Бременни майки в чужбина - 33 тема

  • 22 103
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
Светле, радвам се, че си по-добре  Hug а и бебчо може да кротува ама няма да е за много дълго Simple Smile Или много, много дълго!
Нашият пол би трябвало да го разберем в другият вторник, дано се покаже добре, че май ако всичко е наред по-натам, това ще ми е последният скан до раждането (поне така пише в програмата!)

Shamsina, искрено ти завиждам за топлото време!

November Rain, между другото - много хубава снимка Simple Smile

Ние днес сме на Коледен пазар, но половинката толкова мрази ходене по магазините, че подозирам, ще бъде един много кратък пазар... Confused

Лек ден на всички и  Hug на тумбачета!

# 61
  • Мнения: 1 071
Светле, Светле, не ти е лесно!  Hug
Пробвала ли си нещо от бабешките рецепти против сърбежите? Може пък да има ефект. То всъщност от разтягянето ли те сърби, или имаш пъпчици?
Meleean, сега видях, че и ти си се разписала Simple Smile Моето съпружие и то не е по пазарите. Чакам го от сутринта да се накани да ходим малко на разходка, ама ей на цяла сутрин се размотавам по форумите. И при нас започнаха коледните базари вече, вероятно ще ги "овършеем" следващите 1-2 седмици. Добре, че имам разни мацки тук да ми се връзват на "туристическите" маршрути Simple Smile

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 14:13 от Shamsina

# 62
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Аз въобще не съм в час дали при нас са започнали коледните пазари,доколкото дочух май ще го отварят другата седмица.
Shamsina незнам от какво са сърбежите,нямам пъпки и стрии за сега,то  и (по гънките на  краката и там където се протрива кожата) ме сърби май е от килограмите,все пак съм надала 10 кила не е чак толкова много,представям си ако бяха повече ,но има някое друго килце и по краката,четвъртък съм при джи-пито и ако не съм родила до тогава ще я питам с какво да се мажа.бабени рецепти не съм пробвала,ако знаеш някоя рецепта би ли ми казала  Hug
meleean да ако всичко е наред няма 3 скан,ако нещо не им хареса ще ти назначат 3-скан.моят 3-ят скан за плацентата беше за около 4 мин,казаха че била висока и всичко около бебето изглеждало нормално ,вярвам че всичко ще е наред при тебе  Hug

# 63
  • Мнения: 1 285
Гледам сте се настороили на Коледна вълна!Тази година ще ми липсват коледните базари в Париж, ще пропусна пиенето на Gluehwein , и на Коледния базар на Шанзе лизе го продават Simple Smile
Светле, виж и Терминатор така казваше , че скоро няма да роди, пък каво стана, малко неочаквано  Hug

# 64
  • Мнения: 10
Здравейте, мамчета   bouquet
Днес станах в 8, направих палачинки, хапнах и легнах в 10  Laughing Бебчо ме срита, сигурно искаше да ме изкара от леглото, но едва сега успях да отворя очи. Сега пък ме чака правене на пица. Днес ни е тръгнало на тестени продукти   chef  Rolling Eyes
Meleen, Светле,  при нас предлагат и Gender Scan в 23та седмица, един вид бонус, но само срещу 50 паунда  Laughing От всичко пари се опитват да направят. Казах ли ви колко струват снимките от скана в тази болница - една за £5, три за £10. И пише изрично, че са едно и също копие. Е пък за какво са ми три еднакви снимки  newsm78 Английска работа  Crossing Arms
Нямам идея за пазарите, трябва да видя какво са организирали наоколо.
Светле, моята акушерка каза, ако ме засърби корема да държа крем в хладилника и да се мажа с него - студеното успокоявало. Само идея давам Simple Smile Дано да успееш да издържиш на последните препятствия по пътя към срещата с бебчо. Момче или момиче чакаш?!?!

# 65
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
LadyDidi момче  Grinning Този скан  от NHS ли го правят?най-вероятно ще е частен аз не знам NHS да вземат пари за нещо.тука в единбург няма такъв скан.
мари а недей така ,още не съм готова въпреки че ми писна вече ,ще чакаме ние бъдещата баба ,чак тогава ще се ражда ,тя идва на 05.12  Simple Smile  Heart Eyes за коремчо

# 66
  • Мнения: 1 285
А , ще я дочакате няма начин, аз си помислих, че си се отчаяла тъй като няма изгледи за скорошно раждане Hug

# 67
  • Мнения: 10
Светле, да към NHS e. В самото антенатално отделение имаше сложена оферта на таблото. Аз и преди това го бях чула от една колежка на мъжа ми и тогава мислех, че и ги искат под масата едва ли не, че да и кажат пола  Laughing А то всичко си е легитимно, явно е решение на тръста. Защото официално не искат в 20та седмица да казват, гадовете #2gunfire Иначе частните сканове са двойно  #Crazy
Ех, че хубаво - още малко и ще се запознаете с твоето момченце  smile3525 Измислихте ли име вече?
Аз още не съм сигурна какво искам да е, май като момченце го усещам и аз, ама имам проблем с имената  newsm78 Женските някакси си зреят сами в мислите ми, а с мъжките съм на камък. Като разбера със сигурност какво е ще се напъна повече със списъците  hahaha

# 68
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
LadyDiDiЯвно навсякъде е различно,моят 2 скан беше на частно защото си ходих до бг и NHS нямаха свободни места да ми преместят скана,жената веднага ми каза пола,хайде и другите момичета да кажат дали и при тях не искат да казват пола на 2-ят скан.Аз имах предчувствие че ще е момче,да измислихме име ще го разберете много скоро  Simple Smileнаправо ме разби с този скан в 23 седмица.....

# 69
  • Мнения: 10
То и аз няма да разчитам на тях, на 10ти дек съм на втория скан, а на 11ти пътуваме за БГ, така че и там съм си записала час за ФМ  hahaha През 5 дни ще си гледаме "чавето", все ще видим какво ще излезе пролетта от мен  Laughing
Чакаме "онази" твоя новина с нетърпение   bouquet

# 70
  • Мнения: 714
 Здравейте,бъроранки!  bouquet
Благодаря на всички,който изказаха мнение по въпроса за противогрипната ваксина срещу Грип А!Надявам се да взема правилното решение!
Относно пола-тук го съобщават при втората фетална морфология,която е около 20 г.седм.
Ох,прочетох ви два пъти и пак забравих какво исках да пиша-толкова ми е зле,че едва дишам!Дано скоро нещата се нормализират малко!
Прегръщам ви и се пазете,мамчета! Hug

# 71
  • Мнения: 1 071
Светле, аз имам едно лосионче за бременни - Calamina се казва и действа успокояващо на кожата, ама това при обриви, де. То, зависи и с какво се мажеш. Моят крем против стрии прави нещо като филм по кожата и така не може да се изсуши/и съответно да сърби/. Знам ли и аз. А иначе от бабините рецепти съм чувала за ментолова тинктура и въобще продуктите на ментова основа. Тук при нас има и ментово масло, може и при вас да има. Ама ти въобще не си качила кг - аз съм вече +20, а имам още 2 месеца.

Ех, Мари, ако знаеш как ми се приходи в Париж сега...такова предколедно Simple Smile Нищо, те мечтите са позволени и в 9тия месец, даже Simple Smile

Ели, оправяй се и ти по-бързо!

Ние днес се разходихме тук, в квартала, хем не беше много - 1.5 часа, ама взех, че се изморих. Странна работа - други дни бръмча по 4-5 часа и съм ок. Явно шкембакът започва да си тежи на мястото Simple Smile

# 72
  • Мнения: 154
Здравейте момичета Simple Smile
Ние се борим с кърменето и нямам много време за приказки Sad
За ваксините и аз съм против всякакви ваксини, искат да ни слагат за хепатит Б-аз не искам, но мъжът ми настоява Sad Пък за грип съвсем, въпреки че ще го инструктирам мъжа ми да си сложи, той и без това няма против, не че миналата година като имаше ваксина не ми докара сума ти глупости вкъщи, ама карай. Но пък Ели, ако това ще те накара да се чувстваш по-спокойна може би е по-добре да имаш.
Светле, сега е твой ред а?! Чакаме с нетърпение и твоето отроче Simple Smile После май е Мари, май пропускам някой, но акъла ми вече е много зле. И някаква истерия ме е налегнала, рева за всичко, което се сетите, вчера за малко да пратя разузнавателна команда да търси мъжа ми, че закъсня с половин час, а отиде до магазина-абе много зле.
Та за кърменето-алелеее то ужасна работа. Моя Боби хич не иска да суче от гърдата ми, чат пат се излъгва, но рядко и при всички случаи го дохранвам с шише (пак кърма, но от шише). Иначе кърма имам за целия китайски народ, вече имам почти литър и половина в хладилника(а се цедя само от 3-4 дни), мъжа ми каза да почваме производство на сладолед Simple Smile)) Уф и гърдите ужасно ме болят Sad и тия бучки под мишниците, трудно се спи.
Марита да ти кажа за пелените з амногократна, ние още сме на еднократни такива, защото всичко му е голямо на моя Боби, пробвах с една, която стана-добре е, и наистина е лесно. Накупихме памучни-вложки, за по натам, въпреки че ти не ги одобряваш, но пък BumGenius ми се струват малко по-сложни...ама аз още нямам опит, тъй че си говоря наизуст.

# 73
  • Мнения: 1 285
Терминатор, Сити е преди нас със Светлето. Simple Smile
Радвам се ,че имаш кърма HugНа колко време го слагаш малкия да суче , след това ли цедиш?

# 74
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Абе, я съм преди вас, я след вас - знае ли се то?!? Rolling Eyes

Оффф - Терминатор - стискам палци да се регулира кърменето с малкия, обаче и аз като теб, макал и още бременна, съм в една чувствителна дупка...леле, само на рев ме избива, скарах се с любимия, с майка ми... ooooh! ама то явно от хормоните или поне с това се извинявам Crossing Arms
Имам чувството че бебо слиза, яко ме боли кръста, и на свивката на краката, към корема... Tired
Шамшина - браво за хомеопатията. Аз опитвах преди време по повод на мои пробреми, ама не ми действа бе Crossing Arms
Оффф, четох ви ама не запомних много нещата....
Лейди - обикновено на втори яскан трябва да ти кажат пола, стига да се види... Peace
Светле - кофти за сърбежите...ама наистина пробвай със студено кремче или олио...аз ползвам това на Веледа за корема и съм много доволна...кожата ми е супер Whistling дано не се урочасам Mr. Green

Аз от другата седмица обявявам стачка и спирам да работя Crossing Arms искам почивкаааааааааааааа - психическа, да си поговоря с бебо, да се разберем по мъжки с него как ще мине раждането и кога ще съм готова Joy Joy baby_neutral

Айде оставям ви - лека вечер и лек сън Hug

Общи условия

Активация на акаунт