Бременни майки в чужбина - 33 тема

  • 22 075
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 106
Хихихи, Солей, ти верно вчера ни поошашави  Mr. Green

Аз след малко отивам към болницата за редовен преглед (тук мерят тонове на всеки 2 дни след термин), но този път си мисля, че ще ме оставят -цяла нощ имах контракции, макар и  нередовни, но някои бяха доста болезнени, а и имам някакво засилващо се розово течение  newsm78   При майка ми наавремето е почнало точно така, пък да видим...  Ако пак ме върнат - ще стрелям на месо   Mr. Green  Стискайте палци, мацки   bouquet

# 721
  • Мнения: 15
Fleur, успех! Да е бързо и леко  Hug

# 722
  • Мнения: 170
Fleur, стискам всички палчета Praynig
Светле, и аз имам същите шишета на Медела, ама не знам дали не е само рекламен трик това, че били за кърмени бебета и че с тях не се отказвали от сученето. За коликите аз давам Colief и май има ефект да ти кажа.

# 723
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Fleur, хайде дано да е днес. Ще стискам палци за бързо и лесно развитие на нещата.  Praynig

Колкото до шишетата, мисля че си е малко до дете. Всички ме плашеха, че Иво щял да се отбие защото се върнах на работа на 6 седмици, но нищо подобно. Детето си сучи година и половина и без проблеми сменяше гърда и шише. Освен това в болницата беше на формула, защото аз бях с висока температура и на коктейл лекарства. Нямахме особени проблеми със засукването, може би само първата седмица, кето всъщност си е нормално нагаждане към гърдата за едно кърмаче.

# 724
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Фльор - айде мамче - напъвай Mr. Green
Стискам палци Praynig Hug

# 725
  • Мнения: 106
Върнаха си мееееее  hahaha  Това дете ще ни побърка всичкитеееее  Mr. Green  Имам контракции, имам симптоми - няма индикации за започнало раждане - айде наобратно  Crazy Crazy Crazy В петък съм пак за тонове и, ако не се роди до неделя - в неделя ме приемат в болницата... А аз с ужас броя дните, че на свекърва ми РД е на 11 януари и аз НЕ ИСКААААМ да е тогава  Joy Joy

Благодаря ви, момичета, за стиснатите палчета, ама моята гадинка много инатлива се оказа  hahaha

# 726
  • Мнения: 170
Fleur, голямо чакане падна, но въпреки това си толкова позитивна и не си загубила доброто си настроение, евала. Дано да е тези дни и да не се налага да чакаш до неделя. Hug

# 727
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
flufffy снощи му предложих шише за първи път ни приема ни придава,въобще не го хареса ,аз давам от разранената гърда ама понякога много боли и ми се иска да дам от шишето,днеска докторката гледа как засуква каза че всичко е наред само трябва да ми зарасне зърното ама не иска а го мажа с какво ли не вече
fleur спокойно и вашият ред ще дойде скоро,и ще се гушкате според мене ще е преди 11,при мене се започна със зацапване ама докторката ми каза че е нормално да имам зацапване от отделянето на мембраната,а при тебе мисля че ще е тези дни,успех мила и прегръдки като по вода да мине
sipirumi може би си права и  зависи от детето

# 728
  • Мнения: 714
Върнаха си мееееее  hahaha  Това дете ще ни побърка всичкитеееее  Mr. Green  Имам контракции, имам симптоми - няма индикации за започнало раждане - айде наобратно  Crazy Crazy Crazy В петък съм пак за тонове и, ако не се роди до неделя - в неделя ме приемат в болницата... А аз с ужас броя дните, че на свекърва ми РД е на 11 януари и аз НЕ ИСКААААМ да е тогава  Joy Joy

Благодаря ви, момичета, за стиснатите палчета, ама моята гадинка много инатлива се оказа  hahaha
fleur ,много ме развесели hahaha hahaha
Надявах се да прочета за бебето на темата,а то пак няма новини!
Ние сме добре,вчера минахме ЖК, мерките и теглилките,чухме  тоновете!
На всички чакащи стискам палци!
пп.А кой ще ни пусне нова темичка??

# 729
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
ели много се радвам мила че всичко е наред при вас
хайде на новата тема момичета и да е пълна с много бебета

# 730
  • Мнения: 490
 Fleur, Sipirumi, в тази тема, почти всички сме преносили Mr. Green, особено момчетата са инатлива работа. Аз имах цял месец контракции, накрая пак ми сложиха окситоцин Crossing Arms Термините са само ориентировъчно, не всички жени са с цикъл на 28 дни Peace
   Ели Hug

# 731
  • Мнения: 106
Ааааааааааааа, сега разбрах - темата е виновнаааааа  hahaha Ми, да взема да спра да пиша в нея - белким родя  hahaha hahaha hahaha

Мимкис, моят цикъл е адски редовен - веинаги е 30 дни, много рядко 31, но аз знам точно кога съм забременяла, но съм съгласна - терминът не значи непременно раждане  Peace  Но, честно казано, съм изненадана, че толкова закъснява - знаех си, че не трябва да му се моля толкова да не бърза  Joy

Ели, не знаем - Сипируми може да се отчита в момента Wink  Страшно много се радвам за "всичкото наред"  Hug Hug Hug

Светленце, благодаря, мила, за хубавите думи (отново)  Hug  А къде  на новата тема?  newsm78  Аз бих пуснала, ама не знам как  hahaha hahaha hahaha

Ох, айде, отивам да ям сега, че детето е гладно  Mr. Green  А съм се разкашляла от сутринта нещо (над 9 месеца и лека настинка нямах, ама днес се разкашлях) - ама кой знае - мога да взема да го изкашлям малкия дриШльо накрая  Joy Joy

# 732
  • Мнения: 628
Фльор, мила, не се шашкай! Моята Леа е ин-витро, та при нас и деня и часа се знаеше Joy и пак 17 дни след 40 навършени седмици се роди Wink

# 733

Общи условия

Активация на акаунт