90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №117

  • 23 816
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 654
 GrinningЗдравейте момичета,днес както и очаквах имам 200гр.плюс след белтъчния,но лакомията се заплаща EmbarassedДнес варива -закуска 2 мандарина,обяд бобена салата и салата зеле,вечеря една консерва царевица,че съм на работа и така ми е удобно.Де да мога и аз да кажа че не искам да отслабвам повече,мисля че все пак момичетата който го имат този проблем  трябва да си доизкарат диетата и да ядът по-калорични неща.Хубав,дъждовен ден! Grinning

# 691
  • Мнения: 0
Здравйте момичета.
Днес съм въглехидратна и си направих тиквеник чакам с нетърпение да стане 12 да си хапна обожавам го.Завиждам ви благородно,че сваляте под целта аз се измъчих с това килце дето ми остана.И на мен малко ми остана ,започвам да се замислям как ще се храня след режима защото аз се боря с тези +-10 кг от 3 години(от както спрях цигарите и непрекаснато ги качвам и после свалям)много ми е интересно какво меню да си правя за деня за да ги задържа кг.
Лера-спираи я още колко ти остава до края ама ти си много слаба за тази височина тези кг са много малко според мен.
popsy-а ти не я ли приключи вече нали ти мина водния?
Лек и успешен .

# 692
  • Мнения: 142
Имам 15 дни до края.
Иначе съм увеличила порциите, хапвам огромни количества режимна храна, а и НЕ ПРАВЕТЕ КАТО МЕН - но на рожденни дни пия и вино, но пак си ям режимно.  И въпреки това моя организъм продължава да сваля.  Имам плюс след такива дни и после за една четворка ги свалям и отивам още по-надолу.

Днес съм на белтъчен и съм си приготвила дробчета и зелева салата. Количествата са големи - не правете като мен.

Хубавото е че моят мъж най-накрая се реши и той да отслабва. Само че той засега реши да почне да се храни разделно. Сега готвя разделни манджи за него и мисля през почивката да му правя компания. Вече има свалени за 3дни 2кг.

Не знам все си мисля, да си докарам режима до края. И после като почна да се храня разделно все ще кача кило две. Все пак тези кила са малко за моята височина.  newsm78 не знам... никога не съм си представяла, че хранейки се мога да стигна до 56кг.
На тези килограми съм била на 20год. без 2 бременности и тогава хапвах само салати и танцувах всяка вечер поне по 2-3часа.

# 693
  • Мнения: 1 718
Не издържах и се претеглих.За 2 четворки съм -1,8, което хич не ми харесва.Винаги в началото се сваля по-рязко, а при мен все едно нищо.Ще увелича малко храната и водата ще я задържа на 2л, пък дано имам някаква файда. ooooh!

Габриел2, добре завърнала се!   bouquet  Hug

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 12:35 от Просто Хари

# 694
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Присъединявам се и аз към вашите редици. За втори път ще правя режима и целта е - 10 кг  Simple Smile Започнах режима вчера - бях почти режимна  Embarassed От днес ще го спазвам много стриктно. Та, менюто за днес: З - 1 малка ябълка; О - ориз с праз + зелена салата + маслинова паста ; В - ориз с праз + зелена салата + салата от моркови.
По повод казаното от nanunana ще кажа, че и аз съм на същото мнение. Предния път, когато спазвах режима, почти никога не спазвах правилото, че за вечеря се яде половината от обяда, освен това в белтъчния ден почти винаги смесвах белтъчините. А и като цяло си похапвах стабилни порции. За сметка на това обаче за целия режим имах много малко прегрешения. И свалих желаните кг. Тъй като обаче поводът да започна режима тогава беше предстоящата ми сватба, вместо 90 дни правих режима някъде около 5 месеца, като последните няколко седмици преди сватбата правех воден ден на всеки 8 дни. И може би това беше грешката, защото след сватбата започнах лека полека да се изкушавам. Рязкото качване на кг. обаче започна, когато започнах да уча за държавни изпити - по цял ден съм вкъщи, понякога с дни не излизам, скучно ми е и само мисля какво ми се яде. Та, сега съм решила да си спазвам режима и наистина този път да се опита да го превърна в начин на хранене, а не да гледам на него като на диета  Wink
Приятен ден на всички!

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 12:42 от divi divaneto

# 695
  • Мнения: 1
Да, мина ми третия воден, но момичетата ме посъветваха да си изкарам последната четворка, за да се захраня. Та официално приключвам в четвъртък. Няма отървия от мен  hahaha hahaha  Просто се изумих, че продължавам да свалям. След воден обикновено имам минус, който магически изчезва след белтъчния. А пък днес отчетох още 500гр надолу  Shocked Луна ли е, звезди ли са, не знам, ама днес-утре трябва и да ми дойде, и не ми се мисли колко ще отчете кантарът след МЦ-то  Confused
Лера, малко са ти килцата за тази височина. След като не задържаш от по-големите порции май ще е най-добре да спреш  newsm78 Спазвай си правилата за след режима и мисля, че ще си ок. Пък и идват толкова празници, все ще качиш 1-2кг  Peace

# 696
  • Мнения: 1 512
Да се похваля и аз - както казва popsy - звездите ли, Луната ли ми проговори, обаче днес съм минус 400!!! грама след белтъчен ден. Това досега не ми се е случвало, винаги след белтъчен ден качвам по м/у 100 и 300 гр. Направо гледах и не вярвах на ушите си Mr. Green Успешно задържам килограмите с начална цифра 5  Grinning

Ето го менюто ми от вчера:

З - 1 банан

О - 2 варени яйца, салата домати с чесън, босилек, 2 маслинки и зехтин

В - домашно печено пиле (ок. 150 гр от бялото месо) и от същата салата като на обяд

Водата успешно я докарвам на 2 литра, отделно пия около литър чай на ден (зелен, билков, ройбос, какъвто ми падне). За да ми върви водопоя, си прилагам една хитринка - водата я пия хладка, като на всяка чаша капвам по малко пресен сок от лимон.

И да се ожаля, а вие да ме посъветвате. Имам ларингит, обостри ми се пак и синузита, с адска кашлица и главоболие съм. Днес сутринта  доктора каза, че ще се черпим с АБ поне 10 дни. На 30 - ти ми е втория воден ден, обаче се чувствам много изтощена и не знам как ще издържа цял ден само на АБ и вода. Дали да го отложа с още една четворка или ще разваля режима?

# 697
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет аз днес съм на вода Mr. Green ми дотук само ВОДА и това е, незнам обаче колко ще удържа, нече ми се яде де. По скоро не. Едно ми е притеснено и нервно Tired, малката ми е с температура и гнойна ангина - отново трета поред Embarassed, та като съм притеснена за ядене мога въобще  да не се сетя. Несмея и кафе да си направя щото ще ми остърже стомаха и ще стане по лошо. Най много някой чай да пийна.
Остват ми двеста грама да сваля и стигам желания резултат, който се надявах да постигна за първия цикъл. Дано утре кантара ме зарадва Praynig

# 698
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Lera, гледам ти BMI, че е 18. Това си е поднормено тегло от всякъде. Нормалното е от 18.5, даже 19 и нагоре.  Спирай я тая диета! Хапвай си от всичко с мярка и всичко ще е наред Simple Smile

Хари, не увеличавай порциите, просто почни да ядеш готвена храна вместо боклуци. Не яж кашкавал и кренвирши, яж месо или яйца (знам че те няма по рибата). В бобивия не яж консерва с боб, ми вземи си го сготви. Във въглехидратния вместо бейкролс (авторките на книгата лупинги ще направят как сте им преиначили режима с тия сухоежбини) яж спагети, макарони или друг вид паста. Изпечи си пълнозърнесто хлебче или пък забъркай качамак. Яж здравословно приготвена храна.  Peace Ей тук е разковничето. Идеята е да се храним здравословно и да сменим хранителните си навици. С какво помага кренвирша или бейкролса за нашето ново аз? Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 13:18 от Ujasia

# 699
  • Мнения: 6 060
Не издържах и се претеглих.
Аз казах ли ти,че няма до издържиш и ще се прететлиш преди края на първи цикъл?!!!
Днес ми е белтъчен,но малко го наруших с един шоколадов бонбон,защото ходих на зъболекар и ми вадиха зъб...та заради упойката трябваше да изям един бонбон. Прежалих го!
Сега не мога да се храня с нищо твърдо, чудя се какво да правя. newsm78 Дайте идеи за меню-белтъчен, бобов,въглехидратен.
Белтъчния мисля да е на кисело мляко..за другите не знам какво. Confused

# 700
  • Мнения: 1
Семирамида, успех с водата.Чаят от мента е подходящ.
Шушу, може да направиш още една четворка и тогава водния.Аз така направих.
Успех!

# 701
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Lera, popsy , момичета вие вървите към изчезване Simple Smile Как ви намират мъжете ви в леглото ? Mr. Green
Аз влизам да се доотчета , този път вече с цифри.
Така след 1 ви воден ден /вчера/ съм 51.300 кг /това с дрехите , якето и шала / на два улични кантара се претеглих. Беше ми неудобно да се съблека  hahaha за да ви кажа с точност.
Започнах диетата от 56 кг. / на височина 157 .  Повече от доволна съм ! И смятам да продължа . Искам да сваля поне още 2 или 3 кг.
LOVE , направи си някаква супа и си я пасирай .
Шушу, не мисля ,че ще има проблем да добавиш още една четворка към режима.
Семирамида, аз вчера на водния вечерта си направих точно чай от мента и ми подейства много добре. Дано малката се оправи бързо !

# 702
  • Мнения: 1 545
Lera, popsy, да ви имам проблемите. Аз тук едно кило си го въртя като на шиш....

Можеш картофена крем супа или пюре картофено, с вода. Пък за въглехидратния можеш каша да си направиш.

# 703
  • Мнения: 0
лелеле, какво направихте момичета??? С тези резултати съм колкото 2 фиданки заедно  Grinning ..та вие сте по-слаби и от манекенките   bouquet

# 704
  • Мнения: 1 718
Lera, гледам ти BMI, че е 18. Това си е поднормено тегло от всякъде. Нормалното е от 18.5, даже 19 и нагоре.  Спирай я тая диета! Хапвай си от всичко с мярка и всичко ще е наред Simple Smile

Хари, не увеличавай порциите, просто почни да ядеш готвена храна вместо боклуци. Не яж кашкавал и кренвирши, яж месо или яйца (знам че те няма по рибата). В бобивия не яж консерва с боб, ми вземи си го сготви. Във въглехидратния вместо бейкролс (авторките на книгата лупинги ще направят как сте им преиначили режима с тия сухоежбини) яж спагети, макарони или друг вид паста. Изпечи си пълнозърнесто хлебче или пък забъркай качамак. Яж здравословно приготвена храна.  Peace Ей тук е разковничето. Идеята е да се храним здравословно и да сменим хранителните си навици. С какво помага кренвирша или бейкролса за нашето ново аз? Rolling Eyes

За граха приемам критиката, но за Бейк ролс-а не, защото може да съм яла последно преди година.Във въглехидратен си се хвърлям на филии и сладко.Кашкавалът си е млечен продукт, така че не виждам защо всеки път е "отлъчен"?Все едно и сирене да не ядем.Съвсем ни ограничи режима. hahaha За утре вече имам готвен боб.Ще си го изям. Mr. Green И след него 700гр плюс. Joy

Общи условия

Активация на акаунт