Бременни майки в чужбина - 33 тема

  • 22 101
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
ЧЕСТИТА НОВАТА 2011 ГОДИНА МОМИЧЕТА!
Нека е изпълнена с радост, здраве, щастие и много успехи за всички!
Честит рожден ден на Fleur - желая ти здраве и лесна и бърза доставка на най-чакания от теб подарък!   bouquet
Честита месечинка на синчето на cutty !
Светле, браво за кърменето!
Да кажа за късметите - на мен късметлийска година, на мъжа - къща с басейн, а дано де!
Дано всички имате страхотен старт на новата година!
Р.S. sipirumi, какво е кайропрактор?  newsm78

# 676
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Nelinka, aми нещо като чакръкчия, но с образование. Има такива които наместват с изпукване на стави, кости, и други които само с натиск на определени точки оправят неразположението. Моят например е сертифициран в различни методи и е чудесен с деца и на мен ми помага много за бременността. Малкият при него го водя само като се разболее нещо. Смятат че оправят равновесието на енергията, която протича в тялото и съответно си по-здрав или ако си болен се съкращава продължителността на боледуването.

# 677
  • Мнения: 1 071
Здравейте, момичета!

ЧЕСТИТА ДА НИ Е НОВАТА ГОДИНА И ДА НИ ДОНЕСЕ МНОГО ЩАСТИЕ, ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ. И ДА ИМАМЕ МНОГО ПОВОДИ ЗА ПРАЗНУВАНЕ, РАЗБИРА СЕ!

Не съм много активна в писането, но ви чета, да знаете. Но си имам "извинителна бележка" - времето беше страхотно последните 2-3 седмици и гледах да наваксам с разходките и пазара, че после не се знае кога.

fleur , честит рожден ден с мъничко закъснение Simple Smile Дано си получила хубави подаръци, а най-хубавият предстои съвсем скоро.   bouquet

# 678
  • Мнения: 714
sipirumi   Hug,ти се обади,че сте добре и още тук,но fleur  липсва нещо newsm78?Ако се е започнало,да знаеш че сме с теб,мила Praynig!А може просто да релаксира след рождения ден! Wink

# 679
  • Мнения: 106
Ели, миличка, тук съм, но точно ще тръгвам към болницата за проверка, че нещо цяла нощ ме боля коремът и си имах контракции, които не са нито кой знае колко силни, нито регулярни, но пък бебето ми се побърка нещо - цяла нощ се намества, а тази сутрин просто е неудържим - имам чувството, че иска да ми излезе през корема...  #Crazy  Та отивам до болницата да оценят ситуацията и, ако не е почнало още, поне да ме успокоят, че бебо е ок и не е в някакъв стрес  Praynig

Цунки на всички, Сипируми - стискам палци и до после  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 680
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Fleur, с теб сме. И моето човече нещо се беше побъркал преди няколко дни, но акушерката каза че движението било хубав знак, защото се намествало. Дано да е скоро при вас!!!!

# 681
  • Мнения: 714
 Момичета   bouquet  bouquetи на двете ви стискам палци и чакам с нетърпение Hug!Fleur,Ако не се отчетеш по-късно ще чакаме новината за първото чужбинско бебче! Praynig

# 682
  • Мнения: 68
 Здравейте, Честита Нова година на всички!  Hug
 Да е здрава и честита, мирна, спорна, плодовита, Сурва Весела година! Живи, здрави догодина, догодина до амина!

# 683
  • Мнения: 106
Дребният се е запънал като магаре на мост  hahaha Но е добре, казаха, че е изключително активно бебе, после да му мислим  Mr. Green Така че - и днес няма да е  hahaha  Сипируми, струва ми се, мила, че иде твоят ред  hahaha  Моето нещо не се дава, хахаха Simple Smile

И още веднъж, момичета - благодаря за палчетата и подкрепата  Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 4
fleur то му е тясно на малкия вече няма как да не шава толкова - хайде аз мисля преди weekend-a да го гушкаш вече... като гледам момчетата май наистина по-късно излизат от момичетата.. тъкмо спорих вчера с едната баба, която твърдеше, че това сочела статистиката пък аз и казвах, че едва ли има закономерност.

Агенте - аз от баницата само монети, издигания в службата и $$$ тегля, а мъжа само един късмет извади и то за секс беше  Laughing - и при нас е объркана нещо баницата - не се виждам да гледам бебе и да правя повече $$$ тези двете не се съчетават в моята работа  newsm78

Хайде както каза Ели - чакаме бебе 2011. Сипируми - твоя доктор за кога прогнозира? Хайде дано да е скоро и леко  Hug

# 685
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Remedios, не знаят защото аз не им давам да ме бъркат. Опасявам се че ще се пробват да ми стрипнат мембраните, което си е вид предизвикване на раждането, а аз не искам. Акушерките при които ходя за домашното раждане казаха преди два дни, че се е смъкнал още надолу, ама това май нищо не означава.  За съжеление имам консултация с лекарската практика на 5-и и ще трябва пак да се разправям да ме оставят на мира. Затова се моля на бебо да излезе преди това, за да ми спести нервите.
Преди малко се разходах като лудите в дъжда с кучето. Понамокрихме се, но пък миришеше на свежо и беше приятно.

Fleur, прегръдки мила. Много е терсене това чакане и тръпнене. И аз се чудя с какво да се разсейвам. Даже започнах да чета за следващия семестър. Rolling Eyes

# 686
  • Мнения: 106
Ремедиос, по принцип нали се води, че накрая бебоците нямат достатъчно място и затова уж не шават много-много. Но не и нашето бебо - типичен Козирог - все наопаки да  е - направо ми разказва играта нон-стоп - кога спи това дете, не знам  hahaha А иначе - да, така се говори, че момченцата се бавят, а момиченцата бързат.  Казват, че момченцата обичат да си постояват повечко на топло и уютно, близо до сърцето на мама, а обикновено девойките бързат да излизат и да поемат нещата в свои ръце - много сладко  newsm03  Макар, че в нашия случай с таткото е точно обратното - аз съм закъсняла, той е избързал  Mr. Green

Сипируми, аз хем нямам търпение да се гушкаме, хем не съм достигнала онази точка, дето вече не можеш да търпиш, писнало ти е и само се чудиш кога ще се роди. Вече много ми се иска, но съм спокойна в очакването и само на моменти ме обземат разни нетърпеливи емоции Wink За разлика от всички около мен - приятели, роднини и т.н., които вече откачат, че бебо се мота  hahaha

Аз лично давам да ме проверят за разкритие, но тук са много, много нежни и внимателни, сакън да не бръкнат повече - не биха си позволили да предизвикат раждане току така, че тук се съдят за всичко тия германци. И аз съм спокойна, пък да видим Simple Smile  Нали знаеш, че много ти стискам палци  fingerscrossed  И викам, една от нас да вземе да се отчете вече и да открие сезона, че то срамота  Joy

А за късметите - на мен ми се падна парата тая година (олееее), а на половинката - кротко и послушно бебе - АМИН!  hahaha

# 687
  • Мнения: 10
Честита Нова Година! Пожелавам на всички ни здрави и пухкави бебчета   bouquet  bouquet  bouquet
ние с таткото окончателно решихме, че ще кръстим госпожицата с името, в което сме влюбени и усещаме,че е най-подходящо за нея  Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 154
Честита ви нова година момичета, да сте живи и здрави и много щастливи със семействата ви Simple Smile
Аз пък навръх Нова година разбрах, че най-добрата ми приятелка е бременна, с второто си дете, а пък другата ми най-добра приятелка (аз имам три) днес роди Simple Smile, на рождения ден на сестра ми Simple Smile

# 689
  • Мнения: 714
 Добро утро,мамчета с коремчета и бебчета!  bouquet
winy ,радвам се че сте взели това решение!Прекрасно име,да си го носи със здраве напролет! Hug
fleur Simple Smile ,sipirumi -чакаме да откриете сезона! Heart Eyes
Shamsina ,наваксвай сега,извинена си,че и твоят ред наближи!   bouquet
Агент,ти готова ли си за срещата? WinkЕх,че много бебчета ни чакат!!! Party
 Пожелавам ви от сърце успешна седмица и много усмивки и прекрасни новини! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт