90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №117

  • 23 798
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 12 554
Хм, че аз дори не съм почнала да се карам  newsm53

Хари, хубаво че си го хванала.

# 721
  • Мнения: 1 545
Спор или не, незнам, но на мен информацията, която подавате ми е полезна! Така че аз намазах от цялата работа дето се вика. Интересно нищо не казахте за изварата?! Тя е безсолна и не мазна. На мен като ми се прияде нещо от такова естество хапвам извара. Отивам за пореден път да чета първа страница. Във въглехидратния ще заложа на пълнозърнести хлябове, а не на солети.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
малко спам - Харито ника ти кефи, само може би трябваше да е "кашкавалченце". Пък ако държиш на еко-кашкавала, и аз съм от Бургас можем да се комбинираме в отглеждането на кравичката, предлагам да намалим размера до козичка  Joy

и за да не е съвсем спам:
Днес съм плодова - нищо интересно, освен че ме гони зверски глад този път  ooooh!
След първия воднен килограмите ми плават и не слизат надолу, в интерес на истината имаше и цикъл, може от това да е било.  newsm78

# 723
  • Мнения: 1 711
Шуши, пускаме я пред общината и си стискаме ръцете! Joy  Crazy

Да не е спам- филийка с малко кашкавал, изядени преди дискусията.Водата е на 0.

# 724
  • Мнения: 1
Момичета ,днес съм 8 ден - плодова  - общо взето скука и глад  Mr. Green Не съм се теглила от 5 дена ,почнах диетата 63 кг(173см),надеждата ми е утре сутринта най-накрая да видя и аз числото 5,което не съм виждала от 4 години  Praynig Praynig Да ви питам ,в плодовия ден как приготвяте тиква ? Извинявам се ,ако на някой въпроса се струва глупав ,но се чудя за захарта  Thinking

# 725
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
divi, не се караме бе, само разцъкваме. Mr. Green

Отивам да го диря кашкавала в книгата и после си посипвам главата с пепел и провождам пита кашкавал към Бургаско, магазински обаче, ние също нямаме крава. Mr. Green

maria_sh89, В плодов тиквата е без захар или мед.

# 726
  • Мнения: 1

maria_sh89, В плодов тиквата е без захар или мед.

Днес много ми се прияде и за това питам ,явно ще ям тиква друг ден  Sad

# 727
  • Мнения: 2
Здравейте е аз влизам да отчета  успеше воден /който беше вчера/.Резултата за 1воден от началото -8кг.,много съм доволна но има още какво да се желае дано накрая достигна целта си.Разлика в см. сигурно има но не съм се мерила,това е от мен минусов ден на всички,след днескашното ядене сигурно утре ще имам + #2gunfire

# 728
  • Мнения: 1 711
Браво, petianasko!Чудесен резултат!И да има плюс утре, ще се махне скорострелно.  bouquet

# 729
  • Мнения: 0
Момичета, от най-любим въглехидратния ми се превърна в най-гаден... Писнаха ми спагетите, филиите и обикновените бисквити! Изчетох 1/2 щанд със сладкиши и всичко със сухо мляко и яйца. Не искам да готвя аз нищо за тоя ден, защото ще изям всичко, а и не обичам да се занимавам в кухнята. Та въпросите ми са-знаете ли режимни сладки и качамака става ли за въглехидратен?

# 730
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
zuzy , аз също постоянно се ровя в нета за рецепти и особено за въглехидратния ден, защото и на мен той ми е най-труден. Не мога да се наяждам със сладко и подозирам, че и аз ще намразя спагетите и макароните. Та днес намерих една рецепта , която мисля , че е подходяща. Сега ще я пусна в другата тема. Дано ти бъда полезна.

# 731
  • Мнения: 1 054
Момичета, то все е "тестеняк" ама опитайте с бутертесто, ако останалото ви е омръзнало... Него можете да си го ядете и натюр, може и да го напълните с каквото ви щукне..  Rolling Eyes


Кашкавали, салами, всичко е относително... Имала съм минус след кашкавал на микровълнова /от който изтече ужасно количество мазнина  Sick /, а в последните белтъчни ям само меса - чисти, непържени с много салата... Еднакво за обяд и вечеря, като вечерята е половината обяд.. и все си имам по минимум 300-400гр. + и това си е.

Харинце, според мен можеш да увеличиш водата и да хапваш хляб само на обяд да видиш какво ще стане. После, ако пак не работи изчисти "кашкавала"  Laughing  Hug

# 732
  • Мнения: 35
Браво на водните момичета!Успех и на водните днес!
Относно дискусията за кашкавала - не преценявайте дадена храна по калориите,а по хранителната й стойност,т.е. откъде идват тези калории.Все пак е важно да си набавяме в съответния ден достатъчно количество белтъчини или въглехидрати при възможно по-малко мазнини.Например в 100гр кашкавал около 29гр са мазнини,а в в 100 гр пилешко са само 3,9 гр.Най-полезна е изварата - богата на белтъчини и съдържа само 0,6гр мазнини на 100гр.Затова е хубаво да се знае хранителната стойност на продукта,калориите не са най-важни. Ето тук има хубава таблица с храните - http://www.eadvise.info/?art_id=117&id=40&page=show_art. Това не означава да не се яде дадена храна.

Днес съм бобова:
з. - банан и кафе
о. - ориз с гъби
в. - картофено пюре и зеленчукова супа

# 733
  • Мнения: 11
Здравейте   bouquet

И аз определено смятам ,че спорът е само от полза! И в различните мнения намерих много истина!
Просто единственият извод е ,че всеки сам решава накрая!Аз захванах режима с редовни порции от запечен кашкавал със сирене и пак свалях доста бързо.После започна да ми се яде пък само месо , но отслабването сега е по-бавно , и причината не е само в месото  Blush  Нищо не си забранявам абсолютно ,защото знам ,че ще го искам двойно след режима  Crazy
А иначе, Хари , за мен е идеален този минус за две четворки  Hug Важното е да има постоянство, а при теб е така!

Днес и за мен скучен плодов - круша, 2 банана, ядки микс ,кафе  ... и много раздразнен стомах след вчерашни салати и туршия от зеле  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 1 234
Аз преди време попитах дали има някоя кандидат-фиданка мераклийка да преведе точно цялата книга, пък ние ще съберем всички по кой колкото има на сърце да й се отплатим за труда  Wink Обаче трябва точно да превежда, щот  Mr. Green
Хари, мацко, ей тва не мога да разбира аз само, що отчиташ вода 0, назори се бе моме, ще се кефиш после на кантарев. Пий я топла, пий я като неовкусен чай, просто я пий.
Да отчета и аз дотук обяда беше зелена салата с риба тон, попътно минах край една пицария с колежката ми и това си харесах от менюто. Явно деня е тръгнал така, че да не ям домашно сготвено, за вечеря сме на гости, и ...все ще има мръвка някаква за моя милост.
И да се фръцна когато започнах режима по Гергьовден миналата година носех...не помня точно ама 52 номер някъде, е, вече съм 44.  Flutter Хари, туй достатъчно ли е като мотив да наливаш водичка или да вадя тежката артилерия - снимков материал  Mr. Green Ще те вкараме в пътя, толкоз си чела, толкоз много знаеш, знам, че ти е трудно, но...всичко е в твоите ръце и ...уста  Laughing
petianasko, много добър резултат след водния , успех и занататък  Hug


Общи условия

Активация на акаунт