Пъзели 19

  • 34 193
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 87
Лошият случай е според зависи какъв късмет ще имаме... 15, 20 дена, не знам  33uu

Пращате ми какво искате, поръчвам ги, имам пари в картата, така че после ще ми превеждате на мен Peace

Хайде така- срок до утре по обяд, достатъчен ли е?

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 08:55 от blue_dream

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Блу, мерси, знаех си аз, че като нямам време да гледам, трябва вас да попитам  bouquet Чакам си майчинството към средата на другия месец и май ще го поръчам

# 62
  • София
  • Мнения: 3 789
Днес дойде подаръкът за моето човече Wink, така че съм готова

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 18:00 от -=Деси=-

# 63
  • Мнения: 144
Днес и моят подарък за другарчето пристигна, само че още не съм го взела от куриера  Laughing

Утре вече ще съм готова

# 64
  • София
  • Мнения: 659
 И аз поръчах подаръка за другарчето в понеделник, но още не са ми го донесли Crossing Arms

 Казвайте кога ви е удобно за среща, че то времето си минава. Аз уикендите има на кой да оставя децата и не ми е проблем, затова вие кажете коя събота и неделя предпочитате 11-12.12 или 18-19.12.

 Отивам да разглеждам пъзелите в английския сайт (дано не си харесам нищо, че сума ти пари потроших напоследък ooooh!)

# 65
  • София
  • Мнения: 3 789
В "сайта-дето-не-се-споменава" са пуснали другите подправки - с лъжичките, ако на някого му трябват - "Подправки и продукти за готовене"

Между другото, бях приятно изненадана от новите кутии, в които си слагат пъзелите и останалите продукти  Peace

# 66
  • Мнения: 87
Деси, в Буктрейдинг също ги има http://booktrading.bg/index.php?s=10&product=100004911, но на по-ниска цена Peace

За срещата 4-5.12 май е много рано Rolling Eyes, аз мога на 18-19.12 Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 3 789
И мен 18-19 декември ме устройва повече

# 68
  • София
  • Мнения: 2 148
Аз за дата още не мога да изкажа предпочитания, много ми е далеч във времето. Така че, както решите.
Само аз ли се мотам още с подаръка Embarassed Харесала съм го, но още не съм го поръчала...

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Аз въпреки че не съм на 100% сигурна в присъствието си, подкрепям датата 18-19.12, по обед.
И аз си чакам вече подаръка за другарчето Simple Smile
Хубав ден на всички  Hug

# 70
  • Мнения: 87
Събрахме се 9-10 човека, но основният заподозрян- Деси ppp ми липсва Rolling Eyes ще изчакам още малко... А и Феята искаше да поръчва, но и нея я издирвам.

# 71
  • Мнения: 144
Блу от къде ще поръчвате, че аз май съм изтървала. Може набързо да избера нещо

# 72
  • Мнения: 87
Пуснах поръчката, ще смятам по-късно. Общо сме 11 човека, получава се към 10 лв. на човек за доставката Peace

# 73
  • Мнения: 144
Мерси Блу, добре че хванах последният влак  Laughing

Готова съм с коледният подарък, вече пристигна и си чака реда за изпращане

# 74
  • Мнения: 1 640
Блу/Зори/,благодаря ти за усилията и извинявай,че те притесних.

Общи условия

Активация на акаунт