да изчакам цялата опашка от хора с часове,,,,,,

Здравка Димитрова Много нагла,арогантна и груба жена. Бяхме при нея преди 2 години,прегледа ни беше има няма 10 минути,грабнах си детето,платих си прегледа и си тръгнахме. Едва ли не сме закъсняли и веднага трябвало брекети,пълни глупости! След консултация с други две ортодонтки детето въобще не е за брекети. Много алчна женица

Maria Kostadinova Здравейте! Ние също сложихме преди почти две години брекети при Обрешкова. Вярно е , че е доста груба и арогантна , но не и оставам длъжна в това отношение! След два месеца махаме брекетите и се надявам всичко да е наред, защото не за първи път слушам и чета негативни отзиви. Последния куриоз при нас беше, че август месец Обрешкова беше решила да мери температурата на пациентите си. Ок, но не знам какъв беше този термометър, че почти всички 10 човека , които чакаха отвън бяха с по 39,5 температура включително и дъщеря ми! Казала и да отива и да ляга , че сега я почвала болеста????. При което взимам дъщеря ми и отиваме да мерим температура с още два термометъра . Естествено температура няма ! Звъннах на Обрешкова и я поставих на мястото и ! Мънкаше по телефона и не знаеше какво да каже, защото и пратих и два клипа как мерим температурата. При повторното ни посещение преди няколко дни дъщеря ми сподели, че била изключително любезна, както никога до сега. Надявам се при нас всичко да е наред с лечението , защото в противен случай ще и се наложи да ни върне едни 5000 лева! Не бих я препоръчала на никой! И съжалявам, че не се разровичках повече за нея. Честно казано съм доста притеснена ! Имаме и други случки през тези две години, но е дълго за обяснение. НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ !

Paloma Takova Обрешкова НЕ!
Изпрати ме със сина ми на зъбна снимка (3,6м). А оттам се изненадаха, защото успешна снимка на най-малкия пациент била на 5г и то само веднъж! Дойдохме с анамнеза, Обрешкова не пожела да попълни протокол за проведен преглед, който беше абсурдно кратък и скъп като цена.
Закъснели сме с лечението…казва!?

Monica Teneva Само като й чуя името и настръхвам. Бях пациент на Обрешкова около 3години.

Nadya Avramova Ние издържахме при Обрешкова от началото до края. Беше си изпитание. Нещата се проточиха много, удължи се периода, детето имаше безсънни нощи, много болка, но знаехме че е за добро, сметката порастна от 2600 на 4200
Все не се виждаше края, важното е обаче че всичко завърши долу горе добре!

Йорданка Маринова И моята дъщеря беше при Обрешкова и тя каза, че трябва да носи телчета 1 год.След 1 год. и 6 месеца ни съобщи, че трябва да продължи с носенето на телчета поне още 6 месеца, съответно всеки месец 20 лв. Писна ми и спряхме да ходим при нея ,но зъбите на дъщерями си бяха все още неоправени. заведох на на друг ортодонт и сега сме с брекети.Ефект има, а на всичкото отгоре е и нагла.

Нашата съседка е изключително недоволна от Иванка Обрешкова,ортодонт. Не иска и да чуе за нея,дъщеричката й е била лекувана по най-неадекватен начин,последвали са много проблеми след намесата на д-р Обрешкова.Изключително груба и безобразна скъпарка!"

# 709
  • Мнения: 1
Др.Жеков от К Дент в гр.Пловдив на ул.Иван Вазов. Лъскава клиника с изключително не опитен доктор ,с препоръки колко доволни ,може би Кръстев главният,но и той не постъпи професионално в случая.Направи ми младият господин коронка на погрешен зъб,така е направи че ми засегна здрав нерв,трябваше да си тръгвам вече(в чужбина),погледна Кръстев а ми боли те, че е висока, оправихме я,не си свикнала,5 дена след това незнам дали има нужда да кажа колко струваше лечението на канала в САЩ. Това стана преди 2 години,и сега вече трябва и короната да сменя,че "много добре" е поставена от др. Жеков и вече неможе да кара така. Ако имах начин да се прибера до България бих го съдила!!! Не се подвеждайте по лъскавото,апаратурата е важна,но доктор е по-важен!!!

# 710
  • Мнения: 3
Здравейте, малко off-topic,но има ли някой идея какви са ми правата при ситуaция, в която не съм изобщо доволна от изработката на ченета? Да уточня парите за работата вече са платени, зъболекарката ми обаче не иска да ги смени, чисто нови са, но не са ми удобни и са страшно големи - не по мярка. Благодаря

# 711
  • Мнения: 29 316
Странно....мярка взета ли е? Проба правена ли е? Да не са объркани с на друг човек?

# 712
  • Мнения: 22 867
Май си зависи от специалиста. На майка зъболекарката ги връщаше на зъботехниците, нови ли правеха, оправяха ли, докато ги усети удобни. После майка я смени с някакъв прехвален неин колега, който точно така взе парите, сложи и някакви неудобни и на оплакванията и заяви, че това било, не може нищо да се направи, ако иска други, трябва да си ги плати пак. Но е напълно възможно и някакви права да има пациентът в такъв случай, просто не съм се интересувала. В крайна сметка нали парите се дават за да се свърши добре работата, пък тая е доста деликатна.

# 713
  • Мнения: 3
Благодаря за отговорите! Мярка е взета, явно не както трябва, когато казах на зъболекарката, че не са ми удобни и са големи (всички зъби са с еднакъв размер, изобщо не изглеждат естествено), тя отвърна да си отварям устата по-малко и така няма да се показват толкова... затова май ще трябва да си търся правата по легален път...

# 714
  • Мнения: 29 316
Ееее, ужас. Имате ли документи за плащането? Пуснете жалба в НЗОК.

# 715
  • Мнения: 7
Доктор Папазян в гр. Варна съсипа зъбите на родителите ми. Последно работеше в дом Младост. Бягайте на далеч от такива лекари.

# 716
  • Мнения: 1
Доктор Мохамед-МЕДИСТОМ! Осакати ме Sad

# 717
  • Мнения: 7 081
Доктор Мохамед-МЕДИСТОМ! Осакати ме Sad
Ружа, много неприятно, дано да е поправимо.  Клиниката не е ли "Медстом"? На мен  въпросният ми е почиствал само зъбен камък

# 718
  • България <3
  • Мнения: 327
Здравейте, назад в мненията някой спомена, че са открили стрептококи след зъбна интервенция. Какви са симптомите и какво изследване се направи?

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 18:07 от Стeлияна

# 719
  • Мнения: 19
Д-р Калчо Кисов, бягайте оттам, вече 3-ти месец се боря с последствията от неговата намеса; става арогантен, когато види, че е сбъркал, лъже, повишава тон и обижда. Аз обаче си пазя документа...

Общи условия

Активация на акаунт